Kokot i Aleksandar Pušara donijeli novi trijumf Slaviji (snimak utakmice)

Fudbaleri Slavije upisali su i treći trijumf u prva četiri kola.

Sokolovi su večeras u Foči stigli do pobjede od 2:1 nad domaćom Sutjeskom, a trijumf ekipi iz Istočnog Sarajeva donijeli su Zoran Kokot i Aleksandar Pušara.

U 21. minutu meča Slavija stiže do prvog gola. Svoj golgeterski niz nastavio je iskusni Zoran Kokot, i tako doveo Slaviju do prednosti.

Bila je ovo jedna dobra utakmica, borbena, sa po nekoliko prilika na obje strane. Sutjeska do poravnanja stiže u 43. minutu. Bivši fudbaler Slavije, Dejan Rašević, se najbolje snašao u kaznenom prostoru Slavije i pogodio za 1:1.

Bolje u drugo poluvrijeme ulazi Slavija, te su to i krunisali golom u 58. minutu. Par minuta ranije, Arbinja je u šansi, no bez promjene rezultata. I onda korner za Sokolove, a najprisebniji u kaznenom prostoru Sokolova je Aleksandar Pušara koji tako pogađa za 2:1 i donosi veliku pobjedu Slaviji.

Na sve to, u 62. minutu, Sekulić dobija i crveni karton pa je bilo sve manje šansi da Sutjeska stigne do poravnanja, a to se na kraju i ispostavilo kao tačno, pa Slavija slavi pobjedu 1:2.