1 : 0

Kadeti Borca poraženi u Krupi

08.03.2018 Administrator DC

Nakon Å”to su poraženi na startu proljećnog dijela Å”ampionata BiH od Radnika u Banjaluci rezultatom 0:1, kadeti Fudbalskog kluba Borac su zabilježili neuspjeh i na gostovanju ekipi Krupe u zaostaloj utakmici 20. kola. Domaći sastav je trijumfovao rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je kapiten ekipe iz Krupe na Vrbasu Viktor Vrebac u 19. minutu.

Izabranici Dragana Benića poslije dva vezana poraza zauzimaju peto mjesto u Premijer ligi sa 35 bodova, a do početka trećeg kruga odigraće joÅ” mečeve sa Zrinjskim u Mostaru (11. mart) i Slobodom u Banjaluci (zaostali duel 21. kola, 14. mart).

KRUPA ā€“ BORAC 1:0 (1:0)

strijelci: 1:0 Vrebac (19.), stadion: u Krupi na Vrbasu, gledalaca: 100, sudija: Luka Bilbija, žuti kartoni: PeÅ”ević, Vuruna (Krupa).

KRUPA: Knežević, Babić, Vrebac (od 55. minuta Suljić), L. NiÅ”ić (od 80+2. minuta Bjelobrk), Tahrić (od 46. minuta Vuruna (od 80. minuta Banjac)), Smajić, PeÅ”ević, JovaÅ”ević, Đ. NiÅ”ić (od 76. minuta Jagodić), Peulja, Raković. Trener: Nikola Vidović.

BORAC: GaÅ”ić, Jović (od 55. minuta Živković), Kujundžić, Bobić (od 60. minuta Grubor), Milojević, Latinović (od 41. minuta OraÅ”anin), Amidžić, Rogić (od 46. minuta Grbić), Soldat (od 41. minuta Javorac), Vujmilović, Stojičić. Trener: Dragan Benić.

(borac-sport, foto: borac-sport)