Sloga (T)
Trn
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
16.11.2019 14:00 | Sloga (T) | 1 : 0 | Sloboda (MG) | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Omarska
Omarska
|
16.11.2019 14:00 | Proleter | 2 : 0 | Omarska | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
16.11.2019 14:00 | Laktaši | 5 : 1 | Borac (Š) | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
16.11.2019 14:00 | Sloga (S) | 2 : 1 | Dubrave | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
16.11.2019 14:00 | Sloboda (NG) | 2 : 9 | Borac (KD) | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
16.11.2019 14:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Ljubić |
Famos
Vojkovići
|
|
Drina HE
Višegrad
|
16.11.2019 13:00 | Famos | 2 : 1 | Drina HE | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Stakorina
Čajniče
|
16.11.2019 13:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Stakorina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Velež
Nevesinje
|
16.11.2019 13:00 | Drina | 1 : 0 | Velež |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Omladinac
Potočari
|
16.11.2019 13:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Omladinac |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Rudar
Kakanj
|
16.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Rudar | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Goražde
Goražde
|
16.11.2019 13:30 | Zvijezda | 1 : 1 | Goražde | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Čapljina
Čapljina
|
16.11.2019 13:30 | Metalleghe BSI | 2 : 2 | Čapljina | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Igman
Konjic
|
16.11.2019 13:30 | Budućnost | 2 : 0 | Igman | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Slaven
Živinice
|
16.11.2019 13:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Slaven | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
16.11.2019 13:30 | Olimpik | 2 : 1 | Radnik |
FK Vitez
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
16.11.2019 13:30 | FK Vitez | 2 : 1 | NK Vitez | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
16.11.2019 13:30 | Krajina | 5 : 0 | Kiseljak | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
16.11.2019 13:30 | Iskra | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
16.11.2019 13:30 | Sloga | 1 : 3 | Brekovica 78 | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Vlašić
Turbe
|
16.11.2019 13:30 | Vitez | 6 : 2 | Vlašić |
Odžak 102
Odžak
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
16.11.2019 13:30 | Odžak 102 | 1 : 0 | Dinamo | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
16.11.2019 13:30 | Bosna (K) | 2 : 0 | Bosna (M) | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
16.11.2019 13:30 | Lokomotiva | 0 : 5 | Prokosovići | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Radnički
Lukavac
|
16.11.2019 13:30 | Mramor | 2 : 0 | Radnički |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Žepče
Žepče
|
16.11.2019 13:30 | Krivaja | 0 : 0 | Žepče |
Stolac
Stolac
|
|
Turbina
Jablanica
|
16.11.2019 13:30 | Stolac | 3 : 0 | Turbina | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
16.11.2019 13:30 | Tomislav | 9 : 1 | Branitelj |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
16.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Ingram |
Zrinjski
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
16.11.2019 14:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Velež |
TOŠK
Tešanj
|
|
Iskra
Bugojno
|
16.11.2019 13:30 | TOŠK | 8 : 0 | Iskra | ||||||
ZSK 2013
Zenica
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
16.11.2019 13:30 | ZSK 2013 | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
16.11.2019 13:30 | Novi Travnik | 2 : 1 | Borac |
Radnik
Bijeljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
16.11.2019 13:00 | Radnik | 0 : 1 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
16.11.2019 13:30 | Sloboda | 2 : 0 | Borac | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
16.11.2019 14:00 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Tuzla City | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
16.11.2019 15:00 | Velež | 1 : 1 | Željezničar |
TOŠK
Tešanj
|
|
Iskra
Bugojno
|
16.11.2019 11:00 | TOŠK | 2 : 2 | Iskra | ||||||
ZSK 2013
Zenica
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
16.11.2019 11:00 | ZSK 2013 | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
16.11.2019 11:00 | Novi Travnik | 2 : 2 | Borac |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Lijevče
Lijevče
|
