Ozren bolji od Pridjela

Malobrojni gledaoci na stadionu u Petrovu koji su posmatrali duel Ozrena i gostujuće ekipe iz Donjeg Pridjela prisustvovali su odličnoj fudbalskoj predstavi. Domaćin je zabilježio zasluženu pobjedu, a akteri na terenu postigli su čak 6 golova, od kojih su dva data na veoma efektan način.

Prvi gol za OFK Pridjel postigao je S. Petrović u 15. minutu udarcem sa oko 35. metara kada je uočio da je golman domaće ekipe Lazarević napustio gol liniju, ovaj ga je lob udarcem iznenadio.

Veoma lijep gol postigao je domaći igrač Z. Petrović u 85. minutu kada je na efektan način izveo slobodan udarac sa oko 22 metra za konačnih 4-2.

Vrijedno je spomenuti da je ovaj duel Ozren- OFK Pridjel bio prvi njihov okršaj u zvaničnim takmičenjima. Ova dva kluba a osnovana su prije  65 godina, nikada se do sada nisu sastajali.

Utakmica je bila veoma fer i korektna a sudija Tepić iz Dervente nije imao težak zadatak. Mirna, fer i korektna utakmica, bez kartona.

OZREN-OFK PRIDJEL 4-2 (3-1).

Stadion Lužanjak u Petrovu, gledalaca 50, sudija Zoran Tepić iz Dervente. strijelci Gostić u 10. i 32. Lazić  25. i Z. Petrović u 85. minutu za Ozren, S. Petrović u 15. i Dujković (ag) u 83. minutu za OFK Pridjel.

OZREN: Lazarević, Petrović, Nikić, Gostić, Cvjetković, Stefanović, Dujković, Nedić, Pupavac, Rakanović. od 65 Šešlak, Lazić,

OFK PRIDJEL: Hadžikadunić, Kitić, Ćurković, Maksimović, Kršić, Jozić, Grahić, Popović, Mitrović, Janjanin, Petrović.

Ozren 4 : 2 Pridjel
1 Mineral 12 10 1 1 31