Omarska
Omarska
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
03.11.2019 14:00 | Omarska | 5 : 2 | Sloboda (MG) | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Dubrave
Dubrave
|
03.11.2019 11:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Dubrave | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
03.11.2019 14:00 | Mladost | 1 : 1 | Borac (KD) |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Drina HE
Višegrad
|
03.11.2019 14:00 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Drina HE | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Stakorina
Čajniče
|
03.11.2019 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Stakorina | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Velež
Nevesinje
|
03.11.2019 14:00 | Mladost (R) | 1 : 4 | Velež | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Proleter
Dvorovi
|
03.11.2019 14:00 | Glasinac 2011 | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Budućnost
Pilica
|
03.11.2019 14:00 | Romanija | 5 : 2 | Budućnost |
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Krajina
Banja Luka
|
03.11.2019 14:00 | Plamen | 0 : 0 | Krajina | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Čelinac
Čelinac
|
03.11.2019 14:00 | OFK Brdo | 2 : 1 | Čelinac | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
03.11.2019 11:00 | FSA | 1 : 5 | Mladost |
Naša krila
Kostajnica
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
03.11.2019 14:00 | Naša krila | 9 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Željezničar
Doboj
|
03.11.2019 14:00 | Hajduk (K) | 4 : 1 | Željezničar | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Vranjak
Vranjak
|
03.11.2019 14:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Vranjak | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
03.11.2019 14:00 | Ozren | 1 : 0 | Hajduk (B) | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Skugrić
Skugrić
|
03.11.2019 14:00 | Vučijak | 3 : 2 | Skugrić | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
03.11.2019 14:00 | Sloga (J) | 1 : 0 | Sloga (DP) | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Rudanka
Rudanka
|
03.11.2019 14:00 | Trebava | 4 : 0 | Rudanka |
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
03.11.2019 14:00 | OFK Janja 2009 | 1 : 2 | Vlasenica | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Guber
Srebrenica
|
03.11.2019 14:00 | Podrinje | 7 : 0 | Guber | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
03.11.2019 14:00 | Partizan | 3 : 2 | OFK Šekovići | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Omladinac
Potočari
|
03.11.2019 14:00 | OFK Trnovica | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
03.11.2019 14:00 | Mladost | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
03.11.2019 14:00 | Sloboda | 2 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Tabanci
Tabanci
|
03.11.2019 14:00 | Čelopek | 1 : 2 | Tabanci |
Željeznica
Trnovo
|
|
Olimp
Pale
|
03.11.2019 13:30 | Željeznica | 4 : 0 | Olimp |
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Ravan
Međeđa
|
03.11.2019 14:00 | Kozara | 1 : 1 | Ravan |
Kalemi
Trebovljani
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
03.11.2019 14:00 | Kalemi | 2 : 1 | Mladi Krajišnik | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
03.11.2019 14:00 | Kozara | 1 : 1 | 13 Skojevki | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
03.11.2019 14:00 | Laminci | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Obradovac
Gradiška
|
03.11.2019 14:00 | Župa | 2 : 3 | Obradovac | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Biseri
Čatrnja
|
03.11.2019 14:00 | Omladinac | 3 : 0 | Biseri |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
03.11.2019 14:00 | Omladinac | 3 : 0 | Gomionica | ||||||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
03.11.2019 14:00 | OFK Banja Luka | 0 : 6 | Budućnost | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
03.11.2019 14:00 | Rekreativo | 2 : 1 | Polet Krajišnik | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
03.11.2019 14:00 | Borac | 1 : 4 | Naprijed | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
03.11.2019 14:00 | Vrbas | 2 : 6 | Mladost Farmaprom |
