Početni sastavi utakmice Srbija - Republika Irska

Fudbaleri Srbije večeras (20.45 časova) - direktan prenos na RTRS - počinje protiv Republike Irske na stadionu „Rajko Mitić“ u Beogradu kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine. Biće ovo meč prvog kola Grupe D u kojoj su još pored Srbije i Republike Irske svrstani: Austrija, Moldavija, Gruzija i nosilac grupe polufinalista ovogodišnjeg prvenstva Evrope u Francuskoj Vels. U prvom meču ove grupe danas je Austrija u Tbilisiju pobijedila Gruziju rezultatom 2:1 golovima Hinteregera u 16. i Janka u 42. minutu, dok je pogodak za domaćina postigao Ananidze u 78. minutu. Večeras u okviru ove grupe u istom terminu kao i Srbija i Republika Irska u Kardifu igraju Vels i Moldavija. Evo početnih sastava večerašnje utakmice u Beogradu: SRBIJA: Rajković, Rukavina, Gudelj, Nastasić, Ivanović (kapiten), A. Mitrović, Tadić, Mladenović, Milivojević, Kostić, Vuković. Selektor: Slavoljub Muslin. REPUBLIKA IRSKA: Randolf, Kolman, O’Šea, Keog, Valen, Long, Brejdi, MekKlaren, Hendrik, Vard, Valters. Selektor: Martin O’Nil. Utakimicu sudi mađarski arbitar Viktor Kasai.