Veoma dobar nastup Slavije u Sarajevu
Karatisti "Slavije" osvojili su 15 medalja na juče održanom turniru u Sarajevu u organizaciji Karate kluba "Stari Grad". Od četrnaest medalja, šest je bilo zlatnih, dvije srebrene i sedam bronzanih. Zlato su osvojili: Lana Dragičević (kate, 2008), Anđela Eraković (kate, juniorka), Luka Avramović (junior, -68kg), Petar Macan (junior, apsolutna kategorija), Marina Kurteš (kadetkinja, -54kg), i juniorska ekipa u borbama. Srebro je pripalo Draganu Tamburu (junior, -61kg), i Đorđu Faladžiću (13 godina, -50 kg). Bronzane medalje su osvojili: Aleksandra Raonić (kate, 2005), Ivana Spasojević (juniorka, -53 kg), Jovana Ćuk (apsolutna kategorija), Nina Tadić (juniorka, apsolutna), Željko Bošković (junior, - 75 kg), Vladimir Tešan (junior, -68 kg), Luka Cicović (13god, -40kg). Na turniru je nastupilo oko 400 takmičara iz 22 kluba.