Utakmica završena

Sloga bolja od Slobode

16.11.2019 Administrator DC

Sloga Trn - Sloboda MG

U okviru 15. kola Druge lige, grupe Zapad fudbaleri Sloge iz Trna savladali su Slobodu iz Mrkonjić Grada sa 1:0. Teren nije dozvoljavao da ekipe pokažu  više, a  vrijeme i uslovi za igru su zaista bili teški.

Od samog početka utakmice domaći tim je krenuo ofanzivno što je rezultiralo u 24. minutu. Galić je pogodio za veliko slavlje, ujedno to je bio i konačan rezultat.

Treba pomenuti da su gosti od 75. minute igrali sa igračem manje jer je Vidović nakon oštrog starta zaradio drugi žuti karton,  ujedno i crveni.

Sloga Trn  - Sloboda MG 1:0(1:0)

Fk Sloga: Kesić, Javorac, Tepić, Ostojić, Grozdanić, Stanković, Milinović(od 75. Minute Jokanović), Galić(od 8. Minute Mrđa) , Makarić, Kuruzović, Petković.Trener: Milan Stanivuković.

Fk SlobodaMG: Kačavenda, Malinović, Miladinović, Nenad, Đukarić(od 25. minute Savanović) , Gračanin, Vidović, Radanović, Mirković, Babić, Ninković. Trener:  Milorad Glamočak.

izvor:Fejsbuk stranica Sloga Trn

Druge lige Druge lige Druga liga RS – Zapad Sloga (T) Sloboda (MG)