Leotara koštao igrač manje

Igrači Ljubića su na svom terenu sa 2:1 porazili tim Leotara. Trijumf domaćina je zaslužen, a uspjeli su ga ostvariti iako je Leo poveo.

Igrala se 19. minuta kada je Kristijan Penić matirao Aleksu Stupara.

Radost tima iz Trebinja trajala je samo devet minuta. Duško Subić je poravnao na 1:1 i bio je to rezultat prvog dijela meča.

Nastavak je bio vrlo vatren. Ognjen Krneta je u 61. minuti zaradio crveni karton i ostavio svoju ekipu sa igračem manje.

To su domaćini iskoristili i osam minuta prije kraja golom Aleksandra Žiška došli do 2:1, a na kraju se ispostavilo i tri boda.

Ljubić – Leotar 2:1 (1:1)

Prnjavor. Stadion: Borac. Gledalaca: 100. Sudije: Vanja Ajder (Banja Luka) [Glavni], Milan Dujaković (Banja Luka) [Pomoćnik], Dragan Keranović (Prijedor) [Pomoćnik], Strijelci: Duško Subić 28', Aleksandar Žižak 82', [Ljubić (Prnjavor)]; Kristijan Penić 19', [Leotar (Trebinje)]. Žuti kartoni: Jovan Milanović 26', Aleksandar Žižak 54', [Ljubić (Prnjavor)]; Marcos Ignacio Sosa 16', Luka Babić 21', Mihailo Cmiljanović 79', [Leotar (Trebinje)]; Isključenja: Ognjen Krneta 61' [Leotar (Trebinje)];

Ljubić: Aleksa Stupar (G) , Stefan Radaković , Jovan Milanović (85. Boris Žižak), Aleksandar Žižak (K) , Dragan Jugović , Duško Subić (77. Marko Jevtić), Stefan Grahovac (58. Uroš Stamenković), Dejan Banjac , Miljan Stupar , Nemanja Vidović , Dušan Komljenović

Leotar: Risto Perišić (G) , Đoko Milović (K) , Mihailo Cmiljanović , Luka Babić , Ammar Đuderija , Zoran Milić (89. Goran Popović), Darko Đajić (89. Matej Kapor), Luka Begić (45. Ognjen Krneta), Marcos Ignacio Sosa (45. Marko Šušnjar), Nikola Leko (80. Matija Glogovac), Kristijan Penić

Omarska 1 : 2 Sloboda
Sutjeska 3 : 2 Famos
Željezničar 2 : 4 BSK
Radnik 1 : 0 Laktaši
Ljubić 2 : 1 Leotar
Velež 1 : 0 Drina