09.04.2016 informer.rs

Novi poraz Milana

Fudbaleri Intera su u uvodnom meču 32. kola Serije A kao gosti pobedili Frozinone sa 1:0, a strelac je bio Mauro Ikardi, dok je u derbiju kola Juventus bio bolji od Milana - 2:1
Juventus je "San Siro" pokorio posle preokreta, i tako dodatno uzdrmao klupu na kojoj sedi Siniša Mihajlović.
"Rosoneri" su poveli golom Aleksa u 18. minutu, ali je radost domaćina kratko trajala jer je Mandžukić u 27. izjednačio. Potpuni preokret "staroj dami" doneo je Pol Pogba u 65 minutu, pa su gosti nastavili da koračaju ka odbrani titule. [su_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=jUdy4810MGE"]
Mučili su se "neroazuri" u meču protiv pretposlednjeg tima Serije A, ali na kraju su uspeli da dođu do veoma značajne pobede u borbi za Evropu.
Ekipa koju vodi Roberto Manćini preskočila je Fiorentinu i sada ima 58 bodova, pet manje od Rome, koja drži treće mesto. Fudbaleri Kjeva pobedili su na svom terenu Karpi sa 1:0 golom Serđa Pelisijea, a minimalnim rezultatom je slavila i Đenova protiv Sasuola. Pobedu gostima doneo je Blerim Džemaili. SERIJA A 32. kolo Subota Frozinone - Inter    0:1 (0:0) (Ikardi 74) Kjevo - Karpi    1:0 (0:0) (Pelisije 83) Sasuolo - Đenova    0:1 (0:1) (Džemaili 42) Milan - Juventus    1:2 (1:1) (Aleks 18 - Mandžukić 27, Pogba 65) Nedelja Empoli - Fiorentina    12.30 Napoli - Verona    15.00 Sampdorija - Udineze    15.00 Torino - Atalanta    15.00 Palermo - Lacio    20.45 Ponedeljak Roma - Bolonja    20.45 Tabela: Juventus 76, Napoli 67, Roma 63, Inter 58, Fiorentina 56, Milan 49, Sasuolo 48...