Dva sjajna gola Ljajića u pobjedi nad Palermom
Srpski fudbaler Adem Ljajić zablistao je u duelu Palerma i Torina u 8. kolu Serije A, koji je tim Siniše Mihajlovića dobio sa 4:1. Bivši fudbaler Partizana doneo je preokret gostima iz Torina u prvom poluvremenu sa dva sjajna pogotka. Domaćin je poveo u 5. minutu golom Čočeva, ali je 20 minuta kasnije Torino izjednačio.  Ljajić je prihvatio loptu na ivici kaznenog prostora, namestio se i onda razornim udarcem pogodio bliži ugao za 1:1. [su_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=oJg0ZqDo1IM"] [/su_youtube] Samo 15 minuta kasnije gosti su preokrenuli, a gol je ponovo psotigao Ljajić. Ovoga puta je sjajnim udarcem dijagonalom pogodio dalji ugao i doneo novu radost svojim saigračima. Torino je do poluvremena postigao i treći gol, u 45. minutu Benasi je bio strelac za 3:1. U nastavku nije bilo dileme, a Baseli je u 50. minutu samo overio trijumf gostiju. Torino je sada četvrti sa 14 bodova, a Palermo je 18. sa samo šest bodova. [su_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=Exf9IHVEBZU"] [/su_youtube]