XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 228 utakmica za dan
Subota, 2 Novembar 2019

Fudbal

02.11.2019 13:30 Tuzla City 1 : 0 Mladost
02.11.2019 13:30 Zvijezda 09 2 : 0 Zrinjski
02.11.2019 13:30 Velež 2 : 2 Sloboda
02.11.2019 17:00 Sarajevo 3 : 0 Široki Brijeg
02.11.2019 14:00 Partizan 4 : 0 Vojvodina
02.11.2019 16:00 Proleter 0 : 2 Crvena zvezda
02.11.2019 13:30 Trayal 2 : 1 Budućnost
02.11.2019 13:30 Sinđelić 2 : 1 Zemun
02.11.2019 15:30 Metalac 1 : 0 Radnički (P)
02.11.2019 13:30 Radnički 1923 0 : 1 Kabel
02.11.2019 14:00 Željezničar Sport Team 2 : 0 Kozara
02.11.2019 14:00 Tekstilac 4 : 1 Jedinstvo
02.11.2019 14:00 Krupa 2 : 0 Modriča Alfa
02.11.2019 14:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Podrinje
02.11.2019 14:00 Sloga (T) 2 : 1 Borac (Š)
02.11.2019 14:00 Proleter 2 : 1 Polet 1926
02.11.2019 14:00 Sloga (S) 3 : 4 Ljubić
02.11.2019 14:00 Sloboda (NG) 2 : 4 Sloga (D)
02.11.2019 14:00 Famos 1 : 1 Mladost (G)
02.11.2019 14:00 Drina 2 : 1 Milići
02.11.2019 14:00 Bratstvo 0 : 2 Sloga Nektar
02.11.2019 14:00 Progres 4 : 2 OFK Lauš
02.11.2019 14:00 Lijevče 2 : 0 Sloga
02.11.2019 14:00 Bratstvo 6 : 0 BSK Ledinci
02.11.2019 14:00 Torpedo 4 : 2 Sloga DIPO
02.11.2019 14:00 Crni vrh 0 : 0 Potkozarje
02.11.2019 14:00 BSK 1 : 2 OFK Spartak 2013
02.11.2019 14:00 Sveti Jovan 1 : 2 Bobetino Brdo
02.11.2019 14:00 Krbeti 0 : 7 Strijelac
02.11.2019 14:30 Gorica 1 : 3 Sloga 94
02.11.2019 13:30 Goražde 2 : 1 Rudar
02.11.2019 13:30 Jedinstvo 0 : 2 Čapljina
02.11.2019 13:30 Zvijezda 1 : 4 Igman
02.11.2019 13:30 Metalleghe BSI 4 : 1 Travnik
02.11.2019 13:30 Budućnost 2 : 1 Slaven
02.11.2019 13:30 Bratstvo 2 : 3 Orašje
02.11.2019 13:30 Olimpik 1 : 0 GOŠK
02.11.2019 13:30 FK Vitez 9 : 2 Radnik
02.11.2019 13:30 Krajina 7 : 3 Podgrmeč
02.11.2019 13:30 Iskra 4 : 2 Brekovica 78
02.11.2019 13:30 Sloga 2 : 0 Vlašić
02.11.2019 13:30 Vitez 1 : 1 Krajišnik
02.11.2019 13:30 Mladost 3 : 0 Orahovica 74
02.11.2019 13:30 Gradina 4 : 0 Sloga
02.11.2019 13:30 Odžak 102 4 : 1 Bosna (M)
02.11.2019 13:30 Bosna (K) 3 : 0 Radnički
02.11.2019 13:30 Lokomotiva 2 : 2 Mramor
02.11.2019 13:30 Krivaja 3 : 1 Borac
02.11.2019 13:30 Stolac 2 : 1 Bjelopoljac
02.11.2019 13:30 Tomislav 0 : 0 Troglav 1918
02.11.2019 13:00 Hajduk 4 : 2 Mladost (S)
02.11.2019 13:30 Jedinstvo 1 : 2 Mladost (GŽ)
02.11.2019 14:00 UNIS 5 : 1 Omadinac
02.11.2019 14:00 Mladost 1 : 0 Vrbanjuša
02.11.2019 14:00 Radnik 018 2 : 0 Mladost
02.11.2019 14:00 Spreča 2 : 5 Sapna
02.11.2019 13:30 Zeta 2 : 1 Budućnost
02.11.2019 13:30 OFK Petrovac 2 : 0 Grbalj
02.11.2019 13:30 Kom 1 : 2 OFK Titograd
02.11.2019 15:30 Podgorica 2 : 2 Sutjeska
02.11.2019 13:30 Rudar 1 : 1 Iskra
02.11.2019 13:30 Bournemouth 1 : 0 Manchester United
02.11.2019 16:00 Arsenal 1 : 1 Wolverhampton
02.11.2019 16:00 Aston Villa 1 : 2 Liverpool
02.11.2019 16:00 Brighton 2 : 0 Norwich City
02.11.2019 16:00 Manchester City 2 : 1 Southampton
02.11.2019 16:00 Sheffield United 3 : 0 Burnley
02.11.2019 18:30 Watford 1 : 2 Chelsea
02.11.2019 16:00 West Ham 2 : 3 Newcastle United
02.11.2019 13:00 Espanyol 1 : 2 Valencia
02.11.2019 16:00 Levante 3 : 1 Barcelona
02.11.2019 21:00 Real Madrid 0 : 0 Real Betis
02.11.2019 18:00 Sevilla 1 : 1 Atlético Madrid
02.11.2019 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Wolfsburg
