Watford Watford
8 : 0

Pl: Sitijevih osam Votfordu, Å efild iznenadio ''Karamele''

21.09.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Sitija ponizili su Votford u Å”estom kolu Premijer lige. Građani su na svom stadionu savladali Votford sa čak 8-0.

Već u prvoj minuti David Silva pogađa za 1-0. U Å”estoj Aguero pogađa za 2-0. Do 18. minute bilo je čak 5-0 a golove su davali Marez, Bernardo Silva i Otamendi. Imali su domaći Å”ansi joÅ” ali su na odmor otiÅ”li sa 5-0. U nastavku je joÅ” dva gola dao Bernardo Silva da bi De Brujne pogodio za 8-0.

U ostalim mečevima pobjede su ostvarili Barnli i Šefild. Barnli je golovima Vuda savladao Noriča dok je Šefild iznenadio Evertona slavivŔi u gostima sa 2-0.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City Watford