Polet bolji od Župe

Ekipa Poleta je na svom terenu bla bolja od Župe  i trijumfovala sa 4:2.  Već u šestom munutu beležimo prvi udarac na gol., Brković šutira pored gola sa ruba kaznenog prostor. Pet minuta nakon toga  nova šansa za domaće, ali šut Matića završava preko gola Sikimića.

Domaći dolaze do gola iz slobodnog udraca. Bojić čini prekršaj, a  udarac izvodi Gudalović za vođstvo domaćih, a igrao se šesnaesti minut.-1:0.

Igrao se 33. minut, Vukomanović je  šutrirao a Kozak, u svom kaznenom prostoru igrao rukom. Sudija Dragosavljević je pokazao na „Belu Tačku“

Loptu je uzeo Nišić, ali odličan udarac brani golman domaćih,

U nastavku susreta možda i najlepši momenat na utakmici. Malkić je izborio slobodan udarac na nekih trideset , loptu je namesstio Nišić i preciznim šutem pogodio mržu Gvozdića. Igrao se 51.minut.Rezultat je bio 1:1.

U 54. minutu beležimo solo prodro  Kozaka  po desnoj strani, ali šutirao je  preo gola gostuju.

Samo tri minuta kasnije greška iskusnog Kođžomana koji pogađa sopstvenu mrezu za radost domaćih. Poveli su sa 2:1.

U 54,minuti sviran je prekrašaj za domače,a siguran je bio Bojić  iz slobodnjaka za 3:1..

Gosti se ipak ne predaju pa u  79. minutu gosti kombinuju,  Vrhovac započinje akciji iskosa za Ćejića, a ovaj pronalazi Markovića za 3:2.

Finiši je protekoa u znaku domaćina. Videli smo 84. i 85. minutu  šanse za domaće. Konačan rezultat postavljen je u 88. minutu. Jedan igrač Župe izgubi je  loptul, dolazi ona  do Marića koji postiže pogodak za konačnih Polet -  Župa 4:2.

Polet - Župa 4:2

Strelci: 16. min. Gudalović 1:0 , 51.min. Nišić 1:1, 57. min. Kođžoman autogol 2:1, 59. min. Bojić 3:1, 79. min. Maković 3:2, 88, n. Matić 4:2.

FK „Polet“ Mali Sitneši : Gvozdić, Brković, Adamović Usorac ( od 76 Dragomirović), Obradović Brković, Gudalović Aničić, Božić(od 74min. Novaković) Matić, Kozak

FK „Župa“Milosavci: Sikimić, Vrhovac; Guduraš (od 50min Knežević), Kukolj, Kođžoman (od 57min Trivić), Bojić, Malkić,Vukomanović, Malkić Todorić, Nišić, Marković