Jedinstvo
Žeravica
|
|
Polet 1926
Brod
|
17.11.2019 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Polet 1926 |
Jedinstvo
Brodac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (R) | 0 : 5 | Mladost (G) | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Leotar
Trebinje
|
17.11.2019 13:00 | Glasinac 2011 | 0 : 1 | Leotar | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Milići
Milići
|
17.11.2019 13:00 | Romanija | 4 : 2 | Milići | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Proleter
Dvorovi
|
17.11.2019 13:00 | Budućnost | 0 : 1 | Proleter |
Podrinje
Tršić
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
17.11.2019 13:00 | Podrinje | 0 : 1 | Vlasenica | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
17.11.2019 13:00 | Partizan | 3 : 0 | OFK Janja 2009 | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Guber
Srebrenica
|
17.11.2019 13:00 | OFK Trnovica | 3 : 0 | Guber | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
17.11.2019 13:00 | Mladost | 5 : 4 | OFK Šekovići | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
17.11.2019 13:00 | Sloboda | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
17.11.2019 13:00 | Čelopek | 3 : 0 | BSK Ledinci | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
17.11.2019 13:00 | Tabanci | 2 : 1 | Rudar 1925 |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Posavina
Miloševac
|
17.11.2019 13:00 | OFK Pridjel | 3 : 2 | Posavina |
Semberija
Popovi
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
17.11.2019 13:00 | Semberija | 0 : 2 | Proleter | ||||||
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Kolektiv
Međaši
|
17.11.2019 13:00 | Sloga 2 | 7 : 1 | Kolektiv | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
17.11.2019 13:00 | Drina | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
17.11.2019 13:00 | Balatun | 1 : 2 | Obarska | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Priboj
Priboj
|
17.11.2019 13:00 | Panteri | 5 : 3 | Priboj | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
17.11.2019 13:00 | Novo doba | 1 : 2 | Miloš Obilić | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
17.11.2019 13:00 | OFK Magnojević | 2 : 3 | Zadrugar |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
17.11.2019 13:00 | Ljeskovac | 4 : 2 | Pobjeda |
Laminci
Laminci
|
|
Kozara
Turjak
|
17.11.2019 13:30 | Laminci | 1 : 1 | Kozara |
TOŠK
Tešanj
|
|
Travnik
Travnik
|
17.11.2019 13:30 | TOŠK | 2 : 0 | Travnik | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Orašje
Orašje
|
17.11.2019 13:30 | GOŠK | 3 : 3 | Orašje |
Rudar
Han Bila
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
17.11.2019 13:30 | Rudar | 4 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
17.11.2019 13:30 | Krajišnik | 2 : 2 | Novi Travnik |
Gradina
Srebrenik
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
17.11.2019 13:30 | Gradina | 3 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Mladost
Malešići
|
17.11.2019 13:30 | Čelić | 0 : 6 | Mladost | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Sloga
Tojšići
|
17.11.2019 13:30 | Svatovac | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Seona
Seona
|
17.11.2019 13:30 | Priluk | 1 : 3 | Seona |
Azot
Vitkovići
|
|
Bosna
Visoko
|
17.11.2019 13:30 | Azot | 0 : 0 | Bosna | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
17.11.2019 13:30 | Vis Simm Bau | 4 : 0 | Pobjeda | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
17.11.2019 13:30 | Moševac | 3 : 2 | SAŠK Napredak | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Famos
Hrasnica
|
17.11.2019 13:30 | Stupčanica | 7 : 0 | Famos | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
17.11.2019 13:30 | Ilijaš | 1 : 1 | Mošćanica | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Natron
Maglaj
|
17.11.2019 13:30 | Igman | 0 : 0 | Natron | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Borac
Jelah
|
17.11.2019 13:30 | Usora | 1 : 2 | Borac |
Kamešnica
Podhum
|
|
Grude
Grude
|
17.11.2019 13:30 | Kamešnica | 3 : 0 | Grude | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Klis
Buturović Polje
|
17.11.2019 13:30 | Posušje | 4 : 1 | Klis | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Neum
Neum
|
17.11.2019 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Neum | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
17.11.2019 13:30 | Rama | 3 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Troglav 1918
Livno
|
17.11.2019 13:30 | Ljubuški | 4 : 0 | Troglav 1918 |
Vražići 92
