BSK pao u nastavku

Pitanje pobjednika u ovom susretu riješeno je u drugom dijelu meča. Prvo je već u 49. minuti Dorian Kuruzović matirao Nikolu Gaćešu, da bi Nikola Jokanović povisio na 2:0 u 68. minuti.

Konačan rezultat svojim drugom golom,  pet minuta prije kraja postavio je Dorian Kuruzović.

Sloga (T) – BSK 3:0 (0:0)

Trn. Stadion: Fudbalski stadion 'SLOGA'. Gledalaca: 40. Sudije: Dean Jokić (), Strijelci: Dorian Kuruzović 49', Nikola Jokanović 68', Dorian Kuruzović 85', [FK Sloga (Trn)]; Žuti kartoni: Nedo Jokanović 25', Miloš Ivić 33', Nikola Marjanović 63', Zdravko Aćimović 76', [FK Sloga (Trn)]; Veljko Škrbić 38', Đorđe Šakotić 74', [FK BSK (Banja Luka)];

Sloga (T): Nikola Gašić (G) , Nikola Marjanović , Zdravko Aćimović , Srđan Batos , Predrag Stanković (K) (od 88' zamijenjen sa Nikola Milovanović), Dorian Kuruzović , Nikola Jokanović (od 88' zamijenjen sa Damjan Marčetić), Nedo Jokanović (od 67' zamijenjen sa Mitar Todorić), Miloš Ivić , David Vuković (od 88' zamijenjen sa Miloš Radovanović), Đorđe Gaćeša

BSK: Dean Vuković (G) , Nikolaj Mitrović , Darijo Lemić (K) , Ignjatija Sarajlic , Nikola Knežević , Đorđe Šakotić (od 88' zamijenjen sa Janko Dojčinović), Veljko Škrbić , Miloš Jovanić , Tibor Puškar (od 64' zamijenjen sa Damjan Lubura), Jovo Vođević , Nemanja Janičić (od 78' zamijenjen sa Vladimir Trivunović)

Brdo 2 : 0 Ukrina
Sloga (S) 0 : 1 Laktaši
Progres 3 : 2 Željezničar
Borac 1 : 0 Sloboda
Gorica 3 : 1 Dubrave
Proleter 1 : 0 Polet 1926