Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
09.11.2019 13:30 | Kozara | 2 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
09.11.2019 13:30 | Podrinje | 0 : 2 | Krupa | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Tekstilac
Derventa
|
09.11.2019 13:30 | Slavija | 1 : 1 | Tekstilac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
09.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Željezničar Sport Team |
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
09.11.2019 13:30 | Sloboda (MG) | 3 : 0 | Sloga (D) | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
09.11.2019 13:30 | Ljubić | 12 : 1 | Sloboda (NG) | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
09.11.2019 13:30 | Borac (KD) | 5 : 1 | Sloga (S) | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Proleter
Teslić
|
09.11.2019 13:30 | Borac (Š) | 3 : 1 | Proleter |
Drina HE
Višegrad
|
|
Budućnost
Pilica
|
09.11.2019 13:30 | Drina HE | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Drina
Zvornik
|
09.11.2019 13:30 | Leotar | 0 : 0 | Drina | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
09.11.2019 13:30 | Mladost (G) | 3 : 2 | Jedinstvo |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Gorica
Šipovo
|
09.11.2019 13:30 | Mladost | 1 : 1 | Gorica |
Guber
Srebrenica
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
09.11.2019 13:30 | Guber | 0 : 5 | Partizan |
Olimp
Pale
|
|
Željeznica
Trnovo
|
09.11.2019 13:30 | Olimp | 0 : 3 | Željeznica |
Obradovac
Gradiška
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
09.11.2019 13:30 | Obradovac | 4 : 0 | Omladinac |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
09.11.2019 13:30 | OFK Pridjel | 4 : 2 | Budućnost |
Rudar
Kakanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
09.11.2019 13:30 | Rudar | 3 : 4 | GOŠK | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
09.11.2019 13:30 | Orašje | 1 : 1 | Olimpik | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
TOŠK
Tešanj
|
09.11.2019 13:30 | Slaven | 0 : 3 | TOŠK | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Budućnost
Banovići
|
09.11.2019 13:30 | Travnik | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
09.11.2019 13:30 | Igman | 1 : 1 | Metalleghe BSI | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
09.11.2019 13:30 | Goražde | 3 : 1 | Jedinstvo |
NK Vitez
Vitez
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
09.11.2019 13:30 | NK Vitez | 5 : 1 | Krajišnik | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Rudar
Han Bila
|
09.11.2019 13:30 | Brekovica 78 | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Iskra
Bugojno
|
09.11.2019 13:30 | Podgrmeč | 3 : 1 | Iskra |
Radnički
Lukavac
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
09.11.2019 13:30 | Radnički | 4 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Čelić
Čelić
|
09.11.2019 13:30 | Sloga | 9 : 1 | Čelić | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
09.11.2019 13:30 | Mladost | 1 : 3 | Gradina |
Bosna
Visoko
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
09.11.2019 13:30 | Bosna | 3 : 0 | Usora | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Stupčanica
Olovo
|
09.11.2019 13:30 | Mošćanica | 1 : 3 | Stupčanica | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Moševac
Moševac
|
09.11.2019 13:30 | Famos | 5 : 2 | Moševac |
Turbina
Jablanica
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
09.11.2019 13:30 | Turbina | 2 : 1 | Sloga |
Sloga (P)
Prud
|
|
Hajduk
Orašje
|
09.11.2019 13:00 | Sloga (P) | 2 : 3 | Hajduk |
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
09.11.2019 13:00 | Ingram | 1 : 6 | Gornji Rahić |
Mladost
Solina
|
|
Slatina
Bašigovci
|
09.11.2019 13:30 | Mladost | 0 : 0 | Slatina | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Partizan
Kiseljak
|
09.11.2019 13:30 | Grivice | 5 : 0 | Partizan | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Rudar
Bukinje
|
09.11.2019 13:30 | Vrana | 4 : 1 | Rudar |
Radnik
Surdulica
|
|
Mladost
Lučani
|
09.11.2019 16:00 | Radnik | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
09.11.2019 16:00 | Rad | 2 : 0 | Spartak ŽK | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Čukarički
Beograd
|
09.11.2019 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Čukarički | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
09.11.2019 18:00 | Mačva | 0 : 1 | Vojvodina |
