Vojvodina
Novi Sad
|
|
Napredak
Kruševac
|
23.11.2019 18:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Rad
Beograd
|
23.11.2019 16:00 | Čukarički | 2 : 0 | Rad | ||||||
Mladost
Lučani
|
|
TSC
Bačka Topola
|
23.11.2019 16:00 | Mladost | 0 : 3 | TSC | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Proleter
Novi Sad
|
23.11.2019 16:00 | Voždovac | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
23.11.2019 16:00 | Radnički (N) | 0 : 2 | Crvena zvezda |
Kolubara
Lazarevac
|
|
Zemun
Zemun
|
23.11.2019 16:00 | Kolubara | 0 : 0 | Zemun | ||||||
Trayal
Kruševac
|
|
Radnički (P)
Pirot
|
23.11.2019 13:00 | Trayal | 0 : 1 | Radnički (P) | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Dinamo
Vranje
|
23.11.2019 13:00 | Zlatibor | 1 : 1 | Dinamo | ||||||
Sinđelić
Beograd
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
23.11.2019 13:00 | Sinđelić | 0 : 2 | OFK Bačka |
Zeta
Golubovci
|
|
Grbalj
Radanovići
|
23.11.2019 13:00 | Zeta | 2 : 0 | Grbalj | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
23.11.2019 19:00 | Budućnost | 2 : 1 | OFK Titograd | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
23.11.2019 13:00 | OFK Petrovac | 0 : 4 | Sutjeska | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
23.11.2019 13:00 | Kom | 1 : 1 | Iskra | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
23.11.2019 15:00 | Podgorica | 3 : 0 | Rudar |
Bournemouth
Bournemouth
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
23.11.2019 16:00 | Bournemouth | 1 : 2 | Wolverhampton | ||||||
Arsenal
London
|
|
Southampton
Southampton
|
23.11.2019 16:00 | Arsenal | 2 : 2 | Southampton | ||||||
Brighton
Brighton
|
|
Leicester
Leicester
|
23.11.2019 16:00 | Brighton | 0 : 2 | Leicester | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Liverpool
Liverpool
|
23.11.2019 16:00 | Crystal Palace | 1 : 2 | Liverpool | ||||||
Everton
Liverpool
|
|
Norwich City
Norwich
|
23.11.2019 16:00 | Everton | 0 : 2 | Norwich City | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Chelsea
London
|
23.11.2019 18:30 | Manchester City | 2 : 1 | Chelsea | ||||||
Watford
Watford
|
|
Burnley
Burnley
|
23.11.2019 16:00 | Watford | 0 : 3 | Burnley | ||||||
West Ham
London
|
|
Tottenham
London
|
23.11.2019 13:30 | West Ham | 2 : 3 | Tottenham |
Real Betis
Sevilla
|
|
Valencia
Valencia
|
23.11.2019 16:00 | Real Betis | 2 : 1 | Valencia | ||||||
Granada
Granada
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
23.11.2019 18:30 | Granada | 1 : 1 | Atlético Madrid | ||||||
Leganés
Leganés
|
|
Barcelona
Barcelona
|
23.11.2019 13:00 | Leganés | 1 : 2 | Barcelona | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
23.11.2019 21:00 | Real Madrid | 3 : 1 | Real Sociedad |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Köln
Köln
|
23.11.2019 18:30 | RB Leipzig | 4 : 1 | Köln | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
23.11.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 1 : 1 | Freiburg | ||||||
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
23.11.2019 00:00 | Eintracht | 0 : 2 | Wolfsburg | ||||||
Werder Bremen
Bremen
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
23.11.2019 15:30 | Werder Bremen | 1 : 2 | Schalke 04 | ||||||
Fortuna
Düsseldorf
|
|
Bayern München
München
|
23.11.2019 15:30 | Fortuna | 0 : 4 | Bayern München | ||||||
Union Berlin
Berlin
|
|
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
23.11.2019 00:00 | Union Berlin | 2 : 0 | Borussia M'gladbach |
