XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 292 utakmica za dan
Nedelja, 30 Septembar 2018

Fudbal

30.09.2018 19:00 Dinamo 1 : 0 Mačva
30.09.2018 19:00 OFK Bačka 1 : 0 Rad
30.09.2018 15:00 Proleter 4 : 1 Zemun
30.09.2018 19:00 Radnički (N) 2 : 2 Partizan
30.09.2018 19:00 Voždovac 1 : 0 Radnik
30.09.2018 15:00 Spartak ŽK 0 : 1 Vojvodina
30.09.2018 19:00 Napredak 1 : 1 Čukarički
30.09.2018 15:30 Budućnost 0 : 1 Inđija
30.09.2018 15:30 Sindjelić 3 : 0 Bežanija
30.09.2018 15:30 Zlatibor 2 : 0 Novi Pazar
30.09.2018 19:00 Metalac 2 : 1 Borac
30.09.2018 15:30 OFK Žarkovo 2 : 0 Sloboda
30.09.2018 15:30 TSC 3 : 0 Teleoptik
30.09.2018 19:00 Željezničar 1 : 2 GOŠK
30.09.2018 18:00 Borac 2 : 0 Sloga
30.09.2018 16:00 Mladost 0 : 1 Borac
30.09.2018 16:00 Dubrave 1 : 0 Sloga(T)
30.09.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 0 Sloga(S)
30.09.2018 16:00 Polet 1926 2 : 0 Laktaši
30.09.2018 16:00 Vranjak 3 : 2 Ozren
30.09.2018 16:00 Jedinstvo(Br) 2 : 0 Glasinac 2011
30.09.2018 16:00 Mladost(R) 2 : 1 Stakorina
30.09.2018 16:00 Budućnost 1 : 0 Guber
30.09.2018 16:00 Mladost 1 : 3 Sloga
30.09.2018 11:00 Krajina 0 : 0 FSA
30.09.2018 16:00 Gorica 3 : 1 Naprijed
30.09.2018 16:00 Sloga 5 : 0 OFK Pridjel
30.09.2018 16:00 Sloga 1 : 1 Naša krila
30.09.2018 16:00 Rudanka 1 : 1 Hajduk
30.09.2018 16:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Zvijezda
30.09.2018 16:00 Skugrić 3 : 1 Vučijak
30.09.2018 16:00 Sloboda 3 : 2 BSK Ledinci
30.09.2018 16:00 Rudar 1925 2 : 2 Podrinje
30.09.2018 16:00 Jedinstvo 9 : 0 Majevica
30.09.2018 16:00 Birač 0 : 3 Vlasenica
30.09.2018 16:00 Omladinac 4 : 0 OFK Trnovica
30.09.2018 16:00 Čelopek 1 : 0 Mladost
30.09.2018 16:00 OFK Šekovići 7 : 3 Partizan
30.09.2018 16:00 Milići 3 : 1 Lokomotiva
30.09.2018 16:00 Romanija 0 : 2 Sokolac
30.09.2018 16:00 Željeznica 1 : 3 Rudo
30.09.2018 16:00 Podgrmeč 1 : 0 Ljubija
30.09.2018 16:00 Mrakovica 0 : 2 Plamen
30.09.2018 16:00 OFK Ravan 0 : 0 Radnik
30.09.2018 16:00 Slaven 1 : 3 Gomjenica
30.09.2018 16:00 Svodna 2 : 1 Brzi
30.09.2018 16:00 Potkozarje 2 : 2 13 Skojevki
30.09.2018 16:00 Župa 0 : 1 Kalemi
30.09.2018 16:00 Biseri 1 : 2 Sloga DIPO
30.09.2018 16:00 Kozara 6 : 1 Tamaris
30.09.2018 16:00 OFK Banja Luka 2017 0 : 2 Vrbas
30.09.2018 16:00 Gomionica 0 : 2 Polet Krajišnik
30.09.2018 16:00 Rekreativo 0 : 1 Sloga Nektar
30.09.2018 16:00 Omladinac 0 : 3 Džaja
30.09.2018 16:00 Borac(K) 1 : 1 Sloga 73
30.09.2018 16:00 Pelagićevo 3 : 5 Ukrina