Smederevo 1924
Smederevo
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
09.11.2019 13:30 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | OFK Bačka | ||||||
Dinamo
Vranje
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
09.11.2019 13:30 | Dinamo | 1 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Kabel
Novi Sad
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
09.11.2019 13:30 | Kabel | 3 : 1 | Metalac | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
09.11.2019 13:30 | Zemun | 1 : 1 | Zlatibor | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
09.11.2019 13:30 | Novi Pazar | 2 : 4 | OFK Žarkovo | ||||||
RFK Grafičar
Beograd
|
|
Trayal
Kruševac
|
09.11.2019 13:30 | RFK Grafičar | 3 : 1 | Trayal | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
09.11.2019 13:30 | Budućnost | 0 : 0 | Kolubara |
Rudar
Pljevlja
|
|
Zeta
Golubovci
|
09.11.2019 13:00 | Rudar | 1 : 1 | Zeta | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Podgorica
Podgorica
|
09.11.2019 13:00 | Iskra | 2 : 1 | Podgorica | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
09.11.2019 15:00 | OFK Titograd | 1 : 2 | OFK Petrovac |
Burnley
Burnley
|
|
West Ham
London
|
09.11.2019 16:00 | Burnley | 3 : 0 | West Ham | ||||||
Chelsea
London
|
|
Crystal Palace
London
|
09.11.2019 13:30 | Chelsea | 2 : 0 | Crystal Palace | ||||||
Leicester
Leicester
|
|
Arsenal
London
|
09.11.2019 18:30 | Leicester | 2 : 0 | Arsenal | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Bournemouth
Bournemouth
|
09.11.2019 16:00 | Newcastle United | 2 : 1 | Bournemouth | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Everton
Liverpool
|
09.11.2019 16:00 | Southampton | 1 : 2 | Everton | ||||||
Tottenham
London
|
|
Sheffield United
Sheffield
|
09.11.2019 16:00 | Tottenham | 1 : 1 | Sheffield United |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
09.11.2019 13:00 | Deportivo Alavés | 3 : 0 | Real Valladolid | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Celta de Vigo
Vigo
|
09.11.2019 21:00 | Barcelona | 4 : 1 | Celta de Vigo | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Real Madrid
Madrid
|
09.11.2019 18:30 | Eibar | 0 : 4 | Real Madrid | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Granada
Granada
|
09.11.2019 16:00 | Valencia | 2 : 0 | Granada |
Bayern München
München
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
09.11.2019 18:30 | Bayern München | 4 : 0 | Borussia Dortmund | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
09.11.2019 15:30 | Hertha BSC | 2 : 4 | RB Leipzig | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Union Berlin
Berlin
|
09.11.2019 15:30 | Mainz 05 | 2 : 3 | Union Berlin | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
09.11.2019 15:30 | Schalke 04 | 3 : 3 | Fortuna | ||||||
Paderborn
Paderborn
|
|
Augsburg
Augsburg
|
09.11.2019 15:30 | Paderborn | 0 : 1 | Augsburg |
Brescia
Brescia
|
|
Torino
Torino
|
09.11.2019 15:00 | Brescia | 0 : 4 | Torino | ||||||
Internazionale
Milano
|
|
Verona
Verona
|
09.11.2019 18:00 | Internazionale | 2 : 1 | Verona | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Genoa
Genova
|
09.11.2019 20:45 | Napoli | 0 : 0 | Genoa |
Monaco
Monaco
|
|
Dijon
Dijon
|
09.11.2019 20:00 | Monaco | 1 : 0 | Dijon | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
09.11.2019 20:00 | Lille | 0 : 0 | Metz | ||||||
Brest
Brest
|
|
PSG
Paris
|
09.11.2019 17:30 | Brest | 1 : 2 | PSG | ||||||
Reims
Reims
|
|
Angers
Angers
|
09.11.2019 20:00 | Reims | 0 : 0 | Angers | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Nîmes
Nîmes
|
09.11.2019 20:00 | Strasbourg | 4 : 1 | Nîmes |
Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
09.11.2019 13:30 | Radnik | 1 : 1 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.11.2019 16:30 | Sloboda | 0 : 4 | Željezničar | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
09.11.2019 13:30 | Čelik | 2 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
|
09.11.2019 16:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Tuzla Siti |
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
09.11.2019 14:00 | Mladost | 1 : 1 | Zrinjski |
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
09.11.2019 12:00 | Kozara | 0 : 5 | Željezničar Sport team |
Bosna
Mionica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
09.11.2019 12:00 | Bosna | 0 : 2 | Ilićka 01 |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Slaven
