Partizan dobio, igrao od sjaja do očaja

Partizan je novu sezonu u Evrokupu otvori pobedom 107:96 u Hamburgu, ali je pokazao dva lica - fenomenalno u prvom poluvremenu, a prilično loše u drugom. Istini za volju, Partizan je u prvom poluvremenu imao šut iz igre nestvarnih 76 odsto, sve je ulazilo u koš, a kad je početkom treće deonice bilo i plus 28 za crno-bele, delovalo je da domaćina čeka katastrofa.

Da ne bude tako, potrudili su se domaći igrači, pomalo i sudije, ali najviše košarkaši Partizana koji su neobjašnjivo stali, na obe strane terena. Srećom, zaliha je bila ogromna, pa domaćin nije mogao dalje o časnijeg poraza.

Hamburg - Partizan 97:106 (24:28, 16:31, 26:27, )

DVORANA: "Edel-optiks.de Arena"

SUDIJE: Migel Anhel Perez, Džozef Bisang, Sinan Isguder.

HAMBURG: Dž. Braun, Z. Braun, Voker, Di Leo, Homsli, Rih, Majzer, Hristen, Kotsar, Hinrihs, Edidžin, Drešer, Holac, Meler.

PARTIZAN: Panter, Kuruks, Ledej, Zagorac, Avramović, Koprivica, Dangubić, Smailagić, Miletić, Mur, Glas, Trifunović, Madar.

OIzvor:alo.rs

Turk Telekom 73 : 65 Metropolitans 92
Slask 59 : 70 Lietkabelis