Polet
Podnovlje
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
03.11.2019 14:00 | Polet | 3 : 4 | OFK Pridjel | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
03.11.2019 14:00 | Budućnost | 1 : 4 | Bratstvo | ||||||
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
Posavina
Miloševac
|
03.11.2019 14:00 | Borac (BL) | 2 : 1 | Posavina | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Trebavac
Vranjak
|
03.11.2019 14:00 | Ukrina | 3 : 1 | Trebavac | ||||||
Borac (O)
Osinja
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
03.11.2019 14:00 | Borac (O) | 4 : 2 | Mineral | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
03.11.2019 14:00 | BSK | 2 : 1 | Kladari Gornji | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
03.11.2019 14:00 | Skugrić 1964 | 10 : 1 | Ozrenski sokolovi |
Zadrugar
Bukvik
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
03.11.2019 14:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Budućnost Red Star | ||||||
Mladost
Lončari
|
|
Gredice
Gredice
|
03.11.2019 14:00 | Mladost | 5 : 3 | Gredice | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Grčica
Brčko
|
03.11.2019 14:00 | Obilić | 4 : 3 | Grčica | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
03.11.2019 14:00 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Lokomotiva |
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Mladost
Sandići
|
03.11.2019 14:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Borac
Ražljevo
|
03.11.2019 14:00 | Jugović | 0 : 3 | Borac | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
03.11.2019 14:00 | Mladost 2003 | 0 : 3 | Slijepčevići | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Majevica
Lopare
|
03.11.2019 14:00 | OFK Brezik | 3 : 1 | Majevica |
Kolektiv
Međaši
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
03.11.2019 14:00 | Kolektiv | 4 : 2 | Proleter | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
03.11.2019 14:00 | Semberija | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
03.11.2019 14:00 | Sloga 2 | 1 : 1 | Obarska | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Priboj
Priboj
|
03.11.2019 14:00 | Drina | 3 : 1 | Priboj | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
03.11.2019 14:00 | Balatun | 4 : 0 | Miloš Obilić | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
03.11.2019 14:00 | Panteri | 2 : 3 | Zadrugar | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
03.11.2019 14:00 | Novo doba | 5 : 1 | OFK Magnojević |
Birač
Derventa
|
|
Budućnost
Skelani
|
03.11.2019 13:00 | Birač | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Borac
Osmaci
|
03.11.2019 13:00 | Polet | 2 : 3 | Borac |
Bratstvo
Povelič
|
|
Mladost
Bajinci
|
03.11.2019 11:00 | Bratstvo | 7 : 0 | Mladost | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
03.11.2019 14:00 | Budućnost | 1 : 6 | Borac (M) | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
03.11.2019 14:00 | Milan | 4 : 2 | Polet | ||||||
Nožičko
Nožičko
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
03.11.2019 11:00 | Nožičko | 0 : 4 | Borac (Š) | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
03.11.2019 14:00 | Crvena zemlja | 1 : 7 | Vrbas |
Crkvina
Crkvina
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2
|
03.11.2019 14:00 | Crkvina | 8 : 0 | Jedinstvo |
Čelik
Grbavica
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
03.11.2019 11:00 | Čelik | 1 : 2 | Sava 04 | ||||||
Mladost
Trnjaci
|
|
Polet
Čović Polje
|
03.11.2019 11:00 | Mladost | 5 : 0 | Polet |
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
03.11.2019 14:30 | Kovačići 08 | 6 : 1 | Omladinac | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
03.11.2019 14:30 | Proleter | 2 : 0 | Ljeljenča | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
03.11.2019 14:30 | Stević Jovan | 3 : 2 | Koridor 2011 | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
03.11.2019 14:30 | Magnojević 2001 | 5 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
03.11.2019 14:30 | Mladost | 3 : 0 | Budućnost |
Građanski
Bijeljina
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