Vražići
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
17.11.2019 13:30 | Vražići 92 | 3 : 2 | Omazići 1937 | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Pribava
Pribava
|
17.11.2019 13:30 | Gornji Rahić | 8 : 0 | Pribava | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
17.11.2019 13:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Trešnjevka | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
17.11.2019 13:30 | Rijeka | 1 : 0 | Mladost (GŽ) | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
17.11.2019 13:30 | Mladost (K) | 3 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
DSK
Devetak
|
17.11.2019 13:30 | Željezničar | 3 : 0 | DSK | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
17.11.2019 13:30 | Polet | 3 : 0 | Omladinac 68 |
25 maj
Uroža
|
|
Podrinje
Mosorovac
|
17.11.2019 13:30 | 25 maj | 0 : 0 | Podrinje | ||||||
Mladost (D)
Doborovci
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
17.11.2019 13:30 | Mladost (D) | 2 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
17.11.2019 13:30 | Mramor | 2 : 0 | Stjepan Polje | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
17.11.2019 13:30 | Orahovica 77 | 3 : 7 | Bukovik | ||||||
Mladost (T)
Tinja
|
|
BSK
Bokavići
|
17.11.2019 13:30 | Mladost (T) | 0 : 3 | BSK | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Polet
Hrvati
|
17.11.2019 13:30 | Rudar | 2 : 3 | Polet | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Sloga
Bikodže
|
17.11.2019 13:30 | Mladost (P) | 1 : 2 | Sloga |
Sloboda (K)
Kerep
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
17.11.2019 13:30 | Sloboda (K) | 2 : 0 | Biberovo Polje | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
17.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | Željezničar | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Koraj
Koraj
|
17.11.2019 13:30 | Graničar | 0 : 5 | Koraj | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Voćar
Šatorovići
|
17.11.2019 13:30 | 12 decembar | 2 : 1 | Voćar | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Izbor
Brčko
|
17.11.2019 13:30 | Trebava | 3 : 1 | Izbor | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
17.11.2019 13:30 | OFK Međiđa | 7 : 0 | Napredak | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Sloboda (B)
Mujkići-Brčko
|
17.11.2019 13:30 | OFK Vida | 3 : 0 | Sloboda (B) |
Proleter
Slavinovići
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
17.11.2019 13:30 | Proleter | 1 : 3 | Rainci | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Srnica
Treštenica
|
17.11.2019 13:30 | Rudar | 4 : 0 | Srnica | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
17.11.2019 13:30 | Napredak | 2 : 1 | Vrana | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
17.11.2019 13:30 | Partizan | 4 : 3 | Budućnost | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Grivice
Grivice
|
17.11.2019 13:30 | Slatina | 5 : 3 | Grivice | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Mladost
Solina
|
17.11.2019 13:30 | OFK Tuzla | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
17.11.2019 13:30 | Krušik | 2 : 4 | Mladost 78 |
Otrant Olympic
Ulcinj
|
|
Bokelj
Kotor
|
17.11.2019 13:00 | Otrant Olympic | 0 : 4 | Bokelj | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Lovćen
Cetinje
|
17.11.2019 13:00 | Ibar | 1 : 1 | Lovćen | ||||||
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
|
|
Drezga
Piperi
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo (BP) | 1 : 0 | Drezga | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Dečić
Tuzi
|
17.11.2019 13:00 | Jezero | 1 : 2 | Dečić | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Mornar
Bar
|
17.11.2019 13:00 | Arsenal | 1 : 1 | Mornar |
NK Vitez
Vitez
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
17.11.2019 13:30 | NK Vitez | 0 : 1 | Kiseljak | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
17.11.2019 12:30 | Žepče | 1 : 1 | Krivaja | ||||||
Romari
Vitez
|
|
FK Vitez
Vitez
|
17.11.2019 13:30 | Romari | 3 : 0 | FK Vitez |
Čelik
Zenica
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
17.11.2019 11:30 | Čelik | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
17.11.2019 14:00 | Sarajevo | 4 : 0 | Zvijezda 09 |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.11.2019 10:00 | Krupa | 1 : 2 | Kozara |
NK Vitez
Vitez
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
17.11.2019 11:00 | NK Vitez | 0 : 6 | Kiseljak | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
