Jaramaz doveo Megu do prve evropske pobjede
Košarkaši Mega Leksa savladali su Cibonu u 2.kolu FIBA Lige šampiona sa 81:79 i tako stigli do prve evropske pobjede u istoriji kluba. Nakon šest uzastopnih poraza košarkaši Dejana Milojevića stigli su do pobjede i to u Evropi. Loše je počela domaća ekipa, a to je Cibona koristila i nakon deset minuta vodila sa 29:17. Druga dionica donijela je daleko bolju igru Mege, prije svega u odbrani, dok su seriju svog tima pokrenuli Mušidi i Tejić, koji se istakao i sa nekoliko skokova u napadu. Već poslije dva minuta igre domaćin se vratio na dva poena zaostatka. U drugom poluvremenu Mega stiže i do prvog vođstva, a sjajni Ognjen Jaramaz bio je najraspoloženiji za igru. Domaći su vodili sa 79:72, ali Cibona stiže i u zadnji minut se ulazi sa 79:79. Ipak Jaramaz potvrđuje da je igrač utakmice i svojim poenima donosi istorijsku pobjedu svojoj ekipi.