Atalanta
Bergamo
|
|
Juventus
Torino
|
23.11.2019 15:00 | Atalanta | 1 : 3 | Juventus | ||||||
Milan
Milano
|
|
Napoli
Napoli
|
23.11.2019 18:00 | Milan | 1 : 1 | Napoli | ||||||
Torino
Torino
|
|
Internazionale
Milano
|
23.11.2019 20:45 | Torino | 0 : 3 | Internazionale |
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Nice
Nice
|
23.11.2019 17:30 | Olympique Lyonnais | 2 : 1 | Nice | ||||||
Brest
Brest
|
|
Nantes
Nantes
|
23.11.2019 20:00 | Brest | 1 : 1 | Nantes | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Reims
Reims
|
23.11.2019 20:00 | Metz | 1 : 1 | Reims | ||||||
Amiens SC
Amiens
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
23.11.2019 20:00 | Amiens SC | 0 : 4 | Strasbourg | ||||||
Angers
Angers
|
|
Nîmes
Nîmes
|
23.11.2019 20:00 | Angers | 1 : 0 | Nîmes | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Rennes
Rennes
|
23.11.2019 20:00 | Dijon | 2 : 1 | Rennes |
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
23.11.2019 13:00 | Mladost | 0 : 4 | Radnik | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Zrinjski
Mostar
|
23.11.2019 16:00 | Borac | 0 : 0 | Zrinjski | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
|
|
Čelik
Zenica
|
23.11.2019 13:00 | Tuzla Siti | 1 : 0 | Čelik | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Sloboda
Tuzla
|
23.11.2019 13:00 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.11.2019 13:00 | Velež | 1 : 2 | Sarajevo |
Velež
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.11.2019 18:00 | Velež | 0 : 0 | Sarajevo |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Laktaši
Laktaši
|
23.11.2019 11:30 | FSA Prijedor | 4 : 2 | Laktaši |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Laktaši
Laktaši
|
23.11.2019 10:00 | FSA Prijedor | 0 : 3 | Laktaši |
Spartak
Subotica
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
23.11.2019 14:00 | Spartak | 8 : 0 | Vojvodina |
Salines
Tuzla
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
23.11.2019 19:15 | Salines | 9 : 3 | Brotnjo | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Seljak
Livno
|
23.11.2019 19:30 | Zrinjski | 4 : 2 | Seljak |
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Jahorina
Pale
|
23.11.2019 18:00 | Nevesinje | 4 : 2 | Jahorina |
Viktorija
Ribnik
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
23.11.2019 19:00 | Viktorija | 3 : 0 | Dubica |
Derventa
Derventa
|
|
Jošavka
Jošavka
|
23.11.2019 20:00 | Derventa | 4 : 7 | Jošavka | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Čelinac
Čelinac
|
23.11.2019 18:00 | Ljubić | 7 : 5 | Čelinac |
Rogatica
Rogatica
|
|
Ugljevik
Ugljevik
|
23.11.2019 14:00 | Rogatica | 0 : 7 | Ugljevik | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.11.2019 13:00 | Željeznica | 1 : 6 | Leotar | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Radnički
Novo Goražde
|
23.11.2019 17:00 | Ljubinje | 10 : 6 | Radnički |
Lilium
Doboj Istok
|
|
Neimari
Zenica
|
23.11.2019 18:00 | Lilium | 3 : 3 | Neimari | ||||||
Iskra Vrbas
Bugojno
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.11.2019 17:00 | Iskra Vrbas | 4 : 4 | Željezničar |
Lux
Brčko
|
|
Klanac
Brčko
|
23.11.2019 19:00 | Lux | 5 : 6 | Klanac | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Bosna Kompred
Tuzla
|
23.11.2019 21:00 | Lukavac | 3 : 4 | Bosna Kompred |
Koper Primorska
Kopar
|
|
FMP
Železnik
|
23.11.2019 18:00 | Koper Primorska | 86 : 81 | FMP | ||||||
Krka
Novo Mesto
