Radić rafalno

MODRIČA – U 22.finalu Kupa OFS Modriča, nekadašnji šampion BiH, Modriča, pobedila je četvrtoligaša iz Skugrića sa 4:0.

Međutim, Skugrić 1964 dobro se držao u prvom periodu igre, na momente bio ravnopravan takmac. U nastavku utakmice, ponestalo je snage i Modričani su stigli do rutinske pobede. Dragan Radić je postigao tri pogotka, pa na sjajan učinak bacio senu isključenjem u pslednjem minutu susreta.

Ipak, mora se reći da je domaćin bio bolji protivnik i da je zasluženo stigao do trofeja.

U predigri, juniori Vranjaka su pobedili Skugrić sa 6:0.

Za najboljeg juniorskog igrača proglašen je Vranjačanin Igor Kojić. Njegov klupski kolega Anđelko Savić najefikasniji je strelac. Kod seniora je najefikasniji Dragan Radić iz Modriče, a njegov klupski kolega Nebojša Prljeta je proglašen za najboljeg fudbalera finalne utakmice. Finale je odigrano u organizaciji OFS Modriča, a uz pokroviteljstvo opštine Modriča koja će za Vidovdan obeležiti Dan ove opštine.

Fudbaleri su najavili početak praznovanja.

U 22.finalu Kupa OFS Modriča: Modriča – Skugrić 1964 4:0(0:0) Stadion: „Dr Milan Jelić“. Gledalaca: 500. Sudija: Bojan Veselinović (Modriča) . Strelci: Radić u 47.,74.i 83., N.Ilić u 69.minutu. Žuti kartoni: Radić (Modriča), Stojanović, Pejić (Skugrić 1964). Crveni karton: Dragan Radić u 89.(Modriča). MODRIČA: Tripić , Lazarevski  (od 46.Đurić ), Buljić , Radić , Galešić (od 75.Karamanović ), Kojić , N.Ilić , M.Ilić (od 46.Dudić ), Prljeta , Trifković , Mrđan . SKUGRIĆ 1964: Sarvan , Kuzmanović (od 68.Stajić ), Koprivica , Zulfić , Maksimović , Mašić , Stojanović , Šabanović (od 46.Ljubojević ), Savić , Panić (od 78.Đurić ), Pejić . Igrač utakmice: Nebojša Prljeta (Modriča) .