Remi Borca i Zvijezde 09

U prvoj utakmici 18. kola Premijer lige za juniore, a igrala se u Banjaluci, nije bilo pobjednika. Domaći Borac i Zvijezda 09 su remizirali. Bilo je 1:1.

Gosti su poveli preko Vukašina Daničića u 22. minuti, da bi domaćin poravnao u finišu meča. Tačnije u 86. minuti mrežu Filipa Petrovića zatresao je Filip Sarić.

Borac – Zvijezda 09 1:1 (0:1)

Banjaluka. Stadion: Gradski stadion -pomoćni teran. Gledalaca: 100. Sudije: Strijelci: Filip Sarić 86', [Borac (Banja Luka)]; Vukašin Daničić 22', [Zvijezda 09 (ES Stanišići)]. Žuti kartoni:

Borac: Vuk Nikolić (G) , Sergej Peulja (63. Janko Nikolić), Danilo Moconja (K) , Bojan Makarić , Marko Bundalo , Sergej Damjanić , Nemanja Stjepanović (63. Sergej Bogdanić), Andrej Cvjetanović (53. Filip Sarić), Petar Samardžija , Savo Šušić , Luka Divljak (53. Kristijan Janković)

Zvijezda 09: Filip Petrović (G) , Marko Milošević , Dimitrije Radenković , Miroslav Đorđević , Marko Odalović (84. Damjan Ćosović), Luka Radović (46. Nenad Đukanović), Branko Sekulić (76. Dino Suljić), Aleksa Raca , Goran Milovanović (K) , Vukašin Daničić , Milenko Andrić

Tuzla City 2 : 1 Sarajevo
Željezničar 1 : 1 Široki Brijeg
Borac 1 : 1 Zvijezda 09
Krupa 4 : 0 Kozara
Sloboda 3 : 2 Velež
Radnik (H) 2 : 3 Zrinjski