Živinice
|
09.11.2019 12:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Slaven |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
09.11.2019 13:30 | Olimpik | 1 : 2 | Radnik | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
09.11.2019 13:30 | Željezničar | 3 : 1 | Igman |
Krivaja
Zavidovići
|
|
ZSK 2013
Zenica
|
09.11.2019 13:30 | Krivaja | 3 : 1 | ZSK 2013 | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
TOŠK
Tešanj
|
09.11.2019 13:30 | Radnik | 5 : 0 | TOŠK | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
09.11.2019 13:30 | Kiseljak | 4 : 3 | Vis Simm Bau |
Troglav 1918
Livno
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
09.11.2019 13:30 | Troglav 1918 | 2 : 1 | Branitelj | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
09.11.2019 13:30 | Brotnjo | 0 : 9 | Tomislav |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
09.11.2019 14:00 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Sloboda
Tuzla
|
09.11.2019 11:30 | Tuzla City | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Čelik
Zenica
|
09.11.2019 14:30 | Borac | 0 : 2 | Čelik |
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
09.11.2019 10:00 | Kozara | 2 : 0 | Željezničar Sport Team |
Bosna
Mionica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
09.11.2019 10:00 | Bosna | 1 : 4 | Ilićka 01 |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Slaven
Živinice
|
09.11.2019 10:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Slaven |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
09.11.2019 11:00 | Olimpik | 1 : 6 | Radnik | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
09.11.2019 11:00 | Željezničar | 5 : 0 | Igman |
Krivaja
Zavidovići
|
|
ZSK 2013
Zenica
|
09.11.2019 11:00 | Krivaja | 2 : 1 | ZSK 2013 | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
TOŠK
Tešanj
|
09.11.2019 11:00 | Radnik | 3 : 2 | TOŠK | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
09.11.2019 11:00 | Kiseljak | 3 : 1 | Vis Simm Bau |
Troglav 1918
Livno
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
09.11.2019 11:00 | Troglav 1918 | 4 : 1 | Branitelj | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
09.11.2019 11:00 | Brotnjo | 0 : 1 | Tomislav |
Dubrave
Dubrave
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
09.11.2019 11:30 | Dubrave | 4 : 8 | Jedinstvo | ||||||
Lijevče
Lijevče
|
|
Omarska
Omarska
|
09.11.2019 11:30 | Lijevče | 1 : 0 | Omarska |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
09.11.2019 12:00 | Zvijezda 09 | 0 : 9 | Široki Brijeg | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Sloboda
Tuzla
|
09.11.2019 10:00 | Tuzla City | 0 : 3 | Sloboda | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Čelik
Zenica
|
09.11.2019 13:00 | Borac | 3 : 1 | Čelik |
Sloga
Doboj
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
09.11.2019 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Alfa Modriča | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
09.11.2019 10:00 | Proleter | 2 : 2 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
09.11.2019 10:00 | Željezničar | 0 : 9 | Željezničar Sport Team | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
09.11.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 2 | Krupa | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
09.11.2019 10:00 | Polet 1926 | 2 : 0 | Mineral |
Zenit
Bijeljina
|
|
Borac
Šamac
|
09.11.2019 11:00 | Zenit | 0 : 3 | Borac |
Dubrave
Dubrave
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
09.11.2019 10:00 | Dubrave | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Lijevče
Lijevče
|
|
Omarska
Omarska
|
09.11.2019 10:00 | Lijevče | 1 : 4 | Omarska |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Blato
Ljuti Dolac
|
09.11.2019 11:30 | Tomislav | 3 : 3 | Blato |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Blato
Ljuti Dolac
|
09.11.2019 10:00 | Tomislav | 3 : 0 | Blato |
Sloga
Doboj
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
09.11.2019 11:30 | Sloga | 2 : 2 | Alfa Modriča | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
09.11.2019 11:30 | Proleter | 1 : 6 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
09.11.2019 11:30 | Željezničar | 0 : 6 | Željezničar Sport team | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
