Novi pogodak u Kozarskoj Dubici. Borac ima plus dva.
Evo treće lopte u mreži tima iz Mrkonjić Grada.
Gol je dao Ćulibrk.
Katatsrofa Slobode. Gube sa 4:0.
Ekipa iz Mrkonjić grada je stigla do gola.
Kozarska Dubica. Sudije: Aleksandar Railić (Derventa), Marko Maksimović (Modriča), Ljubiša Lukić (Modriča), Delegat: Branko Tripić (Prnjavor). . Posmatrač suđenja: Zoran Drinić ( Omarska).

Borac bolji od Slobode

26.08.2019 Administrator DC

Borac , Kozarska Dubica

Fudbaleri „Borca“ savladali su juče u   trećem  kolu Druge lige Republike Srpske, grupa Zapad , na domaćem terenu  „Slobodu“ iz Mrkonjić Grada , rezultatom 4:1 , poluvrijeme 2:0.

Borac je poveo autogolom protivničkog igrača, drugi pogodak je postigao Ljutić, dok su u drugom poluvremenu golove dali Ćulibrk i Dalić.

„Naši igrači su strašno kvalitetni, dobro rade , kvalitetni su kao osobe , a onda kao igrači. Osnova svega je disciplina koju poštuju i uz fizičku spremu i kompaktnost koju imamo kao klub , rezultati ne izostaju“,  rekao je Zoran Bujić, trener „Borca“.

„Na ovom se nećemo zaustaviti, bez obzira što smo novi u ovoj ligi trudićemo se da postignemo najbolje“, dodao je Bujić.

Borilav Dalić , kapiten Borca kazao je da se naporno radilo u prelaznom roku  i  da su pripreme kvalitetno urađene.

''Jučerašnja utakmica je bila dobra , puna tempra , mi smo bili dobri i trener nas je dobro pripremio. Odlučujuća je bila naša želja za pobjedom , ekipa nikad nije bila bolja , kao i atmosfera u klubu , što je nedostajalo prethodnih godina. Napokon imamo dobru ekipu , a i momci koji su došli sa strane su dobri ljudi i dobri igrači“, istakao je   Dalić.

Naredno kolo „Borac“ je domaćin „Dubravama“ iz Gradiške.

Izvor:rtv-kd.com

Fudbal Fudbal Druga liga RS – Zapad Borac (KD) Sloboda (MG)