30.09.2018 16:00 Bratstvo 5 : 2 Borac(O)
30.09.2018 16:00 Trebavac 3 : 2 Budućnost
30.09.2018 16:00 Rudar 4 : 0 BSK
30.09.2018 16:00 Kladari Gornji 1 : 2 Skugrić 1964
30.09.2018 16:00 Sava 04 1 : 3 Jugović
30.09.2018 16:00 Zadrugar 4 : 2 Slijepčevići
30.09.2018 16:00 Gredice 2 : 0 OFK Brezik
30.09.2018 16:00 Mladost 2003 4 : 1 Grčica
30.09.2018 16:00 Mladost(L) 3 : 0 Borac
30.09.2018 16:00 Mladost(S) 3 : 0 Jedinstvo
30.09.2018 16:00 Balatun 0 : 0 Zadrugar
30.09.2018 16:00 Miloš Obilić 3 : 0 Proleter
30.09.2018 16:00 Stević Jovan 2 : 3 Novo doba
30.09.2018 16:00 Obarska 4 : 1 Jedinstvo
30.09.2018 16:00 OFK Janja 2009 1 : 0 Kolektiv
30.09.2018 16:00 Drina 1 : 0 Semberija
30.09.2018 16:00 OFK Magnojević 1 : 3 Priboj
30.09.2018 16:00 Tabanci 4 : 0 Pecka
30.09.2018 16:00 Jardan 0 : 2 Budućnost
30.09.2018 16:00 Jasenica 2 : 9 Lokanj
30.09.2018 16:00 Jadar 1 : 0 Borac
30.09.2018 16:00 Polet 3 : 0 Branjevo
30.09.2018 16:00 Radnik Urije 1 : 2 Rudar
30.09.2018 16:00 Kiseljak 1 : 3 Knežopoljac
30.09.2018 16:00 Kozara 3 : 2 Berek 1975
30.09.2018 16:00 Vilusi 0 : 7 Polet
30.09.2018 16:00 Ratar 4 : 5 Mladost
30.09.2018 16:00 Bratstvo(K) 2 : 3 Borac
30.09.2018 16:00 Bratstvo 4 : 1 Polet
30.09.2018 16:00 Milan 1 : 5 Budućnost
30.09.2018 16:00 Crni vrh 6 : 1 Vrbas
30.09.2018 11:00 Crvena zemlja 7 : 2 OFK Nožičko
30.09.2018 16:00 Polet 1 : 0 Željezničar
30.09.2018 16:00 27. Juli 2 : 1 4. juli
30.09.2018 16:00 Zadrugar 4 : 0 Zborište
30.09.2018 16:00 Omladinac 6 : 0 Sloga
30.09.2018 16:00 Zvijezda 4 : 0 Crvena zvijezda
30.09.2018 16:00 Dobor 1 : 1 Crkvina
30.09.2018 11:00 Čelik 0 : 3 Sveti Jovan
30.09.2018 11:00 Strijelac 0 : 3 Sloboda
30.09.2018 11:00 Polet 1 : 2 Budućnost Red Star
30.09.2018 14:30 Građanski 3 : 4 Koridor 2011
30.09.2018 15:30 Kovačići 08 0 : 7 Panteri
30.09.2018 15:30 Omladinac 1 : 1 Magnojević 2001
30.09.2018 16:30 Sloga 94 0 : 3 Proleter
30.09.2018 15:30 Ostojićevo 2 : 1 Glogovac
30.09.2018 15:30 Drina 4 : 0 Ljeskovac
30.09.2018 15:30 OFK Batković 3 : 0 VSK
30.09.2018 15:30 Polet 0 : 2 Međaši
30.09.2018 15:30 Tavna 5 : 1 Borac
30.09.2018 10:30 Borac 1 : 3 Budućnost
30.09.2018 10:30 Sloga 2 : 2 OFK Buk
30.09.2018 10:30 Mladen Perić 1 : 2 Modran
30.09.2018 10:30 Nacional 0 : 7 Gorica
30.09.2018 10:30 Sava 5 : 2 Zenit
30.09.2018 15:30 TOŠK 2 : 1 Orašje
30.09.2018 15:30 Vlašić 2 : 1 Iskra
30.09.2018 15:30 Krajišnik 1 : 1 Rudar
30.09.2018 15:30 Svatovac 1 : 0 Dinamo
30.09.2018 15:30 Bosna(M) 3 : 0 Sloga