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
23.11.2019 20:00 | Krka | 76 : 75 | Igokea |
Vogošća
Vogošća
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
23.11.2019 19:00 | Vogošća | 80 : 99 | Mladost | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Kakanj
Kakanj
|
23.11.2019 19:00 | Leotar | 88 : 81 | Kakanj | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
23.11.2019 18:00 | Spars | 84 : 82 | Zrinjski | ||||||
Bratunac TRB
Bratunac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
23.11.2019 18:00 | Bratunac TRB | 84 : 74 | Sloboda |
Student-Igokea
Banja Luka
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
23.11.2019 18:00 | Student-Igokea | 72 : 54 | Sloboda 73 | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Varda HE
Višegrad
|
23.11.2019 20:00 | Borac | 92 : 49 | Varda HE | ||||||
HEO
Bileća
|
|
Sutjeska
Foča
|
23.11.2019 19:00 | HEO | 93 : 57 | Sutjeska |
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Šamac
Šamac
|
23.11.2019 19:00 | Rudar 2015 | 90 : 44 | Šamac |
Radnički
Goražde
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
23.11.2019 | Radnički | 90 : 95 | Bosna Royal | ||||||
Igman Burch
Ilidža
|
|
Ibu Spartanas
Živinice
|
23.11.2019 | Igman Burch | 85 : 87 | Ibu Spartanas | ||||||
Konjic
Igman
|
|
Brčko
Brčko Distriht
|
23.11.2019 | Konjic | 80 : 69 | Brčko | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Gračanica
Gračanica
|
23.11.2019 | Turbina | 70 : 62 | Gračanica | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Čelik
Zenica
|
23.11.2019 | Travnik | 79 : 87 | Čelik | ||||||
Gen
Sarajevo
|
|
Bošnjak
Hadžići
|
23.11.2019 | Gen | 71 : 91 | Bošnjak |
Orlovi
Banja Luka
|
|
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
23.11.2019 18:00 | Orlovi | 89 : 58 | Jedinstvo BHT | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Leotar 03
Trebinje
|
23.11.2019 19:00 | Sloboda | 54 : 110 | Leotar 03 | ||||||
Konjic
Konjic
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
23.11.2019 18:00 | Konjic | 38 : 54 | Mladi Krajišnik |
Feniks
Banja Luka
|
|
Mladost
Prijedor
|
23.11.2019 15:30 | Feniks | 100 : 38 | Mladost |
Modriča
Modriča
|
|
Tempo
Ražljevo
|
23.11.2019 16:00 | Modriča | 3 : 0 | Tempo | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
23.11.2019 18:00 | Kakanj 78 | 1 : 3 | Jedinstvo |
Jahorina
Pale
|
|
Gacko
Gacko
|
23.11.2019 14:00 | Jahorina | 0 : 3 | Gacko | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
23.11.2019 18:00 | Gradiška | 3 : 0 | Ljubinje |
Galeb
Brčko
|
|
Napredak
Odžak
|
23.11.2019 20:00 | Galeb | 3 : 1 | Napredak |
Ilidža
Ilidža
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
23.11.2019 18:00 | Ilidža | 3 : 1 | Krivaja |
Mostar
Mostar
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
23.11.2019 16:30 | Mostar | 3 : 0 | Novi Grad | ||||||
Smeč
Lukavac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
23.11.2019 18:30 | Smeč | 0 : 3 | Sloboda | ||||||
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Inova
Banja Luka
|
23.11.2019 19:00 | Kula Gradačac | 3 : 2 | Inova | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Gacko
Gacko
|
23.11.2019 18:00 | HE na Drini | 3 : 2 | Gacko |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Jahorina
Pale
|
23.11.2019 16:00 | Slavija | 0 : 3 | Jahorina |
Orašje
Orašje
|
|
Bosna
Kalesija
|
23.11.2019 18:00 | Orašje | 1 : 3 | Bosna | ||||||
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Napredak
Odžak
|
23.11.2019 17:00 | Gradina-Herceg | 3 : 0 | Napredak |
