Željko Krojačima skrojio poraz

Mlada ekipa Željezničara lako je danas na svom terenu sa 2:0 porazila Tekstilac iz Dervente. Poveli su domaći u 26. minuti, a mrežu gostiju pogađa Milan Jevtić.

Pet minuta kasnije Tekstilac ostaje sa igračem manje. Isključen je Nemanja Kojića konačan rezučltat postavio je u samom finišu susreta Stefan Kerezović.

Željezničar ST – Tekstilac 2:0 (1:0)

Banja Luka:Stadion: 'Željezničar'. Gledalaca: 0. Sudije: Marko Taborin (Zvornik), Strijelci: Milan Jević 26', Stefan Kerezović 90', [FK Željezničar ST (Banja Luka)]; Žuti kartoni: Đorđe Đogić 16', [FK Željezničar ST (Banja Luka)]; Zlatko Duspara 26', Saša Đekić 39', Dejan Ćorić 77', [FK Tekstilac (Derventa)]; Isključenja: Nemanja Kojić 30' [FK Tekstilac (Derventa)];

Željezničar ST: Aleksa Stupar (G) , Bojan Sladojević , Marko Blanuša , Đorđe Đogić , Nikola Ivić , Nikola Šuput (56. Stefan Kerezović), Nikola Jovandić , Đorđe Janković (82. Aleksa Popović), Mihajlo Kosta , Sergej Kalabić (K) , Milan Jević (31. Ognjen Stijaković)

Tekstilac: Aleksandar Simić (G) , Dušan Marić (K) , Božidar Pešević (78. ALEKSANDAR KUŠLJIĆ), Saša Đekić , Saša Đuričić , Nemanja Kojić , Kemal Hasikić (78. Milan Brković), Nebojša Prljeta , Zlatko Duspara , Dejan Ćorić , Rado Radić

Slavija 0 : 0 Radnik
Ljubić 2 : 0 Famos
Drina 0 : 2 Sutjeska
Željezničar 2 : 0 Tekstilac
Rudar Prijedor 2 : 1 Laktaši
Sloboda (MG) 1 : 2 Krupa