Slavlje pionira Slavije kod Glasinca

Pioniri Glasinca i Slavije nastavili su takmičenje u pionirskoj ligi Republike Srpske grupa "jug" regija "Istočno Sarajevo" međusobnim duelom u prvom proljećnom kolu, ukupno osmom.

Slavija je upisala pobjedu 3:2, i to poslije preokreta u samom finišu utakmice. Slavija prva dolazi do vođstva u 11. minuti autogolom Filipa Pajevića. Uzvraća Nemanja Beatović u 24. minuti i sa 1:1 se ide na poluvrijeme.

Glasinac prvi pravi preokret na meču pogotkom rezerviste Mateja Bajagića u 50. minuti. Išao je Glasinac prema pobjedi, a onda sami finiš pripada Slaviji. Prvo kapiten Nikola Lackanović pogađa u 65. minuti za 2:2, da bi potpuni preokret i pobjedu donio David Mijović četiri minuta kasnije.

GLASINAC - SLAVIJA 2:3 (1:1)
Stadion "Bara"
Gledalaca: 30
Sudija: Stefan Pekić (Pale)
Strijelci: 0:1 Pajević 3ag, 1:1 Beatović 24, 2:1 Bajagić 50, 2:2 Lackanović 65, 2:3 Mijović 69
Žuti kartoni: -

GLASINAC: Grujić, Pajević, Antonić, L. Orašanin, Šarac, BEatović (od 36. Bajagić), Erić, Đerić (od 67. Petrušić), Tošić (od 54. Skoko), M. Orašanin, Trifunović (od 44. Radić)

SLAVIJA: Macan (od 36. Trifković), Golub, Đerić, Mijović, Lackanović, Topalović, Koronja, Karabatak, Krstić, Čelik (od 36. Đurđević), Avram

Famos 1 : 2 Mladost
Glasinac 2011 0 : 3 Romanija
Rudo 0 : 3 Drina HE