XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 168 utakmica za dan
Subota, 21 Septembar 2019

Fudbal

21.09.2019 19:30 Željezničar 1 : 0 Radnik
21.09.2019 16:30 Tuzla City 2 : 1 Sarajevo
21.09.2019 19:00 Borac 1 : 1 Široki Brijeg
21.09.2019 16:30 Mladost 2 : 0 Sloboda
21.09.2019 18:00 Spartak ŽK 1 : 0 Javor Matis
21.09.2019 18:00 Čukarički 1 : 0 Mladost
21.09.2019 20:00 Vojvodina 1 : 2 Voždovac
21.09.2019 16:00 Inđija 0 : 1 Radnički (N)
21.09.2019 20:00 Mačva 0 : 1 Proleter
21.09.2019 18:00 Napredak 1 : 3 TSC
21.09.2019 18:00 Rad 0 : 1 Radnik
21.09.2019 16:00 Smederevo 1924 2 : 1 Zemun
21.09.2019 16:00 Radnički (P) 1 : 1 Novi Pazar
21.09.2019 16:00 Dinamo 2 : 0 Budućnost
21.09.2019 18:30 OFK Bačka 0 : 2 Kolubara
21.09.2019 16:00 Radnički 1923 0 : 0 Trayal
21.09.2019 18:30 Metalac 2 : 0 OFK Žarkovo
21.09.2019 16:00 Tekstilac 3 : 1 Podrinje
21.09.2019 16:00 Željezničar Sport Team 1 : 0 Modriča Alfa
21.09.2019 16:00 Jedinstvo 4 : 2 Slavija
21.09.2019 16:00 Borac (Š) 0 : 7 Borac (KD)
21.09.2019 16:00 Sloga (T) 0 : 0 Sloga (D)
21.09.2019 16:00 Laktaši 2 : 0 Sloga (S)
21.09.2019 16:00 Mladost (G) 4 : 3 Milići
21.09.2019 16:00 Famos 4 : 0 Budućnost
21.09.2019 16:00 Sutjeska 5 : 2 Drina
21.09.2019 16:00 OFK Lauš 3 : 0 Partizan
21.09.2019 16:00 Bratstvo 1 : 0 Mladost
21.09.2019 16:00 Progres 4 : 0 FSA
21.09.2019 16:00 Guber 3 : 1 BSK Ledinci
21.09.2019 16:30 Mladi Krajišnik 0 : 1 Sloboda
21.09.2019 16:00 BSK 3 : 0 Vrbas
21.09.2019 17:00 Čelik 0 : 3 Sveti Jovan
21.09.2019 16:00 Stević Jovan 0 : 1 Magnojević 2001
21.09.2019 16:00 Ljeskovac 2 : 2 Polet (GK)
21.09.2019 16:30 Lazarevica 2 : 2 Sloga
21.09.2019 16:30 Zenit 0 : 2 Sava
21.09.2019 15:30 Travnik 0 : 0 Rudar
21.09.2019 15:30 Igman 2 : 1 Slaven
21.09.2019 15:30 Čapljina 4 : 0 Radnik
21.09.2019 15:30 Goražde 5 : 1 Orašje
21.09.2019 15:30 Jedinstvo 1 : 2 GOŠK
21.09.2019 15:30 Zvijezda 0 : 2 Olimpik
21.09.2019 15:30 Metalleghe BSI 0 : 0 Bratstvo
21.09.2019 15:30 Budućnost 2 : 2 TOŠK
21.09.2019 15:30 Sloga 1 : 0 Iskra
21.09.2019 15:30 Vitez 0 : 2 FK Vitez
21.09.2019 15:30 Bosna (K) 6 : 0 Čelić
21.09.2019 15:30 Lokomotiva 2 : 1 Gradina
21.09.2019 15:30 Radnički 2 : 1 Sloga
21.09.2019 15:30 Bosna 5 : 4 Stupčanica
21.09.2019 15:30 Krivaja 2 : 0 Vis Simm Bau
21.09.2019 15:30 Borac 2 : 0 SAŠK Napredak
21.09.2019 15:30 Tomislav 4 : 1 Kamešnica
21.09.2019 15:30 Bajer 99 6 : 1 Gomila
21.09.2019 15:30 Bratstvo 1 : 0 Željezničar
21.09.2019 15:30 Borac 2 : 2 Rudar
21.09.2019 15:30 Ključ 3 : 0 Omladinac
21.09.2019 15:30 Hajduk 3 : 1 Sloga (T)
21.09.2019 15:30 Rudar 2 : 0 Vareš
21.09.2019 15:00 Jug 0 : 2 Mladost
21.09.2019 17:00 Novi Grad 4 : 1 Stup
21.09.2019 16:30 Cim 1 : 5 Višići
21.09.2019 16:30 Buna 3 : 2 Lokomotiva
21.09.2019 15:30 Grivice 5 : 3 Rainci
21.09.2019 15:30 Vrana 3 : 1 Mladost 78
21.09.2019 16:00 Sapna 1 : 0 Bijeljevac
21.09.2019 13:30 Leicester 2 : 1 Tottenham
21.09.2019 16:00 Burnley 2 : 0 Norwich City
21.09.2019 16:00 Everton 0 : 2 Sheffield United
21.09.2019 16:00 Manchester City 8 : 0 Watford
21.09.2019 18:30 Newcastle United 0 : 0 Brighton
21.09.2019 21:00 Granada 2 : 0 Barcelona
21.09.2019 15:30 Bayern München 4 : 0 Köln
