Drina duboka za Slaviju
Rukometaši Slavije su u prvom kolu Prve lige Republike Srpske poraženi od Drine u Zvorniku 34:30. Bila je to jedna ravnopravna utakmica do 40. minute susreta. Nije bilo rezultatskog odvajanja, osim što je Drina vodila u jednom trenutku sa 8:4, ali su "Sokolovi" to uspjeli stići, pa i prestići, i pred kraj prvog poluvremena su i vodili nekoliko puta sa po jednim golom prednosti. Ista slika viđena je i na početku drugog poluvremena. Slavija prvih deset minuta provodi u stalnoj rezultatskoj prednosti, međutim u 40. minutu kreće serija Drine, gdje će oni postižu šest pogodaka, a Slavija u narednih pet minuta niti jedan. Bilo je to dovoljno iskusnoj ekipi Drine, predvođene ponovo odličnim Novokmetom, da privede utakmicu kraju i slavi prvu pobjedu u novoj sezoni. Najefikasniji kod pobjedničkog sastava bio je Novokmet sa osam golova, a Tišanović je dodao sedam. Sa druge strane Filip Radovanović i Boris Luketa su postigli po sedam. DRINA - SLAVIJA 34:30 (15:15) Sportska dvorana u Zvorniku Gledalaca: 100 Sudije: Obrenko Miljković (Bijeljina) i Duško Ristanić (Brčko) Sedmerci: Drina 9(7), Slavija 4 (3) Isključenja: Drina 12, Slavija 12 minuta DRINA: Marinković, Kalajdžić, Spasojević 3, Nedeljković, Tišanović 7, Čvorić 4, Vidaković 4, Marković 1, Novokmet 8, Stanarčević, Mijatović 1, Kikić 2 SLAVIJA: Trapara, Ristić, Džebo 4, Tošić 3, Radovanović 7, Bujak, Tuševljak 2, Tešanović 1, Ostojić, Močević 1, Moćić 2, Kovačević 3, Luketa 7, Domazet, Milošević Trener: Boris Tešanović

ORK Borac 35 : 32 Bijeljina
Slavija 24 : 42 Mladost
ORK BL 36 : 33 Kotor Varoš
Kozara (G) 35 : 31 Drina
Derventa 26 : 34 Višegrad - HED