Naprijed isčupao bod

FK Naprijed

Fudbaleri Naprijeda morali su u samom finišu da spašavaju jedan bod. Poveli su oni sa 2:0 u prvom dijelu meča golovima Nikole Ševarike. Svi su mislili da bodovi ostaju domaćinu, ali ne i gosti.

Igrači Svodne su u nastavku postigli tri gola i u potpunosti preokrenuli rezultat. Čuvali su prednost od jednog gola do 88. minute kada je mrežu golmana Stefana Komosara zatresa Dejan Diljević i svom timu donio bod.

Naprijed – Svodna 3:3 (2:0)

Banja Luka. Stadion: 'Šljunkara'. Gledalaca: 30. Sudije: Vitomir Serbula (), Strijelci: Nikola Ševarika 19', Nikola Ševarika 29', Dejan Diljević 88', [FK Naprijed (Banja Luka)]; Nikola Knežević 54', Aleksandar Aleksić 56', Nikola Knežević 73', [FK Svodna]. Žuti kartoni: Pavle Čivčić 43', Luka Savanović 66', Kristijan Ivanković 85', [FK Naprijed (Banja Luka)]; Darko Čarakovac 48', [FK Svodna];

Naprijed: Darko Bajić (G) , Pavle Čivčić , Stefan Novaković , Vladimir Kojadinović , Đorđe Vukoman (od 60' zamijenjen sa Dejan Diljević), Luka Savanović (od 84' zamijenjen sa Kristijan Ivanković), Nikola Ševarika , Milan Bojinović (K) , Bojan Petrović (od 60' zamijenjen sa Aleksandar Majstorovic), Dimitrije Šobot , Branko Udovčić

Svodna: Stefan Komosar (G) , Darko Čarakovac , Darijan Petić , Dražen Babić , Aleksandar Aleksić , Nikola Knežević (K) , Vladimir Maleš , Đorđe Grbić (od 74' zamijenjen sa Branko Milić), Danilo Lajšić , Saša Bosančić , Dejan Jovanić gić), Mišo Jelisavac

Mladost 2 : 0 Slaven
Naprijed 3 : 3 Svodna
Krajina 2 : 0 Crni vrh
Rekreativo 3 : 3 Plamen
13 Skojevki 2 : 2 Lijevče
Sloga 2 : 1 Bratstvo