Remi Junajteda i Sevilje
Šokantan remi Junajteda, minimalac Juventusa

Minimalna pobjeda Juventusa i remi Mančester junajteda u prvim četvrtfinalnim utakmicama Lige Evrope.

“Stara dama” je u Torinu uz dosta muke savladala Sporting 1:0. U 73. minutu poslije centaršuta sa desne strane, loptu je udario Vlahović nakon čega se ista odbila do Federika Gatija koji je uspio da je sprovede u mrežu poslije gužve u petercu "lavova".

Junajted je golovima Sabicera imao vođstvo od 2:0 protiv Sevilje, ali su Andalužani na kraju ostali neporaženi na Old Trafordu.

Imao je Mančester sve pod kontrolom u najvećem dijelu utakmice, sve do 84. minuta kada je Hesus Navas uz mnogo sreće i pomoći Malasije postigao gol nade za Andalužane.

A onda, nevjerovatno nesrećna reakcija ionako indisponiranog Harija Megvajera, lopta se od njegove glave odbila pravo u gol koji je tako poklonio rivalu odličan rezultat pred revanš u Španiji.

Susret Bajer Leverkuzena i Union Sen Žila završio je 1:1, dok je ranije večeras Fejenord tukao Romu 1:0.