Kadeti Slavije savladali Radnik iz Hadžića

Kadeti Slavije iz Istočnog Sarajeva savladali su danas na svom terenu Radnik iz Hadžića u utakmici 28. kola Omladinske lige BiH grupa Centar 1.

Ekipa Bojana Regoje je slavila pobjedu 2:1, a do nje su došli pogocima Mladena Cvijetića i Lazara Stjepića. Poveli su gosti već u petoj minuti kada Emil Softić pogađa za 1:0. Ipak, samo tri minute kasnije neopreznost gostiju i Slavija dobija penal. Loptu je uzeo Mladen Cvijetić, nije uspio da iz prvog puta savlada golmana gostiju, ali mu se lopta vratila i pogodio je za 1:1.

Pobjedonosni pogodak, ispostaviće se, Slavija postiže u 37. minuti meča. Slabo je reagovao golman gostiju na jedan šut iz daleka, samo kratko je odbio loptu, a na pravom mjestu je Lazar Stjepić i lako pogađa za 2:1.

SLAVIJA - RADNIK HADŽIĆI 2:1 (2:1)