Golijanin i Čelan lijepim golovima donijeli pobjedu juniorima Slavije, poraz kadeta

Juniori Slavije su u derbiju 17. kola Omladinske lige Bosne i Hecegovine grupa "Centar 1" savladali na svom terenu Ilijaš 2:0 i revanširali im se za poraz u prvom dijelu sezone.

Odigrao je tim Milana Gutovića jedan dobar meč, jako smisleno je to izgledalo na terenu i potpuno zasluženo stižu do pobjede, a da je bilo malo više koncentracije u samoj završnici napada rezultat je mogao biti i ubjedljiviji. Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu, i to u razmaku od dva minuta. Prvo Đorđe Golijanin jako lijepo pogađa kontra rašlje za 1:0, a onda i Luka Čelan završava na najbolji mogući način lijepim udarcem.

Kadeti Ilijaša su istim rezultatom ostvarili pobjedu, a golove su isto u prvom poluvremenu postigli Mamela i Vrabac.

SLAVIJA - ILIJAŠ 2:0 (2:0) JUNIORI