Iz "keca" u "dvojku"

Ne pomaže ni iskustvo: Dragan Jolović

MODRIČA – Iz „keca“ u „dvojku“! Ove krilatice u Modriči nisu strane, ali evidentno je da u tekućoj sezoni, s njima i bez njih, Modriča nema kvalitet za prvoligaško društvo. Doduše, u poslednjim trenucima prvog poluvremena domaćin je poveo preko Šamčanina Perice Mićića. Međutim, u nastavku meča na terenu je postojao samo jedan tim, onaj iz Hercegovine. Modričani nisu imali snage da više od jednog časa igre pariraju Veležu. Prvo je Zlatko Anđelović poravnao rezultat na 1:1 u 79.minutu, da bi u samom finišu utakmice mladi as iz Crne Gore Momčilo Popović doneo rezultatski preokret i pun plen svom timu.

Domaćin anemičan i beznadežan, gost je najprijatnije iznenađenje starta šampionata.

M:tel Prva liga RS, 4.kolo: Modriča – Velež  1:2 (1:0)

Stadion: „Dr Milan Jelić“. Gledalaca: 100. Sudija: Aleksandar Jevtić(Prijedor). Strelci: Mićić u 45.minutu za Modriču, a Anđelović u 79.i Popović u 88.minutu za Velež. Žuti kartoni: Pljevaljčić, Trifković, Mićić, Omerhodžić(Modriča), Prodanović(Velež).

MODRIČA: Dizdar,Stojanović (od 54.min.Samuel),Pljevaljčić(od 70.min.Ilić ),Jolović ,Stupar, Radić (od 54.min.Omerhodžić ),Prljeta (od 71.min.Petrović ), Trifković , Limić ,Mićić (od 70.min.Sjenčić), Manojlović.

VELEŽ: Vukanović , Abaza, Petković,Anđelović,G.Prodanović ,Popović ,Drašković,Alves,Žunior (od 65.min.Repović),S.Prodanović,Gutić.

Igrač utakmice: Zlatko Anđelović(Velež).

Sloboda : Ljubić
Radnik : Velež
Željezničar : Romanija
Sutjeska : Rudar Prijedor
Omarska : Slavija