03.11.2019 14:30 | Građanski | 2 : 5 | Ljeskovac | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Glogovac
Glogovac
|
03.11.2019 14:30 | Pobjeda | 5 : 0 | Glogovac | ||||||
Drina
Batar
|
|
OFK Batković
Batković
|
03.11.2019 14:30 | Drina | 7 : 4 | OFK Batković | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
VSK
Velino Selo
|
03.11.2019 14:30 | Borac | 1 : 0 | VSK | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Polet (GK)
Gornji Kojčinovac
|
03.11.2019 14:30 | Tavna | 2 : 0 | Polet (GK) |
Sloga
Dazdarevo
|
|
Sava
Gradac
|
03.11.2019 10:30 | Sloga | 3 : 2 | Sava |
TOŠK
Tešanj
|
|
Radnik
Hadžići
|
03.11.2019 13:30 | TOŠK | 2 : 1 | Radnik |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
NK Vitez
Vitez
|
03.11.2019 13:30 | Kiseljak | 2 : 1 | NK Vitez | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
03.11.2019 13:30 | Busovača | 0 : 1 | Novi Travnik |
Čelić
Čelić
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
03.11.2019 13:30 | Čelić | 0 : 4 | Dinamo | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Seona
Seona
|
03.11.2019 13:30 | Svatovac | 0 : 1 | Seona | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
03.11.2019 13:30 | Priluk | 1 : 0 | Prokosovići |
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Bosna
Visoko
|
03.11.2019 13:30 | Pobjeda | 0 : 1 | Bosna | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
03.11.2019 13:30 | Azot | 4 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Famos
Hrasnica
|
03.11.2019 13:30 | Vis Simm Bau | 1 : 0 | Famos | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
03.11.2019 13:30 | Moševac | 1 : 0 | Mošćanica | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Žepče
Žepče
|
03.11.2019 13:30 | Stupčanica | 3 : 0 | Žepče | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Natron
Maglaj
|
03.11.2019 13:30 | Ilijaš | 0 : 0 | Natron | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
03.11.2019 13:30 | Igman | 1 : 3 | Usora |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Klis
Buturović Polje
|
03.11.2019 13:30 | Brotnjo | 0 : 1 | Klis | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Neum
Neum
|
03.11.2019 13:30 | Kamešnica | 0 : 2 | Neum | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Turbina
Jablanica
|
03.11.2019 13:30 | Posušje | 5 : 0 | Turbina | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
03.11.2019 13:30 | Sloga | 3 : 0 | Branitelj | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
03.11.2019 13:30 | Rama | 2 : 5 | Ljubuški |
Elektrobosna
Jajce
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
03.11.2019 13:30 | Elektrobosna | 0 : 1 | Dnoluka | ||||||
Gorica
Guča Gora
|
|
Fojnica
Fojnica
|
03.11.2019 13:30 | Gorica | 1 : 2 | Fojnica |
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
|
Napredak
Matići
|
03.11.2019 13:30 | Mladost (DS) | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Bok
Bok
|
03.11.2019 13:30 | Kostrč | 4 : 2 | Bok | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
03.11.2019 13:30 | Mladost (D) | 11 : 1 | Sloga (T) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
03.11.2019 13:30 | 19 srpanj | 3 : 2 | Vitanovići 78 | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
03.11.2019 13:30 | Dizdaruša | 3 : 2 | Dragovoljac | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Sloga (P)
Prud
|
03.11.2019 13:30 | Frankopan | 2 : 3 | Sloga (P) |
Pribava
Pribava
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
03.11.2019 13:30 | Pribava | 2 : 1 | Omazići 1937 | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
03.11.2019 13:30 | Vražići 92 | 3 : 2 | Ingram | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
03.11.2019 13:30 | Gornji Rahić | 4 : 2 | Trešnjevka | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
03.11.2019 13:30 | Mladost (B) | 1 : 2 | Doboj Istok | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
DSK
Devetak
|
03.11.2019 13:30 | Rijeka | 3 : 1 | DSK | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
03.11.2019 13:30 | Mladost (K) | 4 : 2 | Omladinac 68 | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Polet
Palanka
|
03.11.2019 13:30 | Željezničar | 0 : 2 | Polet |
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
