Rezultatski preokret Vlasenice

Gosti iz Višegrada krenuli su otvoreno u ovom susretu i već na otvaranju utakmice  poveli golom Bojana Markovića. Bilo je to u 6. minuti meča, da bi domaćin brzo uzvratio i poravna na 1:1 golom Nebojše Kovačevića u 15. minuti.

Vlaseničani su inače slovili za favorita i u nastavku utakmice su to opravdali i potvrdili. Došli su do  vođstva od 4:1, golovima Dragana Petrovića, Milovana Kovačevića i drugom golom Nebojše Kovačevića.

Najljepši trenutak meča bio je drugi  pogodak Drine. Iz slobodnog udarca sa nekih 30 metara loptu je u mrežu poslao Dalibor Damjanović.

Vlasenica – Drina He 4:2 (3:1)

Vlasenica: Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 150. Sudija: Boško Lazić (Zvornik). Strijelci: Nebojša Kovačević 15', Dragan Petrović 33', Nebojša Kovačević 44' Milovan Kovačević 82,, (FK Vlasenica); Bojan Marković 6', Dalibor Damjanović 85', (FK Drina HE (Višegrad)). Žuti kartoni: Mladen Majstorović 87', Slaviša Mijatović 72', (FK Vlasenica); Igor Šimšić 52', Bojan Ninković 57', Velibor Ždralo 72', Marko Kilibarda 88', Vojin Majdov 88', (FK Drina HE (Višegrad)); Isključenja: (FK Vlasenica); (FK Drina HE (Višegrad));

DOMAĆI TIM: Ivan Pojžak (G) , Slaviša Mijatović , Marko Janjušević (od 78' zamijenjen sa Aleksa Tešić ), Veljko Mitrović , Slađan Stupar , Nebojša Kovačević (od 82' zamijenjen sa Matko Trninić ), Mladen Majstorović (K) , Milovan Kovačević , Nikola Janjić (od 54' zamijenjen sa Filip Vuksić ), Dragan Petrović , Dejan Čelić ,

GOSTUJUĆI TIM: Nemanja Bojanović (G) , Velibor Ždralo , Dalibor Damjanović , Bojan Marković (K) , Bojan Ninković (od 66' zamijenjen sa Luka Pljevaljčić), Slađan Simić , Dejan Sarić (od 33' zamijenjen sa Marko Kilibarda ), Bojan Krsmanović , Nikola Batinić (od 78' zamijenjen sa  Vojkin Majdov ), Igor Šimšić , Aleksa Gračanin ,

Jedinstvo (Br) 1 : 0 Ilićka 01
Romanija 3 : 1 Mladost (G)
Guber 3 : 1 Proleter
Famos 4 : 0 Glasinac 1936
Vlasenica 4 : 2 Drina HE
Velež 3 : 0 Rudar 1925
Milići 2 : 1 Stakorina
Sloga 16 : 0 Mladost (R)