Guber bolji od Romanije

Guber - Romanija 3:1

FK Guber je na svom terenu bio bolji od Romanije sa Pala i pobijedio sa 3-1. Gosti su poveli iz slobodnog udarca već u četvrtom minutu.

U tridesetom minutu nakon igranja rukom u šesnaestercu gostiju sudija svira jedanaesterac za domaće i Smajlović sa bijele tačke poravnjava na 1-1.

Tim rezultatom se otišlo na odmor da bi u drugom poluvremenu momci trenera Golijana u nadigravanju sa dobrom ekipom Romanije postigli su  još dva pogotka. Najprije Marković u 55. minutu postiže gol za 2:1 da bi Kuljanin u 75 minutu postavio konačan rezultat 3-1 za Guber.

Guber – Romanija 3:1 (1:1)

Srebrenica. Stadion: Vidikovac. Gledalaca: 50. Sudije: Stefan Đukić (Ugljevik), Strijelci: Draško Kuljanin 35', Filip Mitrović 55', Draško Kuljanin 75', [FK Guber (Srebrenica)]; Nikola Živković 4', [FK Romanija (Pale)]. Žuti kartoni: Elvis Jašarević 3', Ragib Čirak 67', [FK Guber (Srebrenica)];

DOMAĆI TIM: Miljan Bodiroga (G) (K) , Slaviša Ćirković , Predrag Petrović , Draško Kuljanin , David Maksimović (od 46' zamijenjen sa Njegoš Ilić), Aljo Smajilović , Elvis Jašarević , Nemanja Kosanić , Filip Mitrović , Ragib Čirak (od 84' zamijenjen sa Eldin Mujić), Marinko Grujičić

GOSTUJUĆI TIM: Nemanja Jokić (G) , Dejan Nikolić (od 78' zamijenjen sa Đorđe Kovačević), Novica Elek , Milan Trobok (od 80' zamijenjen sa Danilo Hršum), Bogdan Simanić , Nemanja Lukić (K) , Borislav Cicović , Marko Pandurević , Mihajlo Ignjić , Filip Jošović , Nikola Živković

Jedinstvo (Br) 2 : 1 Stakorina
Mladost (R) 1 : 0 Rudar 1925
Sloga 5 : 1 Drina HE
Milići 1 : 3 Glasinac 1936
Velež 6 : 1 Proleter
Vlasenica 0 : 1 Mladost (G)
Famos 3 : 0 Ilićka 01
Guber 3 : 1 Romanija