03.11.2019 15:00 | Pofalićki | 4 : 2 | Butmir | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
03.11.2019 13:00 | Bojnik | 2 : 4 | Jedinstvo |
Ozren
Semizovac
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
03.11.2019 14:30 | Ozren | 6 : 0 | Vratnik | ||||||
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
03.11.2019 11:00 | Saobraćajac | 6 : 2 | Novi Grad | ||||||
Stup
Sarajevo
|
|
Jug
Sarajevo
|
03.11.2019 14:00 | Stup | 3 : 2 | Jug |
Međugorje
Međugorje
|
|
Cim
Cim
|
03.11.2019 14:30 | Međugorje | 0 : 3 | Cim | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
03.11.2019 14:30 | Blagaj | 3 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Višići
Višići
|
03.11.2019 14:00 | Kruševo | 0 : 4 | Višići |
Mladost
Vidovice
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
03.11.2019 13:30 | Mladost | 6 : 2 | Tramošnica | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
03.11.2019 13:30 | Ravne | 3 : 4 | Dinamo 75 | ||||||
Posavina 108
Bosanska Bijela
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
03.11.2019 13:30 | Posavina 108 | 2 : 3 | OFK Brčko | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
03.11.2019 13:30 | HAŠK Napredak | 2 : 2 | Mladi zadrugar |
Špionica 1953
Špionica
|
|
Podrinje
Mosorovac
|
03.11.2019 13:30 | Špionica 1953 | 1 : 4 | Podrinje | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
03.11.2019 13:30 | 25 maj | 2 : 2 | Stjepan Polje | ||||||
Mladost (D)
Doborovci
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
03.11.2019 13:30 | Mladost (D) | 2 : 0 | Bukovik | ||||||
Mramor
Babice
|
|
BSK
Bokavići
|
03.11.2019 13:30 | Mramor | 5 : 1 | BSK | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Polet
Hrvati
|
03.11.2019 13:30 | Orahovica 77 | 1 : 2 | Polet | ||||||
Mladost (T)
Tinja
|
|
Sloga
Bikodže
|
03.11.2019 13:30 | Mladost (T) | 2 : 3 | Sloga | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Mladost (P)
Puračić
|
03.11.2019 13:30 | Rudar | 4 : 3 | Mladost (P) |
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
03.11.2019 13:30 | Željezničar | 1 : 2 | Biberovo Polje | ||||||
Sloboda (K)
Kerep
|
|
Koraj
Koraj
|
03.11.2019 13:30 | Sloboda (K) | 1 : 1 | Koraj | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Voćar
Šatorovići
|
03.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Voćar | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Izbor
Brčko
|
03.11.2019 13:30 | Graničar | 1 : 0 | Izbor | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
03.11.2019 13:30 | 12 decembar | 4 : 2 | Napredak | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Sloboda (B)
Mujkići-Brčko
|
03.11.2019 13:30 | Trebava | 2 : 1 | Sloboda (B) | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
OFK Vida
Vida
|
03.11.2019 13:30 | OFK Međiđa | 1 : 0 | OFK Vida |
Srnica
Treštenica
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
03.11.2019 13:30 | Srnica | 2 : 1 | Rainci | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
03.11.2019 13:30 | Proleter | 1 : 3 | Vrana | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
03.11.2019 13:30 | Rudar | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Grivice
Grivice
|
03.11.2019 13:30 | Napredak | 3 : 2 | Grivice | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Mladost
Solina
|
03.11.2019 13:30 | Partizan | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
03.11.2019 13:30 | Slatina | 2 : 0 | Mladost 78 | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
03.11.2019 13:30 | OFK Tuzla | 2 : 1 | Krušik |
Poriječani
Poriječani
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
03.11.2019 12:00 | Poriječani | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Monjare
Kološići
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
03.11.2019 14:30 | Monjare | 1 : 3 | Zmaj | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Ljiljan
Zimča
|
03.11.2019 14:30 | Moštre | 17 : 1 | Ljiljan | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Omladinac
Poriječani
|
03.11.2019 14:30 | Dijamant | 5 : 1 | Omladinac | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Liješeva
Liješeva
|
03.11.2019 12:00 | Kralupi | 1 : 2 | Liješeva |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