30.09.2018 15:30 Priluk 3 : 2 Prokosovići
30.09.2018 15:30 SAŠK Napredak 0 : 2 Vis
30.09.2018 15:30 Radnik 4 : 1 Natron
30.09.2018 15:30 Bosna Union 3 : 1 Famos
30.09.2018 15:30 Ilijaš 3 : 0 Usora
30.09.2018 15:30 Azot 3 : 1 Jedinstvo
30.09.2018 15:30 Pobjeda 2 : 0 Žepče
30.09.2018 15:30 Moševac 3 : 0 Krivaja
30.09.2018 15:30 Branitelj 0 : 0 Turbina
30.09.2018 15:30 Sloga 2 : 2 Bjelopoljac
30.09.2018 15:30 Rama 3 : 1 Kamešnica
30.09.2018 15:30 Troglav 1918 4 : 1 Stolac
30.09.2018 15:30 Posušje 2 : 1 Tomislav
30.09.2018 15:30 Grude 0 : 3 Neum
30.09.2018 15:30 Željezničar 3 : 1 Bajer 99
30.09.2018 15:30 Rudar 0 : 3 Mladost(P)
30.09.2018 15:30 Gorica 6 : 0 Elektrobosna
30.09.2018 15:30 Kaćuni 1 : 3 Radnik
30.09.2018 15:30 Mladost(DS) 2 : 3 Sloga(P)
30.09.2018 15:30 Bok 2 : 1 Mladost(S)
30.09.2018 15:30 Vitanovići 78 4 : 3 Sloga(T)
30.09.2018 15:30 Kostrč 4 : 1 19 srpanj
30.09.2018 15:30 Mladost (D) 1 : 0 Dragovoljac
30.09.2018 15:30 Mladost(B) 1 : 1 DSK
30.09.2018 15:30 Trešnjevka 1 : 0 Mladost(T)
30.09.2018 15:30 Gornji Rahić 2 : 1 Vražići 92
30.09.2018 15:30 Rijeka 1 : 0 Željezničar
30.09.2018 15:30 Proleter 2 : 1 Mladost(K)
30.09.2018 15:30 Ingram 2 : 0 Doboj Istok
30.09.2018 15:30 Novi Šeher 0 : 1 Vareš
30.09.2018 15:30 Nemila 4 : 0 Zmaj
30.09.2018 15:30 Napredak 1 : 0 Proleter
30.09.2018 14:00 Jug 1 : 1 Mladost
30.09.2018 16:00 Ozren 2 : 1 Novi Grad
30.09.2018 16:00 Vratnik 5 : 3 Igman
30.09.2018 16:00 UNIS 0 : 2 Mošćanica
30.09.2018 11:00 Butmir 5 : 1 Saobraćajac
30.09.2018 13:30 Vrbanjuša 1 : 3 Stup
30.09.2018 15:30 Šator 3 : 0 Šujica
30.09.2018 15:30 Ljubuški 4 : 1 Junak
30.09.2018 15:30 Kupres 1 : 2 Drinovci
30.09.2018 16:00 Kruševo 6 : 0 Međugorje
30.09.2018 16:00 Buna 3 : 3 Cim
30.09.2018 16:00 Blagaj 5 : 1 Višići
30.09.2018 15:30 Bilalovac 1 : 0 Katarina
30.09.2018 15:30 OFK Lugovi 1 : 4 Šantići
30.09.2018 15:30 Karaula 3 : 1 Nova Bila
30.09.2018 15:30 Mladi Zadrugar 4 : 1 OFK Brčko
30.09.2018 15:30 Frankopan 1 : 1 Korpar
30.09.2018 15:30 Dinamo 75 3 : 0 Mladost
30.09.2018 15:30 Ravne 4 : 2 Tramošnica
30.09.2018 15:30 Biberovo Polje 3 : 1 12 decembar
30.09.2018 15:30 Željezničar 2 : 1 Jedinstvo
30.09.2018 15:30 Voćar 4 : 2 Trebava
30.09.2018 15:30 Koraj 1 : 2 Sloboda
30.09.2018 15:30 OFK Vida 2 : 0 OFK Međiđa
30.09.2018 15:30 Omladinac 68 3 : 1 Izbor
30.09.2018 15:30 Graničar 4 : 1 Ograđenovac
30.09.2018 15:30 Sloga 3 : 1 Mramor
30.09.2018 15:30 Stjepan Polje 4 : 0 Mladost(D)
