Borac bolji od Sloge

Tim Borca iz Kozarske Dubice zasluženo je slavio u okršaju sa domaćom s

Slogom u Srpcu. Poveli su gosti već u 8. minuti, a Nemanju Smiljića je matirao Predrag Pralica.

Isti igrač je vođstvo gostiju udvostručio u 66. minuti, a Srđan Lončar je bio precizan u 80. minuti za 0:3.

Kada se očekivalo da Borac mirno privede utakmicu kraju krenuli su domaćini. Prvo je Stefan Bundalo smanjio na 1:3, a Stefan Šervel na 2:3.

Da pobjeda ipak ne dođe u pitanje pobrinuo se Aleksandar Malbašić. Četvrti gol za Borac postigao je u 90. minuti.

Sloga (S) – Kozarska Dubica 2:4 (0:1)

Srbac. Stadion: Gradski stadion FK 'Sloga', Srbac. Gledalaca: 50. Sudije: Dejan Lazić (Modriča) [Glavni], Slaviša Gligorić (Doboj) [Pomoćnik], Dejan Lazić Đ (Doboj) [Pomoćnik], Strijelci: Stefan Bundalo 86', Stefan Šervel 88', [Sloga (Srbac)]; Predrag Pralica 8', Predrag Pralica 66', Srđan Lončar 80', Aleksandar Malbašić 90', [Borac (Koz. Dubica)]. Žuti kartoni: Andrej Cvijetić 16', Husejin Zukanović 65', Siniša Đaković 65', [Sloga (Srbac)]; Neven Bunić 18', [Borac (Koz. Dubica)];

Sloga: Nemanja Smiljanić (G) , Stefan Bundalo , Husejin Zukanović (77. Mladen Jovičić), Emir Grbić , David Acic , Andrej Cvijetić (77. Vasilije Žujić), Vedran Nježić (K) , Ranko Jokanović (60. Slavko Šarić), Stefan Šervel , Siniša Đaković , Jovan Remić (69. Aleksandar Perić)

Borac (KD): Trochez Harryson Bravo (G) , Neven Bunić (45. Nemanja Gavrić), Siniša Pekić , Borislav Dalić (19. Emilko Janković), Vlado Koprivica , Sergej Govedarica (81. Rastko Udovčić), Aleksandro Jaćimović , John Sebastian Palacios Campaz (81. Aleksandar Malbašić), Juan Camilo Arias Mosquera , Adin Berilo , Predrag Pralica (K) (67. Srđan Lončar)