03.11.2019 11:00 | Mladost | 3 : 1 | Bijeljevac |
Inđija
Inđija
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
03.11.2019 13:00 | Inđija | 2 : 3 | Javor Matis | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Čukarički
Beograd
|
03.11.2019 15:00 | Mačva | 0 : 0 | Čukarički | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
03.11.2019 15:00 | Napredak | 0 : 1 | Spartak ŽK | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Mladost
Lučani
|
03.11.2019 15:00 | Rad | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Voždovac
Beograd
|
03.11.2019 15:00 | Radnik | 2 : 2 | Voždovac | ||||||
TSC
Bačka Topola
|
|
Radnički (N)
Niš
|
03.11.2019 15:00 | TSC | 2 : 0 | Radnički (N) |
Kolubara
Lazarevac
|
|
Smederevo 1924
Smederevo
|
03.11.2019 17:00 | Kolubara | 2 : 1 | Smederevo 1924 | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
03.11.2019 13:30 | Zlatibor | 1 : 0 | Novi Pazar |
Ibar
Rožaje
|
|
Bokelj
Kotor
|
03.11.2019 13:30 | Ibar | 1 : 1 | Bokelj | ||||||
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
|
|
Otrant Olympic
Ulcinj
|
03.11.2019 13:30 | Jedinstvo (BP) | 3 : 0 | Otrant Olympic | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Lovćen
Cetinje
|
03.11.2019 13:30 | Jezero | 1 : 1 | Lovćen | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Dečić
Tuzi
|
03.11.2019 13:30 | Mornar | 0 : 2 | Dečić |
Crystal Palace
London
|
|
Leicester
Leicester
|
03.11.2019 15:00 | Crystal Palace | 0 : 2 | Leicester | ||||||
Everton
Liverpool
|
|
Tottenham
London
|
03.11.2019 17:30 | Everton | 1 : 1 | Tottenham |
Celta de Vigo
Vigo
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
03.11.2019 18:30 | Celta de Vigo | 0 : 1 | Getafe | ||||||
Granada
Granada
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
03.11.2019 21:00 | Granada | 1 : 2 | Real Sociedad | ||||||
Leganés
Leganés
|
|
Eibar
Eibar
|
03.11.2019 18:30 | Leganés | 1 : 2 | Eibar | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
03.11.2019 16:00 | Osasuna | 4 : 2 | Deportivo Alavés | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
03.11.2019 14:00 | Villarreal | 0 : 0 | Athletic Club | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Mallorca
Palma de Mallorca
|
03.11.2019 12:00 | Real Valladolid | 3 : 0 | Mallorca |
Fortuna
Düsseldorf
|
|
Köln
Köln
|
03.11.2019 15:30 | Fortuna | 2 : 0 | Köln | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
03.11.2019 18:00 | Augsburg | 2 : 3 | Schalke 04 |
Atalanta
Bergamo
|
|
Cagliari
Cagliari
|
03.11.2019 12:30 | Atalanta | 0 : 2 | Cagliari | ||||||
Fiorentina
Firenze
|
|
Parma
Parma
|
03.11.2019 18:00 | Fiorentina | 1 : 1 | Parma | ||||||
Genoa
Genova
|
|
Udinese
Udine
|
03.11.2019 15:00 | Genoa | 1 : 3 | Udinese | ||||||
Verona
Verona
|
|
Brescia
Brescia
|
03.11.2019 15:00 | Verona | 2 : 1 | Brescia | ||||||
Lecce
Lecce
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
03.11.2019 15:00 | Lecce | 2 : 2 | Sassuolo | ||||||
Milan
Milano
|
|
Lazio
Roma
|
03.11.2019 20:45 | Milan | 1 : 2 | Lazio |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Nantes
Nantes
|
03.11.2019 15:00 | Bordeaux | 2 : 0 | Nantes | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Monaco
Monaco
|
03.11.2019 21:00 | Saint-Étienne | 1 : 0 | Monaco | ||||||
Nice
Nice
|
|
Reims
Reims
|
03.11.2019 17:00 | Nice | 2 : 0 | Reims |
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik
Bijeljina
|
03.11.2019 16:00 | Borac | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
03.11.2019 16:30 | Željezničar | 3 : 0 | Čelik |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
03.11.2019 13:00 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Borac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
03.11.2019 14:30 | Krupa | 1 : 1 | Olimpik | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
03.11.2019 14:00 | Zvijezda 09 | 0 : 4 | Željezničar | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
03.11.2019 14:30 | Sloboda | 4 : 0 | Rudar Prijedor |
Krajina
Cazin
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
03.11.2019 12:00 | Krajina | 0 : 6 | Željezničar Sport team | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Kozara
