Ljubinje poraženo u Brčkom

Ljubinje Bankom

Sinić je u Brčkom odigrana  utakmica 11. kola Premijer lige BiH Jedinstvo – Ljubinje Bankom (3:0).

Gostujuća ekipa nije doputovala u punom sastavu. Priliku u sinoćnoj  utakmici dobili su mlađi odbojkaši, obzirom da na ovo gostovanje nisu putovali Pecelj, Samardžić i Topalović, tri ključna igrača iz prve postave koja su bila odsutna zbog privatnih obaveza.

Što se tiče same utakmice odbojkaši Jedinstva su maksimalno koncentrisano ušli u meč i od samog starta nametnuli žestok tempo, kojim su samljeli gostujuću ekipu i nisu im dozvolili da zaprijete.

Konstantnim vođstvom umjereno su povećavali prednost, što je rezultiralo osvajanjem prva dva seta u meču.

Oba seta dobijena su sa velikom razlikom, a neizvesnost je izostala. (25:13 i 25:17).

Odbojkaši Jedinstva pokazali su zavidne kvalitete opreznom igrom i velikom borbom.

U trećem setu nešto drugačija slika. U startu ekipa Ljubinja pravi prednost od nekolika poena i pokazuje dosta bolju igru u odnosu na prethodna dva. Neizvjesnost se javlja sredinom seta gdje obje ekipe igraju istom snagom. Momci Ljubinja imali su vođstvo na 18:20, ali domaćin neutrališe poene prednosti, preuzima igru, pa samim tim na kraju ubjedljivo slavi.

MOK "Jedinstvo" - OK "Ljubinje-Bankom" 3:0,
(25:13, 25:,17, 25:23).

Kakanj 78 3 : 1 Bosna
Domaljevac 0 : 3 Radnik
Jedinstvo 3 : 0 Ljubinje Bankom
Mladost 1 : 3 Modriča Novoprom
Borac 3 : 0 Ilidža