21.09.2019 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Union Berlin
21.09.2019 15:30 Hertha BSC 2 : 1 Paderborn
21.09.2019 15:30 Freiburg 1 : 1 Augsburg
21.09.2019 18:30 Werder Bremen 0 : 3 RB Leipzig
21.09.2019 20:45 Milan 0 : 2 Internazionale
21.09.2019 18:00 Juventus 2 : 1 Verona
21.09.2019 15:00 Udinese 0 : 1 Brescia
21.09.2019 20:00 Reims 0 : 0 Monaco
21.09.2019 20:00 Metz 1 : 2 Amiens SC
21.09.2019 20:00 Bordeaux 2 : 2 Brest
21.09.2019 17:30 Olympique Marseille 1 : 1 Montpellier
21.09.2019 20:00 Nîmes 1 : 0 Toulouse
21.09.2019 00:00 Angers 4 : 1 Saint-Étienne
21.09.2019 20:00 Nice 2 : 1 Dijon
21.09.2019 16:00 Radnik Bumerang 0 : 3 Iskra
21.09.2019 16:00 Lokomotiva 4 : 0 Široki Brijeg
21.09.2019 16:00 Alfa Modriča 0 : 3 SFK 2000
21.09.2019 16:00 Drina 0 : 15 Emina
21.09.2019 15:30 Brotnjo 0 : 3 Libero
21.09.2019 16:00 Respekt 1 : 8 Čelik
21.09.2019 16:30 Krupa 0 : 2 Zvijezda 09
21.09.2019 11:00 Zrinjski 0 : 1 Rudar Prijedor
21.09.2019 12:30 UNIS 0 : 2 Rudar
21.09.2019 12:30 Sarajevo 4 : 1 Igman
21.09.2019 12:30 Radnik 1 : 3 Čelik
21.09.2019 12:30 Kiseljak 5 : 0 FK Vitez
21.09.2019 12:30 Vis Simm Bau 0 : 3 Romari
21.09.2019 12:30 ZSK 2013 5 : 3 Žepče
21.09.2019 12:30 Leotar 7 : 3 Čapljina
21.09.2019 12:30 Branitelj 3 : 2 Tomislav
21.09.2019 12:30 Troglav 1918 2 : 4 Stolac
21.09.2019 12:30 GOŠK 5 : 2 Posušje
21.09.2019 12:00 Široki Brijeg 1 : 2 Zrinjski
21.09.2019 12:00 Sloboda 3 : 1 Čelik
21.09.2019 15:00 Krajina 2 : 1 Krupa
21.09.2019 10:00 UNIS 2 : 1 Rudar
21.09.2019 11:00 Slavija 2 : 0 Olimpik
21.09.2019 10:00 Sarajevo 3 : 1 Igman
21.09.2019 10:00 Kiseljak 6 : 0 FK Vitez
21.09.2019 10:00 Vis Simm Bau 4 : 3 Romari
21.09.2019 10:00 TOŠK 0 : 5 Travnik
21.09.2019 10:00 ZSK 2013 12 : 0 Žepče
21.09.2019 10:00 Leotar 1 : 5 Čapljina
21.09.2019 10:00 Branitelj 1 : 4 Tomislav
21.09.2019 10:00 Troglav 1918 4 : 2 Stolac
21.09.2019 10:00 GOŠK 0 : 6 Posušje
21.09.2019 11:30 Sloga (S) 2 : 3 Dubrave
21.09.2019 11:30 Omarska 0 : 3 FSA Prijedor
21.09.2019 10:00 Široki Brijeg 3 : 1 Zrinjski
21.09.2019 10:30 Sloboda 0 : 0 Čelik
21.09.2019 10:00 Rudar Prijedor 5 : 2 Proleter
21.09.2019 10:00 Polet 1926 1 : 1 Sloga
21.09.2019 10:00 Borac 0 : 3 Tekstilac
21.09.2019 10:00 Kozara 10 : 0 Alfa Modriča
21.09.2019 10:00 Mineral 1 : 1 OFK Spartak 2013
21.09.2019 10:00 Drina 6 : 0 Rudar 1925
21.09.2019 10:00 Radnik 2 : 6 Zenit
21.09.2019 10:00 Jedinstvo 8 : 0 Lokomotiva
21.09.2019 10:00 Mladost 3 : 0 Romanija
21.09.2019 10:00 Olimp 11 : 0 Rudo
21.09.2019 10:00 Drina HE 7 : 0 Slavija
21.09.2019 11:00 Velež 2 : 0 Mladost
21.09.2019 10:00 Sloga (S) 2 : 1 Dubrave
21.09.2019 10:00 Omarska 1 : 11 FSA Prijedor
21.09.2019 11:30 Šator 1 : 5 Tomislav
21.09.2019 17:30 Drinovci 2 : 2 Posušje
21.09.2019 11:30 Grude 0 : 2 Troglav 1918
21.09.2019 11:30 Rudar Prijedor 2 : 2 Proleter
21.09.2019 11:30 Polet 1926 0 : 5 Sloga
21.09.2019 11:30 Borac 3 : 0 Tekstilac Kort
21.09.2019 11:30 Kozara 8 : 0 Alfa Modriča
21.09.2019 11:30 Mineral 0 : 5 OFK Spartak 2013
21.09.2019 10:00 Velež 3 : 1 Mladost
21.09.2019 10:00 Šator 1 : 3 Tomislav
21.09.2019 16:00 Drinovci 0 : 7 Posušje
21.09.2019 10:00 Grude 3 : 2 Troglav 1918