Gradiška
|
03.11.2019 12:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Kozara |
Proleter
Teslić
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
03.11.2019 12:00 | Proleter | 0 : 4 | Bratstvo | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Tekstilac
Derventa
|
03.11.2019 12:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Tekstilac | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Sloga
Doboj
|
03.11.2019 12:00 | Orašje | 5 : 3 | Sloga | ||||||
Bosna
Mionica
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
03.11.2019 12:00 | Bosna | 0 : 7 | Zvijezda |
Radnik
Bijeljina
|
|
Budućnost
Banovići
|
03.11.2019 10:00 | Radnik | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Sloga (T)
Tojšići
|
03.11.2019 12:00 | Bosna | 3 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Podrinje
Janja
|
03.11.2019 12:00 | Gradina | 0 : 1 | Podrinje | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Drina
Zvornik
|
03.11.2019 12:00 | Tuzla Siti | 2 : 2 | Drina | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
03.11.2019 12:00 | Radnički | 5 : 3 | Lokomotiva |
Bosna
Visoko
|
|
UNIS
Vogošća
|
03.11.2019 13:30 | Bosna | 3 : 3 | UNIS | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Famos
Hrasnica
|
03.11.2019 13:30 | Goražde | 2 : 1 | Famos | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
03.11.2019 13:30 | Sarajevo | 4 : 3 | Željezničar |
NK Vitez
Vitez
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
03.11.2019 13:30 | NK Vitez | 1 : 0 | Radnik |
Stolac
Stolac
|
|
Čapljina
Čapljina
|
03.11.2019 12:30 | Stolac | 0 : 0 | Čapljina |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
03.11.2019 11:30 | Sloboda | 1 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
03.11.2019 14:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Velež |
Krajina
Cazin
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
03.11.2019 10:00 | Krajina | 1 : 1 | Željezničar Sport Team | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Kozara
Gradiška
|
03.11.2019 10:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Kozara | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
03.11.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | Podgrmeč |
Proleter
Teslić
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
03.11.2019 10:00 | Proleter | 4 : 1 | Bratstvo | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Tekstilac
Derventa
|
03.11.2019 10:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Tekstilac | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Sloga
Doboj
|
03.11.2019 10:00 | Orašje | 0 : 5 | Sloga | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
03.11.2019 10:00 | Alfa Modriča | 0 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Bosna
Mionica
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
03.11.2019 10:00 | Bosna | 0 : 9 | Zvijezda |
Bosna
Kalesija
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
03.11.2019 10:00 | Bosna | 3 : 3 | Sloga(T) | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Podrinje
Janja
|
03.11.2019 10:00 | Gradina | 4 : 0 | Podrinje | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Drina
Zvornik
|
03.11.2019 10:00 | Tuzla City | 4 : 0 | Drina | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
03.11.2019 10:00 | Radnički | 1 : 4 | Lokomotiva |
Bosna
Visoko
|
|
UNIS
Vogošća
|
03.11.2019 11:00 | Bosna | 1 : 2 | UNIS | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Famos
Hrasnica
|
03.11.2019 11:00 | Goražde | 2 : 2 | Famos | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
03.11.2019 11:00 | Sarajevo | 0 : 3 | Željezničar |
NK Vitez
Vitez
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
03.11.2019 11:00 | NK Vitez | 0 : 2 | Radnik | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
FK Vitez
Vitez
|
03.11.2019 11:00 | Travnik | 11 : 0 | FK Vitez |
Stolac
Stolac
|
|
Čapljina
Čapljina
|
03.11.2019 10:00 | Stolac | 0 : 5 | Čapljina |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Lijevče
Lijevče
|
03.11.2019 11:30 | Ljubić | 3 : 0 | Lijevče | ||||||
Borac
kozarska Dubica
|
|
Dubrave
Dubrave
|
03.11.2019 11:30 | Borac | 1 : 1 | Dubrave |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
