Cindrić odveo "Vardara" u finale LŠ
Golom Luke Cindrića u zadnjim sekundama makedonski „Vardar“ savladao je „Barselonu“ 26:25 i plasirao se u finale Lige šampiona. Nakon što je ženski tim „Vardara“ izgubio u finalu Lige šampione  od „Đera“, muški ogranak ekipe imaće sutra priliku da ispravi njihovu grešku. U sjajnoj utakmicu u Kolonju španski tim je vodio od početka i u jednom trenutku imao napad za +4, ali tada je Borozan pokrenuo svoju ekipu, odbrana kod makedonske ekipe je zaigrala bolje i napravili su preokret. U nastavku „Vardar“ je imao i +2, a u tim trenucima sa dvije greške i golovima Lazarova „Barselona“ se vraća i ima +1. Krizne trenutke tima Raula Gutiereza prevladao je Aleks Dušebajev, a na samom kraju Luka Cindrić je donio zadnja četiri gola za pobjedničku ekipu. Ćupić je bio precizan sa sedam metara i minut prije kraja „Vardar“ je imao +1, da bi Lazarov izjednačio na 20. Sekundi do kraja, ali Cindrić u zadnjoj sekundi pogađa i počinje veliko slavlje makedonskih navijača. Najefikasniji na meču bili su Dušebajev i Ćupić sa po sedam golova, Borozan je postigao pet, a na drugoj strani Lazarov je sa šest golova bio najbolji. Za prvu titulu prvaka Evrope u istoriji oba kluba sutra će se boriti „Vardar“ i „PSŽ“.