Slaviša Zirojević treći u Vitezu

Slaviša Zirojević, trener i član Stonoteniskog kluba Šampion iz Istočnog Sarajeva, osvojio je treće mjesto na jučerašnjem 9. Memorijalnom turniru ''Miroslav Bekavac Beki'', koji se održao u Gradskoj sportskoj dvorani ''Vitez''. Na ovom tradicinonalnom turniru, koji se organizuje u okviru manifestacije Dani opštine Vitez učestvovalo je oko 100 takmičara. U muškoj konkurenciji najinteresnatije bilo je u kategoriji seniora do 40 godina, gdje su učešće uzela 24 stonotenisera. - Imao sam četiri pobjede i poražen sam u polufinalu od Srđana Sekulića iz Travnika, koji je u finalnom susretu bio bolji i od Adnana Kopića (Nec Tešanj). Zadovoljan sam svojim nastupom i posebno bih pohvalio organizaciju turnira – rekao je Slaviša Zirojević.