03.11.2019 10:00 | Sloboda | 4 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
03.11.2019 12:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Velež |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Željezničar
Doboj
|
03.11.2019 09:30 | Krupa | 6 : 0 | Željezničar |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Lijevče
Lijevče
|
03.11.2019 10:00 | Ljubić | 17 : 0 | Lijevče | ||||||
Borac
kozarska Dubica
|
|
Dubrave
Dubrave
|
03.11.2019 10:00 | Borac | 7 : 0 | Dubrave |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Željezničar
Doboj
|
03.11.2019 11:00 | Radnik Urije | 9 : 1 | Željezničar |
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Sloga
Zemun
|
03.11.2019 14:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Zemun
Zemun
|
03.11.2019 14:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Zemun |
Lepoglava
Lepoglava
|
|
Neretva
Metković
|
03.11.2019 11:00 | Lepoglava | 5 : 2 | Neretva | ||||||
Viktorija
Slavonski Brod
|
|
Osijek
Osijek
|
03.11.2019 12:00 | Viktorija | 0 : 5 | Osijek | ||||||
Split
Split
|
|
Agram
Zagreb
|
03.11.2019 14:00 | Split | 15 : 0 | Agram | ||||||
Dinamo
Zagreb
|
|
Katarina Zrinski
Čakovec
|
03.11.2019 16:00 | Dinamo | 2 : 1 | Katarina Zrinski |
Drina
Zvornik
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
03.11.2019 14:00 | Drina | 0 : 4 | Alfa Modriča |
Mladost
Rogatica
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
03.11.2019 10:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
03.11.2019 13:30 | Prijedor | 1 : 11 | Banja Luka |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
03.11.2019 14:00 | Radnik Bumerang | 6 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
03.11.2019 14:30 | Iskra | 3 : 3 | SFK 2000 | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Emina
Mostar
|
03.11.2019 13:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Emina |
Zrinjski
Mostar
|
|
Salines
Tuzla
|
03.11.2019 18:30 | Zrinjski | 0 : 3 | Salines | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Kaskada
Gračanica
|
03.11.2019 17:00 | Brotnjo | 10 : 3 | Kaskada |
DiaBIH
Ilidža
|
|
Lilium
Doboj Istok
|
03.11.2019 17:00 | DiaBIH | 5 : 3 | Lilium | ||||||
Drina
Goražde
|
|
Neimari
Zenica
|
03.11.2019 19:00 | Drina | 2 : 3 | Neimari | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
03.11.2019 19:30 | Žepče | 1 : 6 | Željezničar |
Rudnik
Mostar
|
|
Sparta
Sanski Most
|
03.11.2019 16:00 | Rudnik | 5 : 0 | Sparta | ||||||
Bubamara
Cazin
|
|
Hercegovina
Široki Brijeg
|
03.11.2019 19:00 | Bubamara | 5 : 0 | Hercegovina | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Čulin Mlin
Livno
|
03.11.2019 17:00 | Neretva | 4 : 2 | Čulin Mlin |
Posavina
Orašje
|
|
Lux
Brčko
|
03.11.2019 19:00 | Posavina | 15 : 11 | Lux | ||||||
Brčko
Brčko
|
|
Lukavac
Lukavac
|
03.11.2019 20:00 | Brčko | 3 : 2 | Lukavac | ||||||
Bašigovci
Živinice
|
|
Bosna Kompred
Tuzla
|
03.11.2019 18:30 | Bašigovci | 4 : 6 | Bosna Kompred |
Mega Bemax
Beograd
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
03.11.2019 12:00 | Mega Bemax | 57 : 94 | Budućnost VOLI | ||||||
Cibona
Zagreb
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
03.11.2019 18:00 | Cibona | 72 : 86 | Crvena zvezda MTS | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Zadar
Zadar
|
03.11.2019 20:00 | Igokea | 79 : 71 | Zadar |
Bratunac TRB
Bratunac
|
|
Spars
Sarajevo
|
03.11.2019 18:00 | Bratunac TRB | 65 : 79 | Spars | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Leotar
Trebinje
|
03.11.2019 19:00 | Sloboda | 78 : 65 | Leotar |
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
03.11.2019 17:00 | Slavija 1996 | 76 : 50 | Sutjeska | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
HEO
Bileća
|
03.11.2019 20:00 | Borac | 73 : 68 | HEO |
Ušće
Banja Luka
|
|
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
03.11.2019 | Ušće | 67 : 65 | OKK Borac Mako Print | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Kozara
Gradiška
|
03.11.2019 | Lijevče | 64 : 67 | Kozara | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Stars Basket
Gradiška
|
03.11.2019 | Mladost | 58 : 76 | Stars Basket | ||||||
Hunters
Prijedor