30.09.2018 15:30 Špionica 1953 2 : 0 Orahovica 77
30.09.2018 15:30 Bukovik 3 : 0 Turija
30.09.2018 15:30 Mladost(P) 3 : 2 25 maj
30.09.2018 15:30 Rudar 2 : 2 Pribava
30.09.2018 15:30 Polet 0 : 3 BSK
30.09.2018 15:30 OFK Tuzla 7 : 1 Srnica
30.09.2018 15:30 Rudar 1 : 2 Mladost(S)
30.09.2018 15:30 Napredak 2 : 2 Vrana
30.09.2018 15:30 Metalac 1 : 1 Grivice
30.09.2018 15:30 Mladost(GŽ) 3 : 0 Partizan
30.09.2018 15:30 Slatina 2 : 1 Mladost 78
30.09.2018 13:00 Ljiljan 1 : 5 Uskok
30.09.2018 15:30 Poriječani 1 : 2 Kralupi
30.09.2018 16:00 Liješeva 4 : 2 Dijamant
30.09.2018 13:00 Bratstvo 1 : 0 Monjare
30.09.2018 14:00 Omladinac 3 : 0 Moštre
30.09.2018 15:30 Brka 1948 0 : 0 Sloboda
30.09.2018 15:30 Rahićki ljiljani 3 : 0 Mionica 85
30.09.2018 15:30 Majevica 3 : 1 Napredak
30.09.2018 15:30 Spreča 3 : 0 Mladost
30.09.2018 15:30 Krušik 6 : 1 Memići
30.09.2018 15:30 Bijeljevac 4 : 1 Pasci 78
30.09.2018 15:30 Toplice 3 : 0 Mladost
30.09.2018 15:30 Jablanica 2 : 4 Oskova
30.09.2018 15:30 Budućnost 5 : 1 Gornje Dubrave
30.09.2018 15:00 Berane 0 : 2 Igalo
30.09.2018 15:00 Jezero 1 : 1 Bokelj
30.09.2018 15:00 Kom 2 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
30.09.2018 15:00 Arsenal 0 : 0 Jedinstvo
30.09.2018 15:00 Otrant-Olympic 1 : 2 Dečić
30.09.2018 17:00 Cardiff City 1 : 2 Burnley
30.09.2018 12:00 Huesca 1 : 1 Girona
30.09.2018 16:15 Villarreal 0 : 1 Real Valladolid
30.09.2018 18:30 Levante 2 : 1 Deportivo Alavés
30.09.2018 20:45 Real Betis 1 : 0 Leganés
30.09.2018 15:30 Eintracht 4 : 1 Hannover 96
30.09.2018 18:00 Augsburg 4 : 1 Freiburg
30.09.2018 12:30 Bologna 2 : 1 Udinese
30.09.2018 15:00 Chievo 0 : 1 Torino
30.09.2018 15:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
30.09.2018 15:00 Frosinone 1 : 2 Genoa
30.09.2018 18:00 Parma 1 : 0 Empoli
30.09.2018 20:30 Sassuolo 1 : 4 Milan
30.09.2018 21:00 Lille 3 : 0 Olympique Marseille
30.09.2018 17:00 Montpellier 3 : 0 Nîmes
30.09.2018 15:00 Rennes 1 : 1 Toulouse
30.09.2018 16:00 Gradina 0 : 2 Lokomotiva
30.09.2018 16:00 Alfa Modriča 1 : 2 Iskra
30.09.2018 13:00 Sokolac 0 : 3 Drina
30.09.2018 14:00 Sloga(S) 3 : 0 Borac
30.09.2018 15:30 Široki Brijeg 14 : 0 Fortuna
30.09.2018 13:00 Čelik 2 : 0 Libero
30.09.2018 14:00 Sloboda 0 : 7 Mladost
30.09.2018 15:30 Sana 2014 3 : 0 Rosa Brandis
30.09.2018 16:00 Mladost 0 : 1 Zrinjski
30.09.2018 16:30 Sloboda 1 : 1 Sarajevo
30.09.2018 19:00 Velež 2 : 0 Slavija
30.09.2018 16:00 Radnik 1 : 2 Zvijezda 09
30.09.2018 14:00 Jedinstvo 5 : 1 Sloga
