Raspucani Čajničani

Ekipa Stakorine je zabeležila očekivanu pobedu protiv „fenjeraša“ Podrinja i zadržala mesto pri vrhu tabele. Gosti su odolevali sve do finiša prvog dela tačnije do 44. minuta kada je najbolji strelac Čajničana, Mrdak lepim pogotkom doveo svoj tim do vođstva.

I u nastavku Stakorina je atakovala, Podrinje je  se branilo “ klasičnim bunkerom“ , ali u finišu utakmice domaći tim golovima Rackovića u 78. i Todorovića u zaustavnom vremenu stiže do konačnih 3:0.

Druga liga Republike Srpske-Istok

Stakorina - Podrinje (T)  3:0 (1:0)

Stadion: Rakovice: Gledalaca: 200. Sudija: Nemanja Jovičić (Istočni Stari Grad) 7. Strelci: Mrdak 44, Racković 78, Todorović 90. (Stakorina). Žuti kartoni: Racković, Popović, A. Milović, Nešković, Gigović  (Stakorina) S. Aćimović, Huskić (Podrinje)

Stakorina - Bojanović 7, Milovanović 7, Jovanović 7, Racković 7,5, Popović 7(od 88. D. Tadić -) A. Milović 7,5 (od 84. Dačević -) T. Tadić 7, Gigović 7(od 88. Todorović 7) Nešković 7,5 (od 80. P. Milović -) Katana 7,5, Mrdak 7,5 (od 88. Stjepanović -)

Podrine (T) - Petković 5,5, Josipović 5,5, Katić 5,5, Matić 5 (od 63. Lazić-), Fatahović 5, S. Aćimović 5,5, Krajšumović 5,5, Hasanović 5, M. Aćimović 5,5, Huskić 5,5, Jovanović 5,5.

Igrač utakmice: Viktor Racković (Stakorina)

Velež 2 : 0 Mladost (G)
Budućnost 1 : 4 Vlasenica
Rudar 1925 1 : 2 Ilićka 01
Hercegovac 3 : 1 Drina HE
Jedinstvo 2 : 1 Glasinac 1936
Stakorina 3 : 0 Podrinje
Mladost (R) 5 : 3 Proleter