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
03.11.2019 | Hunters | 90 : 57 | Una | ||||||
SKK Borac 1947
Banja Luka
|
|
Borac 1972
Drvar
|
03.11.2019 | SKK Borac 1947 | 100 : 69 | Borac 1972 |
Brčko
Brčko Distriht
|
|
Ibu Spartanas
Živinice
|
03.11.2019 | Brčko | 88 : 83 | Ibu Spartanas |
Orlovi
Banja Luka
|
|
Čelik
Zenica
|
03.11.2019 17:30 | Orlovi | 71 : 64 | Čelik | ||||||
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Leotar 03
Trebinje
|
03.11.2019 15:30 | Igman | 71 : 108 | Leotar 03 | ||||||
Play Off Ultra
Sarajevo
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
03.11.2019 18:00 | Play Off Ultra | 67 : 59 | Mladi Krajišnik |
Maglić
Foča
|
|
Borac
Banja Luka
|
03.11.2019 15:00 | Maglić | 3 : 0 | Borac |
Bihać
Bihać
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
03.11.2019 16:00 | Bihać | 0 : 3 | Gradina-Herceg |
Mladost
Žepče
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
03.11.2019 12:00 | Mladost | 0 : 3 | Krivaja | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
03.11.2019 18:00 | Breza 1934 | 2 : 3 | Ilijaš |
Hercegovac
Bileća
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
03.11.2019 16:00 | Hercegovac | 3 : 1 | Ljubinje |
Smeč DN
Brčko
|
|
Laktaši
Laktaši
|
03.11.2019 13:00 | Smeč DN | 3 : 0 | Laktaši |
OOK Leotar
Trebinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
03.11.2019 12:00 | OOK Leotar | 3 : 2 | Stakorina | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
03.11.2019 16:30 | Velež | 3 : 0 | Zelengora | ||||||
Gacko 2
Gacko
|
|
ŽOK Leotar 2
Trebinje
|
03.11.2019 16:00 | Gacko 2 | 3 : 0 | ŽOK Leotar 2 |
Troglav
Livno
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
03.11.2019 15:30 | Troglav | 0 : 3 | Smeč | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Igman
Ilidža
|
03.11.2019 16:30 | Čapljina | 0 : 3 | Igman | ||||||
SA Volley
Sarajevo
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
03.11.2019 13:00 | SA Volley | 0 : 3 | Centar ORT |
Tešanj
Tešanj
|
|
Lami
Brčko
|
03.11.2019 13:00 | Tešanj | 3 : 1 | Lami | ||||||
Kula-Gradačac 2
Gradačac
|
|
Orašje 2
Orašje
|
03.11.2019 14:00 | Kula-Gradačac 2 | 1 : 3 | Orašje 2 |
Turbina
Jablanica
|
|
Mostar 2
Mostar
|
03.11.2019 11:00 | Turbina | 3 : 1 | Mostar 2 | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Vogošća
Vogošća
|
03.11.2019 16:00 | Breza 1934 | 1 : 3 | Vogošća | ||||||
Student
Mostar
|
|
Željezara
Zenica
|
03.11.2019 14:00 | Student | 1 : 3 | Željezara |
Gračanica
Gračanica
|
|
Bosna Vispak
Visoko
|
03.11.2019 18:00 | Gračanica | 24 : 18 | Bosna Vispak |
Kozara
Gradiška
|
|
Srbac
Srbac
|
03.11.2019 17:30 | Kozara | 26 : 21 | Srbac | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Višegrad
Višegrad
|
03.11.2019 13:00 | Bijeljina | 27 : 21 | Višegrad | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Derventa
Derventa
|
03.11.2019 18:00 | Prijedor | 29 : 28 | Derventa |
Kaluđer
Banja Luka
|
|
Sava
Brod
|
03.11.2019 14:00 | Kaluđer | 23 : 21 | Sava | ||||||
Sloga 2
Doboj
|
|
Čelinac
Čelinac
|
03.11.2019 12:00 | Sloga 2 | 35 : 24 | Čelinac | ||||||
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Teslić
Teslić
|
03.11.2019 18:00 | Srednjoškolac | 27 : 27 | Teslić |
Radnički
Goražde
|
|
Jajce
Jajce
|
03.11.2019 17:00 | Radnički | 34 : 27 | Jajce | ||||||
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Travnik
Travnik
|
03.11.2019 18:30 | RA Čapljina | 29 : 18 | Travnik |
Borac
Banjaluka
|
|
Goražde
Goražde
|
03.11.2019 18:00 | Borac | 25 : 26 | Goražde | ||||||
Jedinstvo (T)
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
03.11.2019 16:00 | Jedinstvo (T) | 28 : 29 | Zrinjski |
Doboj
Doboj
|
|
Brod
Brod
|
03.11.2019 18:00 | Doboj | 20 : 17 | Brod |
Turbina
Jablanica
|
|
Živinice
Živinice
|
03.11.2019 19:00 | Turbina | 32 : 15 | Živinice | ||||||
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Ilidža
Ilidža
|
03.11.2019 14:00 | Hrasnica | 32 : 31 | Ilidža |
Dorćol
Beograd
|
|
Mladost
Pancevo
|
03.11.2019 | Dorćol | 12 : 12 | Mladost | ||||||
Singidunum
Beograd
|
|
TENT
Obrenovac
|
03.11.2019 | Singidunum | 10 : 11 | TENT | ||||||
Novi Beograd Vukovi
Beograd
|
|
Valis
Valjevo
|
03.11.2019 | Novi Beograd Vukovi | 10 : 9 | Valis |