Jedinstvo porazilo Igmana
Rukometaši «Jedinstva 2015» sinoć su pred oko 150 ljubitelja rukometa u sali Ekonomske škole savladali ekipu Igmana iz Istočne Ilidže rezultatom 31:16 (14:7)Ovom pobjedom novi brčanski klub startovao je u Drugoj ligi RS grupa Istok sa realnom ambicijom da se već od naredne sezone takmiči u Prvoj ligi RS. Mlađani sastav iz Istočnog Sarajeva samo je sredine prvog poluvremena održavao kakvu takvu ravnotežu da bi u nastavku meča iskusni domaćin stvari u utakmici postavio na svoje mjesto i bez ikakve neizvjesnosti priveo utakmicu kraju. Zanimljivo je da su brčanski ljubitelji imali priliku da nakon deset godina ponovo u jednoj prvenstvenoj utakmici vide braću Stojadina i Miladina Nikića, Tihomira Petričevića, Roberta Pijunovića, Dragana Popovića, Miladina Stojanovića, Nikolu Rokvića, Aleksandra Petrića. Oni su prihvatili poziv Slaviše Ignjića, nekadašnjeg saigrača a danas trenera Jedinstva 2015. da pomognu u takmičenju dok se ne riješe neki administrativni problemi oko registracije mladih rukometaša koji već više od pola godine treniraju u ovom klubu. JEDINSTVO 2015 - IGMAN 31:16 (14:7) Sala Ekonomske škole. Gledalaca 150. Sudije: Duško Ristanić (Brčko) i Ljubinko Miljković (Bijeljina). Sedmerci: Jedinstvo 2015: 3(2) Igman: 3 (1) Isključenja: Jedinstvo: 4 min, a Igman 6 minuta. RK Jedinstvo 2015: Rokvić, Pijunović 2 (1), M. Nikić 1, Petričević 8, S. Nikić 3, Popović 6 , Petrić 3, Stojanović 7 (1), Rendić, Bajunović, Stančić 1, Čajtinović, Milanković i Rikanović. RK Igman : Novaković, Marković 5, Bjelica 1, D. Beribaka 1(1), N. Beribaka 2, Kovač 4, Drašković 3 i Lubura   Izvor: Radio Brčko