Crvena zvijezda uzela bodove u Istočnom Sarajevu

Odbojkašice Crvene zvijezde iz Obudovca slavile su na gostovanju kod Slavije u Istočnom Sarajevu 3:1 (18:25, 25:17, 25:16, 26:24) u utakmici 2. kola Prve lige Republike Srpske.

Slavija bolje otvara utakmicu, pa prvi set privodi kraju u svoju korist 25:18. Ipak, naredna tri pripadaju gošćama, drugi i treći nešto ubjedljivije 25:17, 25:16, dok je u četvrtom setu viđena drama.

Slavija poenima iz bloka dolazi na set loptu, 24:23, no gošće prave preokret i dobijaju set 26:24 i utakmicu. Nažalost, kod posljednjeg poena prilikom doskoka Gala Košarac ostaje na zemlji sa bolovima što je pokvarilo sam kraj ove utakmice domaćinu i brine ih više od samog poraza.

SLAVIJA - CRVENA ZVIJEZDA 1:3 (25:18, 17:25, 16:25, 24:26)

SLAVIJA: Đerić, Ćuskić, Košarac, Lučić, Drašković, Jasika, Damjanović, Mandić, Đurović, Višnjevac, Andrić, Šarac, Simanić, Popić

CRVENA ZVIJEZDA: Teodorović, Lazarević, Đorđić, Zoranović, Samac, Tomašević, Bajić, Tojić, P.Nikolić, A.Nikolić

Gradiška 3 : 0 Crvena zvijezda
ŽOK Leotar 3 : 0 Drina
Libero 3 : 0 Slavija
Radnik 3 : 1 Maglić
Borac 3 : 0 Bratunac