Stadion: Olimpijski u Sočiju
Kapacitet: 44.287
Sudija: Dženi Sikazave (Zambija)

BELGIJA (3-4-3): Kurtoa - Aldervejreld, Bojata, Vertongen - Menije, De Brujne, Vitsel, Karasko - Mertens, Lukaku, Azar.

PANAMA (4-1-4-1): Penedo - Muriljo, R. Tores, Eskobar, Dejvis - Gomez - Barsenas, Kuper, Godoj, Rodrigez - Perez.

47.minut – GOOOOOL! Majstorija Drisa Mertensa. Volej za TV špice. Penedo bez šanse da interveniše. Možda pogodak dosadašnjeg toka šampionata.

69.minut – GOOOOL! Belgija vodi sa 2:0 . Lukaku je glavom matirao Peneda,nakon  fenomenalne asistencije De Brujnea.

75.minut – GOOOOL! Opet Lukaku, njegov drugi gol na utakmici. Azar je  pravovremeno uposlio saigrača iz špica, a član Mančester junajteda je samo bocnuo loptu preko nemoćnog Peneda.