02.11.2019 15:30 RB Leipzig 8 : 0 Mainz 05
02.11.2019 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 2 Borussia M'gladbach
02.11.2019 15:30 Eintracht 5 : 1 Bayern München
02.11.2019 15:30 Werder Bremen 2 : 2 Freiburg
02.11.2019 18:30 Union Berlin 1 : 0 Hertha BSC
02.11.2019 18:00 Bologna 1 : 2 Internazionale
02.11.2019 15:00 Roma 2 : 1 Napoli
02.11.2019 20:45 Torino 0 : 1 Juventus
02.11.2019 20:00 Nîmes : Rennes
02.11.2019 17:30 Olympique Marseille 2 : 1 Lille
02.11.2019 20:00 Metz 2 : 2 Montpellier
02.11.2019 20:00 Toulouse 2 : 3 Olympique Lyonnais
02.11.2019 20:00 Angers 1 : 0 Strasbourg
02.11.2019 20:00 Amiens SC 1 : 0 Brest
02.11.2019 14:00 Široki Brijeg 1 : 4 Radnik Bumerang
02.11.2019 14:30 SFK 2000 4 : 0 Iskra
02.11.2019 17:00 Emina 4 : 1 Lokomotiva
02.11.2019 13:00 Mladost 1 : 5 Sloga
02.11.2019 12:00 Borac 0 : 9 Čelik
02.11.2019 13:30 Inter 1 : 1 Libero
02.11.2019 10:30 ŽFK Sarajevo 0 : 6 Čelik
02.11.2019 13:30 Brotnjo 15 : 0 Respekt
02.11.2019 14:00 Slavija 3 : 1 Travnik
02.11.2019 13:30 Igman 0 : 2 Sutjeska
02.11.2019 11:00 Ilijaš 3 : 1 Rudar
02.11.2019 13:30 Olimp 1 : 2 Olimpik
02.11.2019 14:00 Vis Simm Bau 3 : 1 Iskra
02.11.2019 13:30 TOŠK 8 : 2 Krivaja
02.11.2019 13:30 ZSK 2013 1 : 3 Čelik
02.11.2019 13:30 Žepče 3 : 2 Borac
02.11.2019 13:30 Novi Travnik 2 : 0 Romari
02.11.2019 13:30 GOŠK 0 : 2 Leotar
02.11.2019 14:30 Radnik 2 : 4 Mladost
02.11.2019 14:30 Zrinjski 2 : 1 Borac
02.11.2019 10:00 Krupa 2 : 0 Metalleghe BSI
02.11.2019 11:00 Radnik 4 : 1 Slavija
02.11.2019 11:00 Igman 6 : 1 Sutjeska
02.11.2019 09:00 Ilijaš 2 : 1 Rudar
02.11.2019 11:00 Olimp 1 : 4 Olimpik
02.11.2019 12:00 Vis Simm Bau 2 : 2 Iskra
02.11.2019 11:00 TOŠK 0 : 2 Krivaja
02.11.2019 11:00 Žepče 0 : 6 Borac
02.11.2019 11:00 Novi Travnik 1 : 4 Romari
02.11.2019 11:00 GOŠK 2 : 1 Leotar
02.11.2019 11:30 Omarska 6 : 0 Sloga (S)
02.11.2019 11:30 FSA Prijedor 4 : 0 Sloboda
02.11.2019 11:30 Jedinstvo 2 : 0 Laktaši
02.11.2019 14:00 Alfa Modriča 0 : 17 Drina
02.11.2019 12:30 Radnik 0 : 0 Mladost
02.11.2019 13:00 Zrinjski 3 : 1 Borac
02.11.2019 10:00 Kozara 4 : 2 Polet 1926
02.11.2019 10:00 Mineral 3 : 0 Rudar Prijedor
02.11.2019 09:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Proleter
02.11.2019 10:00 OFK Spartak 2013 1 : 0 Sloga
02.11.2019 10:00 Alfa Modriča 0 : 3 Tekstilac
02.11.2019 10:30 Radnik 0 : 5 Sloboda
02.11.2019 10:00 Jedinstvo 0 : 3 Drina
02.11.2019 10:00 Lokomotiva 2 : 2 Podrinje
02.11.2019 10:00 Zenit 1 : 1 Rudar 1925
02.11.2019 11:00 Leotar 2 : 0 Velež
02.11.2019 10:00 Omarska 4 : 0 Sloga (S)
02.11.2019 10:00 FSA Prijedor 0 : 4 Sloboda
02.11.2019 10:00 Jedinstvo 2 : 2 Laktaši
02.11.2019 11:30 Drinovci 2 : 1 Sloga
02.11.2019 11:30 Grude 2 : 0 Šator
02.11.2019 11:30 Ljubuški 3 : 0 Šujica
02.11.2019 11:30 Troglav 1918 9 : 0 Blato
02.11.2019 10:30 Posušje 3 : 1 Tomislav
02.11.2019 11:30 Kozara 9 : 0 Polet 1926
02.11.2019 11:30 Mineral 2 : 0 Rudar Prijedor
02.11.2019 10:30 Željezničar Sport team 8 : 0 Proleter
02.11.2019 11:30 OFK Spartak 2013 3 : 1 Sloga
02.11.2019 11:30 Alfa Modriča 6 : 0 Tekstilac Kort
02.11.2019 10:00 Leotar 7 : 0 Velež
02.11.2019 11:30 Drinovci 1 : 0 Sloga
02.11.2019 11:30 Grude 2 : 0 Šator
02.11.2019 11:30 Ljubuški 4 : 1 Šujica
02.11.2019 11:30 Troglav 1918 3 : 2 Blato
02.11.2019 09:00 Posušje 4 : 1 Tomislav