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
23.11.2019 13:00 | Alipašino Polje | 0 : 3 | Centar ORT | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
SA Volley
Sarajevo
|
23.11.2019 17:00 | Ilijaš | 3 : 0 | SA Volley | ||||||
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Čapljina
Čapljina
|
23.11.2019 20:00 | Smeč | 2 : 3 | Čapljina |
Mikasa
Tuzla
|
|
Tešanj
Tešanj
|
23.11.2019 13:30 | Mikasa | 2 : 3 | Tešanj | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Orašje 2
Orašje
|
23.11.2019 14:00 | Lukavac | 3 : 1 | Orašje 2 |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Breza 1934
Breza
|
23.11.2019 17:00 | Delminium | 1 : 3 | Breza 1934 |
Sloga (D)
Doboj
|
|
Sloboda
Tuzla
|
23.11.2019 19:00 | Sloga (D) | 26 : 26 | Sloboda | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Konjuh
Živinice
|
23.11.2019 19:00 | Maglaj | 36 : 22 | Konjuh | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Iskra
Bugojna
|
23.11.2019 18:00 | Goražde | 33 : 30 | Iskra | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
23.11.2019 19:00 | Drina | 31 : 40 | Lokomotiva | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Borac m:tel
Banja Luka
|
23.11.2019 18:30 | Izviđač CO | 24 : 26 | Borac m:tel | ||||||
Sloga (GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Bosna Vispak
Visoko
|
23.11.2019 19:00 | Sloga (GV-U) | 28 : 25 | Bosna Vispak | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.11.2019 19:00 | Slavija | 23 : 21 | Leotar |
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
23.11.2019 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 41 : 32 | Kotor Varoš | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
23.11.2019 16:30 | ORK Borac | 39 : 24 | Prijedor | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
23.11.2019 18:00 | Srbac | 22 : 28 | Jedinstvo 2015 |
Čelik
Zenica
|
|
Rudar
Banovići
|
23.11.2019 19:00 | Čelik | 43 : 29 | Rudar | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Krajina
Cazin
|
23.11.2019 18:00 | Sana 7 | 29 : 26 | Krajina | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Kakanj
Kakanj
|
23.11.2019 19:00 | Krivaja | 40 : 29 | Kakanj |
Jajce
Jajce
|
|
Travnik
Travnik
|
23.11.2019 16:00 | Jajce | 25 : 27 | Travnik | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Vogošča PH 2
Vogošća
|
23.11.2019 19:00 | Donji Vakuf | 38 : 31 | Vogošča PH 2 | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
23.11.2019 18:30 | Bosna | 27 : 21 | RA Čapljina | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
23.11.2019 18:00 | Velež | 23 : 34 | Izviđač CO 2 |
Goražde
Goražde
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
23.11.2019 20:00 | Goražde | 19 : 23 | Krivaja | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Borac
Banjaluka
|
23.11.2019 18:00 | Dubica | 18 : 19 | Borac | ||||||
Grude
Grude
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
23.11.2019 19:00 | Grude | 30 : 19 | Izviđač |
Ilidža
Ilidža
|
|
Bihać
Bihać
|
23.11.2019 15:30 | Ilidža | 36 : 20 | Bihać | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
23.11.2019 14:00 | Živinice | 23 : 22 | Lokomotiva |
Rasina
Kruševac
|
|
Novi Beograd Vukovi
Beograd
|
23.11.2019 | Rasina | 9 : 13 | Novi Beograd Vukovi | ||||||
Palilula
Beograd
|
|
Singidunum
Beograd
|
23.11.2019 | Palilula | 12 : 6 | Singidunum | ||||||
ŽAK
Kikinda
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
23.11.2019 | ŽAK | 12 : 10 | Banja Luka |