16.11.2019 11:30 | FSA Prijedor | 2 : 2 | Lijevče |
Radnik
Bijeljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
16.11.2019 11:00 | Radnik | 1 : 4 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
16.11.2019 11:30 | Sloboda | 1 : 2 | Borac | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
16.11.2019 12:30 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Tuzla City | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
16.11.2019 13:00 | Velež | 0 : 0 | Željezničar |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Lijevče
Lijevče
|
16.11.2019 10:00 | FSA Prijedor | 3 : 1 | Lijevče |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
16.11.2019 11:30 | Široki Brijeg | 0 : 1 | Ljubuški |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
16.11.2019 10:00 | Široki Brijeg | 11 : 0 | Ljubuški |
Obilić
Herceg Novi
|
|
Ekonomist
Nikšić
|
16.11.2019 14:00 | Obilić | 0 : 3 | Ekonomist |
Seljak
Livno
|
|
Beli anđeo
Popovo Polje
|
16.11.2019 18:00 | Seljak | 3 : 3 | Beli anđeo |
Brod
Brod
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
16.11.2019 20:00 | Brod | 1 : 6 | Nevesinje |
Borac
Banja Luka
|
|
Boračka
Gradiška
|
16.11.2019 12:00 | Borac | 3 : 3 | Boračka |
Obilić
Prnjavor
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
16.11.2019 17:00 | Obilić | 3 : 5 | Ljubić | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Derventa
Derventa
|
16.11.2019 17:30 | Čelinac | 5 : 2 | Derventa | ||||||
Jošavka
Jošavka
|
|
Doboj
Doboj
|
16.11.2019 19:30 | Jošavka | 3 : 5 | Doboj |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Neimari
Zenica
|
16.11.2019 20:00 | Željezničar | 2 : 1 | Neimari |
Brčko
Brčko
|
|
Lux
Brčko
|
16.11.2019 21:00 | Brčko | 2 : 4 | Lux | ||||||
Bosna Kompred
Tuzla
|
|
Klanac
Brčko
|
16.11.2019 20:00 | Bosna Kompred | 8 : 2 | Klanac |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
16.11.2019 17:00 | Igokea | 72 : 83 | Budućnost VOLI | ||||||
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
FMP
Železnik
|
16.11.2019 20:00 | Cedevita Olimpija | 93 : 89 | FMP |
Zrinjski
Mostar
|
|
Leotar
Trebinje
|
16.11.2019 19:30 | Zrinjski | 79 : 88 | Leotar | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Vogošća
Vogošća
|
16.11.2019 18:30 | Kakanj | 69 : 65 | Vogošća |
Sutjeska
Foča
|
|
Drina-Princip
Zvornik
|
16.11.2019 19:00 | Sutjeska | 85 : 78 | Drina-Princip | ||||||
Budućnost BN
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
16.11.2019 20:00 | Budućnost BN | 73 : 82 | Borac | ||||||
Varda HE
Višegrad
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
16.11.2019 19:30 | Varda HE | 57 : 60 | Slavija 1996 |
Best
Doboj
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
16.11.2019 15:30 | Best | 85 : 93 | Rudar 2015 | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Ozren
Petrovo
|
16.11.2019 16:00 | Rudar | 87 : 51 | Ozren |
Gen
Sarajevo
|
|
Radnički
Goražde
|
16.11.2019 | Gen | 91 : 90 | Radnički | ||||||
Bošnjak
Hadžići
|
|
Travnik
Travnik
|
16.11.2019 | Bošnjak | 100 : 69 | Travnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Turbina
Jablanica
|
16.11.2019 | Čelik | 97 : 93 | Turbina | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Konjic
Igman
|
16.11.2019 | Gračanica | 74 : 56 | Konjic |
Budućnost BN
Bijeljina
|
|
Feniks
Banja Luka
|
16.11.2019 17:00 | Budućnost BN | 65 : 67 | Feniks |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Modriča
Modriča
|
16.11.2019 18:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Modriča | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.11.2019 18:00 | Domaljevac | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Tempo
Ražljevo
|
16.11.2019 15:30 | Borac | 3 : 1 | Tempo |
Majevica
Lopare
|
|
Gradiška
Gradiška
|
16.11.2019 18:00 | Majevica | 3 : 0 | Gradiška | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Jahorina
Pale
|
16.11.2019 16:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Jahorina | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
16.11.2019 18:00 | Gacko | 3 : 2 | Crvena zvijezda |
Napredak
Odžak
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
16.11.2019 18:00 | Napredak | 1 : 3 | 7 Lukavac | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Bosna
Kalesija
|
16.11.2019 17:30 | Sloboda | 1 : 3 | Bosna |
Mladost
Žepče
|
|
Breza 1934
Breza
|
16.11.2019 19:00 | Mladost | 2 : 3 | Breza 1934 |
Gacko
Gacko
|
|
Goražde
Goražde
|
16.11.2019 19:00 | Gacko | 3 : 1 | Goražde | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Inova
Banja Luka
|
16.11.2019 17:00 | HE na Drini | 3 : 0 | Inova | ||||||