Futsal

02.11.2019 16:00 Tango 5 : 3 Beli anđeo
02.11.2019 18:30 Seljak 3 : 5 Centar
02.11.2019 19:00 Sloga 1 : 5 Mostar SG
02.11.2019 18:00 Mostarske Kiše 4 : 6 Konjodor
02.11.2019 16:00 Banovići 3 : 2 Klanac

Košarka

02.11.2019 20:00 Partizan NIS 90 : 85 FMP
02.11.2019 18:00 Mornar 77 : 70 Cedevita Olimpija
02.11.2019 19:00 Čapljina 92 : 79 Vogošća
02.11.2019 20:00 Zrinjski 89 : 91 Promo
02.11.2019 18:30 Kakanj 83 : 79 Mladost
02.11.2019 19:30 Prijedor -Spartak 76 : 70 Budućnost BN
02.11.2019 19:00 Student-Igokea 59 : 70 Radnik BN
02.11.2019 19:00 Sokolac 70 : 72 Drina-Princip
02.11.2019 RMU Banovići 88 : 45 Jedinstvo BHT
02.11.2019 Play Off Ultra 67 : 59 Mladi Krajišnik
02.11.2019 Sloboda 49 : 77 Brčanka
02.11.2019 Konjic 71 : 69 Rudar Sport

