Кrajina preokretom zadržala lidersku poziciju

Preokretom u utakmici protiv Sloge iz Rakelića u drugom poluvremenu fudbaleri Krajine iz Ronjulja su zadržali lidersku poziciju na tabeli Regionalne lige Republike Srpske, grupa zapad.
Gosti su poveli još u četvrtom minutu golom Željka Dragića i taj rezultat je važio do 60. minuta kada je izjednačio Bojan Dojčinović, a isti igrač izrastao je u junaka utakmice jer je postigao još jedan, pobjednosni pogodak za Banjalučane u 82. minutu.

Krajina – Sloga (R)    2:1 (0:1)

Stadion: Krajine u Rosuljama (Banjaluka). Gledalaca: 30. Sudija: Igor Kanjski (Prnjavor). Strijelci: 0:1 Ž. Dragić (4), 1:1 Dojčinović (61), 2:1 Dojčinović (82). Žuti kartoni: Ivanišević, Milašinović (Krajina), Novaković (Sloga).
KRAJINA: Krčić, Petković, Dojčinović, Jakovljević (od 90+3. Bojić), Ivić, Pejaković (od 90+3. Tadić), Janjić, Savić (od 78. Tadić), Latinović, Ćulum, Ivanišević.
SLOGA (R): Štikovac, Pešević, Novaković, Vujčić, Objedović (od 68. B. Tambić), Trkulja, Ž. Dragić, Stanković, Rokvić, Kečan, Gnjatić.

Mladost 3 : 1 FSA
Lauš 2 : 1 Bratstvo
Sloga 1 : 2 Lijevče
13 Skojevki 2 : 0 Plamen
Rekreativo 1 : 3 Crni vrh
Krajina 9 : 0 Svodna
Naprijed 3 : 1 Slaven