13.02.2022 hercegsport.com

Velež lako kapitulirao

Leotar - Velež

U utakmici 13.kola Prve lige RS Odbojkašice Leotara pobijedile su danas u Trebinju, u Sportskoj dvorani Osnovne škole Jova Jovanović Zmaj,  ekipu Veleža sa 3:0, po setovima je bilo 27:25, 25:19 i 25:15. Nakon uzbudljive završnice prvog seta gdje su odbojkašice Veleža stigle veliki rezultatski zaostatak ali nisu uspjele do kraja da preokrenu rezultat, u naredna dva seta domaći tim je igrao odlično, nadahnuto i motivisano.

Trebinjke su ostvarile zasluženu pobjedu a vrijedi istaći da je prava šteta što ovaj meč nije odigran u Sportskoj dvorani Miloš Mrdić jer je vladala porilična zainteresovanost za ovaj duel a meču su prisustvovali i brojni navijači iz Nevesinja. Treba reći da je navijanje bilo fer i korektno a igra i jedne i druge ekipe na visokom nivou.

Maglić 3 : 2 Drina
Gradiška 3 : 0 Crvena zvijezda
Mladost 0 : 3 Tempo