Odbojka

02.11.2019 19:00 Modriča 3 : 2 Domaljevac
02.11.2019 18:00 Tempo 0 : 3 Kakanj 78
02.11.2019 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Radnik
02.11.2019 18:00 Majevica 3 : 2 Jahorina
02.11.2019 18:00 Gradiška 0 : 3 Crvena zvijezda
02.11.2019 18:00 Gacko 3 : 1 Drina
02.11.2019 19:00 7 Lukavac 3 : 0 Sloboda
02.11.2019 15:00 Galeb 1 : 3 Bosna
02.11.2019 18:00 Ilidža 0 : 3 Olovo
02.11.2019 16:30 Mostar 3 : 0 Kula Gradačac
02.11.2019 18:00 Maglić 2 : 3 HE na Drini
02.11.2019 19:00 Novi Grad 1 : 3 Gacko
02.11.2019 19:00 Sloboda 3 : 0 Inova
02.11.2019 16:30 Drina 3 : 1 ŽOK Leotar
02.11.2019 17:00 Slavija 1 : 3 Crvena zvijezda
02.11.2019 18:00 Jahorina 3 : 0 Radnik
02.11.2019 16:00 Modriča 0 : 3 Glasinac
02.11.2019 13:00 Pliva 3 : 1 Balkana MP
02.11.2019 14:00 Smeč 1 : 3 Prijedor
02.11.2019 18:00 Gradiška 2 : 3 Panter
02.11.2019 16:30 Derventa 1 : 3 Kozara
02.11.2019 13:30 Drina 2 3 : 0 Rudo
02.11.2019 15:00 Libero 3 : 0 Mladost
02.11.2019 17:00 Bratunac 3 : 0 Han Pijesak
02.11.2019 14:00 Gračanica Fortex 1 : 3 Maglaj
02.11.2019 18:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Žepče
02.11.2019 18:00 Napredak 1 : 3 Orašje
02.11.2019 18:00 Čelik-R 3 : 1 Bihać
02.11.2019 12:30 Kakanj 2 : 3 Bosna
02.11.2019 15:30 Ilidža 1 : 3 Alipašino Polje
02.11.2019 13:00 Stars 1 : 3 Lukavac
02.11.2019 16:00 Sloboda 2 3 : 0 Mikasa

Rukomet

02.11.2019 18:00 Vogošća PH 24 : 23 Sloboda
02.11.2019 19:00 Konjuh 32 : 32 Iskra
02.11.2019 19:00 Sloga (D) 35 : 35 Lokomotiva
02.11.2019 19:00 Maglaj 25 : 29 Borac m:tel
02.11.2019 19:00 Goražde 26 : 29 Leotar
02.11.2019 20:00 Drina 23 : 31 Slavija
02.11.2019 19:00 Kotor Varoš 26 : 31 Mladost
02.11.2019 18:00 Hercegovina 20 : 19 ORK Borac
02.11.2019 15:00 Jedinstvo 2015 33 : 31 Kozara Mlijekoprodukt
02.11.2019 12:30 Prijedor 2 21 : 26 Borac m:tel 2
02.11.2019 15:30 Kakanj 33 : 27 Sana 7
02.11.2019 16:30 Čelik Junior 22 : 30 Čelik
02.11.2019 19:30 Gradačac 30 : 29 Sloboda 2
02.11.2019 17:30 Krajina 16 : 24 Rudar
02.11.2019 20:00 Velež 23 : 28 Bosna
02.11.2019 19:00 Izviđač CO 2 41 : 33 Donji Vakuf
02.11.2019 19:00 Krivaja 25 : 20 Grude
02.11.2019 17:00 Mira 42 : 22 Dubica
02.11.2019 Jedinstvo (B) 10 : 0 Katarina
02.11.2019 18:30 Izviđač 36 : 19 Hadžići
02.11.2019 18:00 Knežopoljka 49 : 15 Rogatica
02.11.2019 18:00 Borja 26 : 36 Borac 2
02.11.2019 17:00 Goražde 2 23 : 26 Sloga 2013
02.11.2019 14:00 Lokomotiva 28 : 24 Bihać

Vaterpolo

02.11.2019 ŽAK 13 : 13 Wind Sport
02.11.2019 Banja Luka 12 : 22 Rasina