Sigurni Tekstilac

Drugoligaš iz Dervente lako je na svom terenu porazio tim Slobode, Mrkonjić Grad sa 3:1. Već u trećoj minuti domaćin je poveo.

Golmana Vukovića je matirao Ivo Menedes Da Silva. Bio je to i jedini pogodak u prvom poluvremenu, da bi u nastavku oko 100 ljubitelja fudbala vidjelo tri gola. Domaćin je preko  Tadića i Tejeda stigao do 3:0, da bi počasni pogodak za goste postigao Mihajlo Živković minut prije kraja meča.

Tekstilac – Sloboda (MG) 3:1 (1:0)

Derventa. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudije: Radenko Jović (Bijeljina) [Glavni], Radmilo Vuković (Bijeljina) [Pomoćnik], Njegoslav Bošković (Bijeljina) [Pomoćnik], Strijelci: , Ivo Mendes Da Silva 3', Matej Tadić 50', Steven Marriaga Tejeda 77', [Tekstilac (Derventa)]; Mihajlo Živković 89', [Sloboda (Mrkonjić Grad)]. Žuti kartoni: Steven Marriaga Tejeda 50', Danilo Ignjić 67', Matej Tadić 64', Nemanja Erić 90', [Tekstilac (Derventa)]; Vladan Todorović 47', Luka Jakešević 76', [Sloboda (Mrkonjić Grad)];

Tekstilac: Ognjen BlagojeviĆ (G) , Dušan Marić (K) , Antonio Aleksić (46. Leontije - Luka Dragoljić), Bojan Trninić , Ivo Mendes Da Silva (36. Stefan Trivan), Matej Tadić , Miloš Slijepčević , Danilo Ignjić , Ognjen Sedlar (78. Nemanja Erić), Steven Marriaga Tejeda , Emmanuel Victor Santos Carneiro

Sloboda (MG): Đorđe Vuković (G) (46. Darko Krnojelac), Luka Mizdrak (46. Danko Radić), Siniša Lazendić , Ognjen Soldat (61. Vasilije Jotić), Aynar Eshba (46. Ljubiša Nikodinović), Duško Mitrić (K) , Pero Vučković , Vladan Todorović (56. Marko Babić), Mihajlo Živković , Luka Jakešević , Aleksandar Gavrić