Remi Tekstilca i Slavije

Fudbaleri Tekstilca i Slavije iz Istočnog Sarajeva odigrali su u Derventi meč bez pobjednika.  Meč 13. kola Prve lige Republike Srpske okončan je rezultatom 1:1.

U prvom dijela meča nije bilo pogodaka,  da bi Nikola Bjeloš u 71. minuti matirao golmana domaćih.

Ipak, pet minuta prije kraja susreta Kojić trese mrežu Slavije i donosi Tekstilcu bod..

U narednom kolu “krojači” dočekuju Sutjesku iz Foče.

FK Tekstilac – FK Slavija 1:1 (0:0)

Derventa. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 250. Sudije: Bojan Mitrović (Bijeljina), Strijelci: Nemanja Kojić 85', [Tekstilac (Derventa)]; Nikola Bjeloš 71', [Slavija (Ist. Sarajevo)]. Žuti kartoni: Ognjen Obradov 77', [Tekstilac (Derventa)]; Vladan Mandić 73', [Slavija (Ist. Sarajevo)];

Tekstilac: Aleksandar Simić (G) , Dejan Ćorić (70. ALEKSANDAR KUŠLJIĆ), Dragan Jolović , Nemanja Kojić , Kemal Hasikić (53. Srđan Bašić), Zlatko Duspara (K) (70. Radovan Vujić), Bojan Ćalić , Rado Radić , Ognjen Obradov , Dejan Zeljković , Danilo Ignjić (53. Ljubiša Reljić)

Slavija: Nino Nedžibović (G) , Petar Dabić (75. Luka Asentić), Dejan Đerić , Amar Beširević , Goran Popović (K) , Stefan Arbinja (90. Denis Bogučanin), Đorđe Avdalović (81. Boro Mišović), Hamza Kaljić , Vladan Mandić , Danijel Erić , Sergej Tomić (46. Nikola Bjeloš)

Tekstilac 1 : 1 Slavija
Sutjeska 3 : 1 Laktaši
Famos 0 : 1 Krupa
Radnik 2 : 0 Kozara
Ljubić 2 : 0 Omarska
Drina 2 : 1 Modriča