17.11.2019 10:00 | Žepče | 0 : 10 | Krivaja | ||||||
Romari
Vitez
|
|
FK Vitez
Vitez
|
17.11.2019 11:00 | Romari | 6 : 0 | FK Vitez |
Omarska
Omarska
|
|
Sloga (T)
Trn
|
17.11.2019 11:30 | Omarska | 4 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Borac
kozarska Dubica
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
17.11.2019 11:30 | Borac | 2 : 2 | Sloga (S) | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
17.11.2019 15:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Sloboda | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Dubrave
Dubrave
|
17.11.2019 11:30 | Laktaši | 1 : 0 | Dubrave |
Čelik
Zenica
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
17.11.2019 10:00 | Čelik | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
17.11.2019 12:00 | Sarajevo | 12 : 0 | Zvijezda 09 |
Sloga
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
17.11.2019 10:00 | Sloga | 2 : 1 | Borac |
Omarska
Omarska
|
|
Sloga (T)
Trn
|
17.11.2019 10:00 | Omarska | 0 : 3 | Sloga (T) | ||||||
Borac
kozarska Dubica
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
17.11.2019 10:00 | Borac | 16 : 0 | Sloga (S) | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
17.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sloboda | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Dubrave
Dubrave
|
17.11.2019 10:00 | Laktaši | 8 : 0 | Dubrave |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Šator
Glamoč
|
17.11.2019 11:30 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Šator | ||||||
Blato
Ljuti Dolac
|
|
Šujica
Šujica
|
17.11.2019 15:00 | Blato | 4 : 0 | Šujica |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Šator
Glamoč
|
17.11.2019 10:00 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Šator | ||||||
Blato
Ljuti Dolac
|
|
Šujica
Šujica
|
17.11.2019 14:00 | Blato | 3 : 0 | Šujica |
Sloga
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
17.11.2019 11:30 | Sloga | 1 : 1 | Borac |
Sloga
Zemun
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
17.11.2019 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Vojvodina | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
17.11.2019 12:00 | Požarevac | 0 : 4 | Radnički 1923 |
Breznica
Pljevlja
|
|
Budućnost
Podgorica
|
17.11.2019 12:00 | Breznica | 7 : 0 | Budućnost | ||||||
Cvetex
Berane
|
|
Mladost 2015
Podgorica
|
17.11.2019 12:00 | Cvetex | 0 : 3 | Mladost 2015 |
Viktorija
Slavonski Brod
|
|
Split
Split
|
17.11.2019 12:00 | Viktorija | 0 : 11 | Split | ||||||
Osijek
Osijek
|
|
Lepoglava
Lepoglava
|
17.11.2019 13:30 | Osijek | 6 : 0 | Lepoglava | ||||||
Neretva
Metković
|
|
Katarina Zrinski
Čakovec
|
17.11.2019 13:30 | Neretva | 2 : 2 | Katarina Zrinski | ||||||
Agram
Zagreb
|
|
Dinamo
Zagreb
|
17.11.2019 18:00 | Agram | 0 : 4 | Dinamo |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Borac
Šamac
|
17.11.2019 13:30 | Sloga | 13 : 0 | Borac |
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
17.11.2019 16:00 | Tango | 1 : 2 | Zrinjski | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Salines
Tuzla
|
17.11.2019 18:00 | Sloga | 4 : 4 | Salines | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Centar
Sarajevo
|
17.11.2019 19:30 | Brotnjo | 3 : 5 | Centar |
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Glasinac
Sokolac
|
17.11.2019 18:00 | Brčko Zdravlje | 5 : 5 | Glasinac |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Rogatica
Rogatica
|
17.11.2019 18:00 | Ljubinje | 9 : 4 | Rogatica | ||||||
Radnički
Novo Goražde
|
|
Željeznica
Trnovo
|
17.11.2019 17:00 | Radnički | 5 : 5 | Željeznica |
Drina
Goražde
|
|
DiaBIH
Ilidža
|
17.11.2019 19:00 | Drina | 5 : 4 | DiaBIH | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Iskra Vrbas
Bugojno
|
17.11.2019 19:30 | Žepče | 7 : 6 | Iskra Vrbas |
Mostarske Kiše
Mostar
|
|
Rudnik
Mostar
|
17.11.2019 17:00 | Mostarske Kiše | 2 : 1 | Rudnik | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Hercegovina
Široki Brijeg
|
17.11.2019 17:00 | Neretva | 2 : 3 | Hercegovina | ||||||
Čulin Mlin
Livno
|
|
Konjodor
Bužim
|
17.11.2019 18:00 | Čulin Mlin | 3 : 1 | Konjodor |
Bašigovci
Živinice
|
|
Lukavac
Lukavac
|
17.11.2019 16:30 | Bašigovci | 6 : 2 | Lukavac |
Mega Bemax
Beograd
|
|
Koper Primorska
Kopar
|
17.11.2019 12:00 | Mega Bemax | 73 : 79 | Koper Primorska | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
17.11.2019 20:00 | Partizan NIS | 75 : 72 | Crvena zvezda MTS | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Zadar
Zadar
|
17.11.2019 18:00 | Mornar | 95 : 86 | Zadar |