09.11.2019 11:30 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Radnik Urije | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
09.11.2019 11:30 | Polet 1926 | 1 : 1 | Mineral |
Zemun
Zemun
|
|
Požarevac
Požarevac
|
09.11.2019 14:00 | Zemun | 5 : 0 | Požarevac |
Mladost
Rogatica
|
|
Borac
Šamac
|
09.11.2019 14:00 | Mladost | 4 : 0 | Borac |
Kaskada
Gračanica
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
09.11.2019 17:00 | Kaskada | 7 : 4 | Tango |
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Brod
Brod
|
09.11.2019 14:00 | Brčko Zdravlje | 3 : 0 | Brod |
Viktorija
Ribnik
|
|
Gradiška
Gradiška
|
09.11.2019 19:00 | Viktorija | 5 : 2 | Gradiška | ||||||
Sokrates
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
09.11.2019 17:30 | Sokrates | 3 : 1 | Borac |
Jošavka
Jošavka
|
|
Obilić
Prnjavor
|
09.11.2019 19:00 | Jošavka | 5 : 8 | Obilić | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
09.11.2019 20:45 | Derventa | 5 : 2 | Ljubić |
Lilium
Doboj Istok
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.11.2019 18:00 | Lilium | 2 : 2 | Željezničar | ||||||
Neimari
Zenica
|
|
Žepče
Žepče
|
09.11.2019 16:00 | Neimari | 6 : 3 | Žepče |
Konjodor
Bužim
|
|
Neretva
Jablanica
|
09.11.2019 18:00 | Konjodor | 3 : 0 | Neretva |
Lukavac
Lukavac
|
|
Banovići
Banovići
|
09.11.2019 19:00 | Lukavac | 3 : 3 | Banovići |
Zadar
Zadar
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
09.11.2019 18:00 | Zadar | 57 : 72 | Partizan NIS | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Cibona
Zagreb
|
09.11.2019 20:00 | Budućnost VOLI | 87 : 64 | Cibona |
Promo
Donji Vakuf
|
|
Kakanj
Kakanj
|
09.11.2019 18:00 | Promo | 79 : 75 | Kakanj | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Zrinjski
Mostar
|
09.11.2019 19:00 | Vogošća | 69 : 89 | Zrinjski | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
09.11.2019 20:00 | Leotar | 84 : 78 | Čapljina |
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
09.11.2019 20:00 | Slavija 1996 | 57 : 65 | Budućnost BN | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik BN
Bijeljina
|
09.11.2019 20:00 | Borac | 84 : 58 | Radnik BN | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Sutjeska
Foča
|
09.11.2019 19:00 | Sokolac | 85 : 69 | Sutjeska |
Stars Basket
Gradiška
|
|
Hunters
Prijedor
|
09.11.2019 19:00 | Stars Basket | 61 : 79 | Hunters | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Kozara
Gradiška
|
09.11.2019 19:00 | Mladost | 60 : 92 | Kozara |
WBS
Teslić
|
|
Šamac
Šamac
|
09.11.2019 | WBS | 82 : 84 | Šamac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
09.11.2019 | Modriča | 68 : 58 | Rudar 2015 |
Radnički
Goražde
|
|
Ibu Spartanas
Živinice
|
09.11.2019 | Radnički | 80 : 68 | Ibu Spartanas | ||||||
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Brčko
Brčko Distriht
|
09.11.2019 | Bosna Royal | 102 : 61 | Brčko | ||||||
Igman Burch
Ilidža
|
|
Gračanica
Gračanica
|
09.11.2019 | Igman Burch | 79 : 74 | Gračanica | ||||||
Konjic
Igman
|
|
Čelik
Zenica
|
09.11.2019 | Konjic | 70 : 91 | Čelik | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Bošnjak
Hadžići
|
09.11.2019 | Turbina | 80 : 79 | Bošnjak | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Gen
Sarajevo
|
09.11.2019 | Travnik | 67 : 74 | Gen |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
09.11.2019 17:00 | RMU Banovići | 100 : 72 | Orlovi |
Tempo
Ražljevo
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
09.11.2019 18:00 | Tempo | 3 : 2 | Domaljevac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Bosna
Sarajevo
|
09.11.2019 18:00 | Radnik | 0 : 3 | Bosna | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
09.11.2019 20:00 | Maglić | 2 : 3 | Kakanj 78 |
Jahorina
Pale
|
|
Gradiška
Gradiška
|
09.11.2019 18:00 | Jahorina | 3 : 0 | Gradiška |
Napredak
Odžak
|
|
Bihać
Bihać
|
09.11.2019 18:00 | Napredak | 1 : 3 | Bihać |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Breza 1934
Breza
|
09.11.2019 19:00 | Krivaja | 3 : 0 | Breza 1934 |
Goražde
Goražde
|
|
Mostar
Mostar
|
09.11.2019 17:00 | Goražde | 3 : 1 | Mostar | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Gacko
Gacko
|
09.11.2019 14:30 | Inova | 0 : 3 | Gacko |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Drina
Zvornik
|
09.11.2019 18:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Drina | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Modriča
Modriča
|
09.11.2019 15:00 | Radnik | 3 : 0 | Modriča |