Odbojka

21.09.2019 Modriča 2 : 3 Radnik
21.09.2019 16:00 Jahorina 3 : 0 Maglić
21.09.2019 18:00 Modriča 0 : 3 BL Volley

Rukomet

21.09.2019 19:00 Iskra 26 : 24 Leotar
21.09.2019 18:00 Konjuh 25 : 28 Sloga (GV-U)
21.09.2019 19:00 Sloga (D) 25 : 25 Izviđač CO
21.09.2019 19:00 Maglaj 34 : 24 Drina
21.09.2019 Gračanica 37 : 20 Goražde
21.09.2019 20:00 Kozara 32 : 34 Jedinstvo 2015
21.09.2019 18:00 Hercegovina 19 : 24 Bijeljina
21.09.2019 Sana 7 22 : 29 Sloboda 2
21.09.2019 Kakanj 25 : 25 Čelik Junior
21.09.2019 17:00 Radnički 32 : 14 Vogošča PH 2
21.09.2019 17:00 Velež 25 : 26 RA Čapljina
21.09.2019 17:00 Izviđač CO 2 33 : 40 Briješće
21.09.2019 16:30 Izviđač 33 : 22 Krivaja
21.09.2019 18:00 Hadžići 29 : 25 Katarina
21.09.2019 20:00 Knežopoljka 27 : 26 Doboj
5:1
89 min Gol (OFK Trnovica)
5:1
81 min Gol (OFK Trnovica)
5:1
77 min Gol (OFK Trnovica)
4:1
Utakmica završena (TOŠK)
Tim iz Tešnja dobio 4:1.
0:1
Utakmica završena (Stakorina)
Trijumf gostiju od 0:1.