Široki
Široki Brijeg
|
|
Bratunac TRB
Bratunac
|
17.11.2019 18:00 | Široki | 88 : 64 | Bratunac TRB | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
17.11.2019 19:00 | Sloboda | 65 : 71 | Igokea | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Spars
Sarajevo
|
17.11.2019 18:00 | Čapljina | 68 : 78 | Spars | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Promo
Donji Vakuf
|
17.11.2019 19:00 | Mladost | 79 : 75 | Promo |
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
HEO
Bileća
|
17.11.2019 18:00 | Sloboda 73 | 77 : 75 | HEO | ||||||
Radnik BN
Bijeljina
|
|
Sokolac
Sokolac
|
17.11.2019 17:00 | Radnik BN | 74 : 66 | Sokolac | ||||||
Prijedor-Spartak
Prijedor
|
|
Student-Igokea
Banja Luka
|
17.11.2019 20:00 | Prijedor-Spartak | 87 : 64 | Student-Igokea |
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
|
Hunters
Prijedor
|
17.11.2019 19:30 | OKK Borac Mako Print | 91 : 89 | Hunters | ||||||
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
17.11.2019 19:00 | Mladost Bulldogs | 77 : 64 | Mladost | ||||||
Ušće
Banja Luka
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
17.11.2019 20:00 | Ušće | 53 : 32 | Lijevče |
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
WBS
Teslić
|
17.11.2019 17:00 | Zvornik Basket | 65 : 67 | WBS |
Brčko
Brčko Distriht
|
|
Igman Burch
Ilidža
|
17.11.2019 | Brčko | 94 : 84 | Igman Burch | ||||||
Ibu Spartanas
Živinice
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
17.11.2019 | Ibu Spartanas | 62 : 75 | Bosna Royal |
Mladost
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.11.2019 15:30 | Mladost | 57 : 80 | Kozara |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Galeb
Brčko
|
17.11.2019 19:00 | Gradina-Herceg | 3 : 0 | Galeb |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Block Out
Zenica
|
17.11.2019 18:00 | Krivaja | 3 : 0 | Block Out | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Ilidža
Ilidža
|
17.11.2019 18:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Ilidža |
Modriča
Modriča
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
17.11.2019 15:00 | Modriča | 0 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Radnik
Bijeljina
|
17.11.2019 12:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Radnik |
Gračanica Fortex
Gračanica
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
17.11.2019 14:00 | Gračanica Fortex | 0 : 3 | Gradina-Herceg | ||||||
Čelik-R
Zenica
|
|
Žepče
Žepče
|
17.11.2019 19:00 | Čelik-R | 3 : 0 | Žepče |
Ilidža
Ilidža
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
17.11.2019 13:30 | Ilidža | 0 : 3 | Smeč | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
17.11.2019 15:00 | Čapljina | 0 : 3 | Ilijaš | ||||||
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
SA Volley
Sarajevo
|
17.11.2019 12:00 | Alipašino Polje | 3 : 1 | SA Volley | ||||||
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
17.11.2019 11:00 | Centar ORT | 2 : 3 | Igman |
Tešanj
Tešanj
|
|
Stars
Živinice
|
17.11.2019 13:00 | Tešanj | 1 : 3 | Stars |
Turbina
Jablanica
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
17.11.2019 14:00 | Turbina | 2 : 3 | Delminium | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Mostar 2
Mostar
|
17.11.2019 17:00 | Breza 1934 | 3 : 1 | Mostar 2 | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Vogošća
Vogošća
|
17.11.2019 16:00 | Željezara | 1 : 3 | Vogošća |
Prijedor
Prijedor
|
|
Višegrad
Višegrad
|
17.11.2019 17:30 | Prijedor | 37 : 30 | Višegrad |
Sloga 2
Doboj
|
|
Sloga
Prnjavor
|
17.11.2019 16:00 | Sloga 2 | 39 : 14 | Sloga |
Velež
Mostar
|
|
Jajce
Jajce
|
17.11.2019 15:00 | Velež | 28 : 22 | Jajce | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Radnički
Goražde
|
17.11.2019 15:00 | Izviđač CO 2 | 30 : 30 | Radnički |
Zrinjski
Mostar
|
|
Goražde
Goražde
|
17.11.2019 16:00 | Zrinjski | 15 : 23 | Goražde |
Doboj
Doboj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
17.11.2019 19:00 | Doboj | 30 : 18 | Radnik |
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
17.11.2019 16:00 | Hrasnica | 30 : 24 | Sloga 2013 | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Ilidža
Ilidža
|
17.11.2019 13:00 | Lokomotiva | 20 : 28 | Ilidža |
Dorćol
Beograd
|
|
Palilula
Beograd
|
17.11.2019 | Dorćol | 9 : 13 | Palilula | ||||||
Singidunum
Beograd
|
|
Rasina
Kruševac
|
17.11.2019 | Singidunum | 8 : 10 | Rasina | ||||||
Novi Beograd Vukovi
Beograd
|
|
Mladost
Pancevo
|
17.11.2019 | Novi Beograd Vukovi | 24 : 6 | Mladost |