Prijedor
Prijedor
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
09.11.2019 15:00 | Prijedor | 0 : 3 | Kotor Varoš | ||||||
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Smeč
Novi Grad
|
09.11.2019 16:00 | Balkana MP | 3 : 1 | Smeč |
Laktaši
Laktaši
|
|
Gradiška
Gradiška
|
09.11.2019 14:00 | Laktaši | 0 : 3 | Gradiška | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Smeč DN
Brčko
|
09.11.2019 14:00 | Kozara | 3 : 1 | Smeč DN | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Derventa
Derventa
|
09.11.2019 13:00 | Panter | 3 : 0 | Derventa |
Zelengora
Kalinovik
|
|
ŽOK Leotar 2
Trebinje
|
09.11.2019 14:00 | Zelengora | 3 : 0 | ŽOK Leotar 2 | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Velež
Nevesinje
|
09.11.2019 15:00 | Stakorina | 2 : 3 | Velež |
Bosna
Kalesija
|
|
Gračanica Fortex
Gračanica
|
09.11.2019 18:00 | Bosna | 3 : 0 | Gračanica Fortex | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Čelik-R
Zenica
|
09.11.2019 18:00 | Orašje | 3 : 0 | Čelik-R | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
09.11.2019 19:00 | Maglaj | 3 : 2 | Gradina-Herceg |
Orašje 2
Orašje
|
|
Tešanj
Tešanj
|
09.11.2019 15:00 | Orašje 2 | 1 : 3 | Tešanj | ||||||
Mikasa
Tuzla
|
|
Kula-Gradačac 2
Gradačac
|
09.11.2019 13:30 | Mikasa | 3 : 2 | Kula-Gradačac 2 |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
09.11.2019 17:00 | Slavija | 16 : 16 | Izviđač CO | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Drina
Zvornik
|
09.11.2019 17:00 | Leotar | 34 : 30 | Drina | ||||||
Bosna Vispak
Visoko
|
|
Goražde
Goražde
|
09.11.2019 19:00 | Bosna Vispak | 44 : 34 | Goražde | ||||||
Borac m:tel
Banja Luka
|
|
Gračanica
Gračanica
|
09.11.2019 17:30 | Borac m:tel | 21 : 25 | Gračanica | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Maglaj
Maglaj
|
09.11.2019 18:00 | Lokomotiva | 39 : 30 | Maglaj | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
09.11.2019 19:00 | Iskra | 33 : 33 | Sloga (D) |
Derventa
Derventa
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
09.11.2019 19:00 | Derventa | 37 : 25 | Kotor Varoš | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Prijedor
Prijedor
|
09.11.2019 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 31 : 27 | Prijedor | ||||||
Višegrad
Višegrad
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
09.11.2019 19:00 | Višegrad | 41 : 34 | Jedinstvo 2015 | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
09.11.2019 15:00 | ORK Borac | 28 : 22 | Bijeljina | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
09.11.2019 19:00 | Mladost | 33 : 29 | Kozara |
Sava
Brod
|
|
Sloga 2
Doboj
|
09.11.2019 17:00 | Sava | 19 : 19 | Sloga 2 |
Sana 7
Sanski Most
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
09.11.2019 20:00 | Sana 7 | 30 : 37 | Čelik Junior |
Travnik
Travnik
|
|
Vogošča PH 2
Vogošća
|
09.11.2019 18:00 | Travnik | 29 : 24 | Vogošča PH 2 | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
09.11.2019 19:00 | Međugorje | 28 : 24 | RA Čapljina |
Zrinjski
Mostar
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
09.11.2019 18:00 | Zrinjski | 19 : 33 | Krivaja | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Jedinstvo (T)
Tuzla
|
09.11.2019 20:00 | Goražde | 39 : 30 | Jedinstvo (T) | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
09.11.2019 16:00 | Katarina | 25 : 35 | Izviđač | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Jedinstvo (B)
Brčko
|
09.11.2019 18:00 | Dubica | 22 : 27 | Jedinstvo (B) | ||||||
Grude
Grude
|
|
Mira
Prijedor
|
09.11.2019 18:00 | Grude | 44 : 26 | Mira |
Brod
Brod
|
|
Borja
Teslić
|
09.11.2019 19:00 | Brod | 32 : 18 | Borja | ||||||
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
09.11.2019 16:00 | Knežopoljka | 49 : 12 | Radnik |
Ilidža
Ilidža
|
|
Krajina
Cazin
|
09.11.2019 15:30 | Ilidža | 40 : 30 | Krajina | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
09.11.2019 15:00 | Živinice | 19 : 26 | Hrasnica | ||||||
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Turbina
Jablanica
|
09.11.2019 18:00 | Sloga 2013 | 32 : 27 | Turbina |
TENT
Obrenovac
|
|
Novi Beograd Vukovi
Beograd
|
09.11.2019 | TENT | 9 : 14 | Novi Beograd Vukovi | ||||||
Rasina
Kruševac
|
|
Dorćol
Beograd
|
09.11.2019 | Rasina | 17 : 12 | Dorćol | ||||||
Palilula
Beograd
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
09.11.2019 | Palilula | 25 : 6 | Banja Luka |