2 : 0

Sloga uzela bodove

22.04.2019 Administrator DC

Sloga 73

U 20, kolu Područne lige Doboj sastali su se FK ,, Sloga 73'' i FK ,, Borac'' iz Kotorskog. Domaćin je bili bolji i slavio sa  rezultatom 2:0.

Domaća ekipa je od samog početka utakmice krenula presingom, gostujuči tim je uspevao da odoli napadima Sloge u prvih 45.minuta.

Početak drugog poluvremena je odmah pokazao da se domaći ne šale, i dolaze do vođstva od 1:0.  Strelac pogodka  bo je Milenko Savić u 55 minutu.

To nije zadovoljilo domaće igrače pa su vec u 60 minutu poveli sa 2:0,a pogodio je  Igor Gerusi.

Trener domaćih Knežević je izvršio sve tri zamene,  jer igralo se po veoma vrućem i teškom vremenu.

FK ,, Borac '' iz Kotorskog je pružio solidnu igru, imali su manje sreće u ovom meču.

Sloga 73 sledeće kolo putuje u Kožuhe, lideru Hajduku.

Područne lige Područne lige Područna liga RS – Doboj Sloga 73 Borac(K)