22 : 41

Sloboda pregazila Krajinu

11.11.2018 Administrator DC

Sinoć je u JU Sportska dvorana Cazin ekipa Rukometnog kluba Krajina Cazin dočekala je ekipu Rukometnog kluba Sloboda Tuzla.

Rukometaši tuzlanske Slobode otišli su na zasluženi odmor sa rezultatom 14:19. No, nakon 60 minuta, a zahvaljujući sjajnom Danielu Sabljiću koji je u drugom poluvremenu skinuo nekoliko zicera protivničke ekipe, utakmica je završena rezultatom 22:41.

Najefikasniji u ekipi Slobode bili su Davor Kadić sa postignutih 12 pogodaka, dok su po pet pogodaka postigli Enes Skopljak i Arnad Hamzić.

U suparničkoj ekipi najviše pogodaka postigao je Mirnes Rekić osam te Alen Durić šest pogodaka.