30.09.2018 12:00 Metalleghe BSI 0 : 3 Željezničar Sport Team
30.09.2018 12:00 Rudar Prijedor 7 : 2 Krajina
30.09.2018 12:00 Modriča 6 : 1 Bratstvo
30.09.2018 12:00 Zvijezda 7 : 0 Orašje
30.09.2018 12:00 Borac 4 : 6 Jedinstvo
30.09.2018 12:00 Ilićka 01 2 : 2 Sloga
30.09.2018 12:00 Proleter 4 : 0 Tekstilac
30.09.2018 12:00 Gradina 6 : 0 Podrinje
30.09.2018 12:00 Slaven 3 : 0 Radnički
30.09.2018 12:00 Sloga(GC) 1 : 4 Drina
30.09.2018 12:00 Budućnost 5 : 0 Sloga(T)
30.09.2018 12:00 NK Vitez 5 : 0 TOŠK
30.09.2018 12:00 Borac 3 : 1 Iskra
30.09.2018 12:00 Novi Travnik 4 : 3 FK Vitez
30.09.2018 12:00 Krivaja 0 : 6 Kiseljak
30.09.2018 10:00 Trebava 2 : 2 Naša krila
30.09.2018 10:00 Vučijak 12 : 0 Zvijezda
30.09.2018 10:00 Rudanka 2 : 1 OFK Pridjel
30.09.2018 14:00 Sloboda 1 : 3 Željezničar
30.09.2018 12:30 Mladost 0 : 2 Zrinjski
30.09.2018 15:00 Krupa 1 : 0 Tuzla City
30.09.2018 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Sloga
30.09.2018 10:00 Kozara 2 : 1 Borac
30.09.2018 10:00 Metalleghe BSI 0 : 0 Željezničar Sport Team
30.09.2018 10:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Krajina
30.09.2018 10:00 Modriča 5 : 0 Bratstvo
30.09.2018 10:00 Zvijezda 6 : 1 Orašje
30.09.2018 10:00 Borac 2 : 10 Jedinstvo
30.09.2018 10:00 Ilićka 01 1 : 2 Sloga
30.09.2018 10:00 Proleter 1 : 1 Tekstilac
30.09.2018 10:00 Gradina 5 : 0 Podrinje
30.09.2018 10:00 Slaven 2 : 2 Radnički
30.09.2018 10:00 Sloga(GC) 2 : 5 Drina
30.09.2018 10:00 Budućnost 4 : 0 Sloga(T)
30.09.2018 10:00 Goražde 1 : 3 Slavija
30.09.2018 10:00 NK Vitez 5 : 0 TOŠK
30.09.2018 10:00 Borac 0 : 5 Iskra
30.09.2018 10:00 Novi Travnik 1 : 3 FK Vitez
30.09.2018 10:00 Krivaja 3 : 0 Kiseljak
30.09.2018 16:00 SFK 2000 4 : 1 Banja Luka
30.09.2018 15:30 Emina 3 : 5 Radnik Bumerang
30.09.2018 12:00 Sloboda 2 : 4 Željezničar
30.09.2018 11:00 Mladost 0 : 2 Zrinjski
30.09.2018 13:00 Krupa 1 : 0 Tuzla City

Košarka

30.09.2018 17:00 Igokea 79 : 80 Mega Bemax

Odbojka

30.09.2018 13:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Derventa
30.09.2018 14:00 Glasinac 3 : 0 Hercegovac
30.09.2018 16:00 Bosna 0 : 3 Žepče
30.09.2018 16:00 Lukavac 0 : 3 Vitez

Rukomet

30.09.2018 Prijedor 27 : 21 Mladost
30.09.2018 ORK Borac 32 : 30 Kotor Varoš
30.09.2018 Sloga 31 : 29 Prijedor 2
30.09.2018 Teslić 31 : 26 Srbac
30.09.2018 19:00 Bosna 32 : 18 Donji Vakuf
30.09.2018 Omladinac 19 : 19 Rogatica
30.09.2018 Borja 18 : 23 Nestro grupa Brod
30.09.2018 Radnik 10 : 0 Leotar