1 : 0

Babić presudio Bijeljincima

17.05.2018 Administrator DC

Pioniri Borca zabilježili su 19. pobjedu u Premijer ligi BiH savladavÅ”i na pomoćnom terenu Gradskog stadiona u utakmici 30. kola ekipu bijeljinskog Radnika rezultatom 1:0, a jedino gol viđen je 4 minuta prije kraja prvog poluvremena, kada je mrežu Bijeljinaca zatresao Marko Babić.

Izabranici Predraga Majkića pred posljednjih 270 minuta zauzimaju treće mjesto na tabeli sa 61 bodom, a u pretposljednjoj gostujućoj utakmici u takmičarskoj godini snage će odmjeriti sa ekipom Krupe.

BORAC ā€“ RADNIK 1:0 (1:0)

strijelci: 1:0 Babić (31.), stadion: pomoćni teren Gradskog stadiona, gledalaca: 100, sudija: Bojan Džepina (Prijedor), žuti kartoni: Božić (Radnik).

BORAC: Damjanović, Janjetović, Račić, Babić (od 63. minuta Daničić), JovaÅ”ević, PuÅ”kar, Å unić (od 70. minuta PuÅ”ić), MalbaÅ”ić, Dragoljić (od 66. minuta Drča), Å upuk (od 70. minuta Bukvić), Vuković (od 59. minuta Jotić). Trener: Predrag Majkić.

RADNIK: Trisić, Mirić, Gavrić, Petrović, Hamzić, Manojlović, Cvijanović, Vasilić, Jovanović (od 36. minuta Trakilović), Božić, Topalović. Trener: Ognjen Subotić.

(borac-sport, foto: borac-sport)