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
16.11.2019 19:00 | Kula Gradačac | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Smeč
Lukavac
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
16.11.2019 18:00 | Smeč | 3 : 1 | Novi Grad | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Maglić
Foča
|
16.11.2019 16:30 | Mostar | 3 : 1 | Maglić |
Drina
Zvornik
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
16.11.2019 16:30 | Drina | 1 : 3 | Slavija | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
16.11.2019 18:00 | Jahorina | 3 : 0 | ŽOK Leotar | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.11.2019 16:00 | Hercegovac | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
16.11.2019 15:00 | Ljubinje | 3 : 1 | Glasinac |
Gacko 2
Gacko
|
|
OOK Leotar
Trebinje
|
16.11.2019 10:00 | Gacko 2 | 3 : 0 | OOK Leotar |
Napredak
Odžak
|
|
Maglaj
Maglaj
|
16.11.2019 15:00 | Napredak | 3 : 1 | Maglaj | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Orašje
Orašje
|
16.11.2019 13:30 | Kakanj | 1 : 3 | Orašje | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Bihać
Bihać
|
16.11.2019 19:00 | Bosna | 3 : 0 | Bihać |
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Lami
Brčko
|
16.11.2019 15:30 | Sloboda 2 | 3 : 0 | Lami | ||||||
Kula-Gradačac 2
Gradačac
|
|
Lukavac
Lukavac
|
16.11.2019 15:00 | Kula-Gradačac 2 | 0 : 3 | Lukavac | ||||||
Orašje 2
Orašje
|
|
Mikasa
Tuzla
|
16.11.2019 15:00 | Orašje 2 | 0 : 3 | Mikasa |
Konjuh
Živinice
|
|
Sloboda
Tuzla
|
16.11.2019 19:00 | Konjuh | 39 : 29 | Sloboda | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Vogošća PH
Vogošća
|
16.11.2019 19:00 | Sloga (D) | 31 : 30 | Vogošća PH | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Iskra
Bugojna
|
16.11.2019 19:00 | Maglaj | 32 : 27 | Iskra | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Borac m:tel
Banja Luka
|
16.11.2019 20:00 | Goražde | 30 : 33 | Borac m:tel | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Bosna Vispak
Visoko
|
16.11.2019 20:00 | Drina | 29 : 39 | Bosna Vispak | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Leotar
Trebinje
|
16.11.2019 18:00 | Izviđač CO | 24 : 23 | Leotar | ||||||
Sloga (GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
16.11.2019 19:00 | Sloga (GV-U) | 23 : 20 | Slavija |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Kozara
Gradiška
|
16.11.2019 19:00 | Kotor Varoš | 29 : 30 | Kozara | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Mladost
Banja Luka
|
16.11.2019 18:00 | Hercegovina | 32 : 26 | Mladost | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Srbac
Srbac
|
16.11.2019 18:00 | Bijeljina | 24 : 19 | Srbac | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
16.11.2019 19:00 | Jedinstvo 2015 | 28 : 29 | ORK Borac | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
16.11.2019 19:00 | Derventa | 29 : 24 | Kozara Mlijekoprodukt |
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Čelinac
Čelinac
|
16.11.2019 15:00 | Prijedor 2 | 26 : 26 | Čelinac | ||||||
Borac m:tel 2
Banja Luka
|
|
Teslić
Teslić
|
16.11.2019 13:00 | Borac m:tel 2 | 32 : 16 | Teslić |
Kakanj
Kakanj
|
|
Žepče
Žepče
|
16.11.2019 15:30 | Kakanj | 36 : 31 | Žepče | ||||||
Čelik Junior
Zenica
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
16.11.2019 17:00 | Čelik Junior | 32 : 24 | Bosna TS | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Čelik
Zenica
|
16.11.2019 19:00 | Krajina | 32 : 36 | Čelik | ||||||
Rudar
Banovići
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
16.11.2019 17:00 | Rudar | 36 : 37 | Sloboda 2 |
Briješće
Sarajevo
|
|
Bosna
Sarajevo
|
16.11.2019 20:00 | Briješće | 32 : 32 | Bosna | ||||||
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
16.11.2019 18:30 | RA Čapljina | 38 : 30 | Donji Vakuf | ||||||
Vogošča PH 2
Vogošća
|
|
Međugorje
Međugorje
|
16.11.2019 14:00 | Vogošča PH 2 | 27 : 31 | Međugorje |
Jedinstvo (B)
Brčko
|
|
Grude
Grude
|
16.11.2019 16:00 | Jedinstvo (B) | 19 : 34 | Grude | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
16.11.2019 15:30 | Izviđač | 33 : 24 | Dubica | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Katarina
Mostar
|
16.11.2019 18:00 | Borac | 25 : 20 | Katarina |
Borac 2
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
16.11.2019 13:00 | Borac 2 | 20 : 15 | Leotar |
Krajina
Cazin
|
|
Živinice
Živinice
|
16.11.2019 16:30 | Krajina | 34 : 14 | Živinice |
ŽAK
Kikinda
|
|
Proleter
Zrenjanin
|
16.11.2019 | ŽAK | 6 : 17 | Proleter | ||||||
Valis
Valjevo
|
|
TENT
Obrenovac
|
16.11.2019 | Valis | 8 : 6 | TENT |